320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raio Piiroja (114/8)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Piiroja...\'

    Originally posted by Artista
    Pohlaku jutu ridade vahelt võib välja lugeda, et ka Hamrega tehakse veidi bisnist.
    Ajakirjanik Visnapuu muuseas tsiteerib pimesi Pohlaku sõnu, et Hamret kui Euroopa Liidu liikmesmaa mängijat on kergem müüa kui eestlasi. Mis ajast siis Norra Euroopa Liidu liige on, tahaksin ma küsida? Vastik kui ajakirjandus fakte kontrollida ei viitsi.
    Lisaks veel, et teisal samas lehes väidetakse, et Konstantin Päts kandis presidendi ametiraha viimast korda 17. juunil 1941... Aga see on juba vutikauge teema...
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Piiroja...\'

      Originally posted by mcnamara
      Ajakirjanik Visnapuu muuseas tsiteerib pimesi Pohlaku sõnu, et Hamret kui Euroopa Liidu liikmesmaa mängijat on kergem müüa kui eestlasi. Mis ajast siis Norra Euroopa Liidu liige on, tahaksin ma küsida? Vastik kui ajakirjandus fakte kontrollida ei viitsi.
      Norralaste jaoks kehtib teatavasti kord (loe: erand), mistõttu neid käsitletakse jalgpalluritena kui Euroopa Liidu liikmeid (Inglismaal on see vähemalt nii, äkki mujal liidus ka). See aga ei vabanda muidugi Postimehe viga.

      Lisaks veel, et teisal samas lehes väidetakse, et Konstantin Päts kandis presidendi ametiraha viimast korda 17. juunil 1941... Aga see on juba vutikauge teema...
      Päts kandis viimati oma ametiraha 17. juunil 1940, kui ta võttis vastu volikirjad
      uuelt NSV Liidu suursaadikult, nii olen mina lugenud.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Piiroja...\'

        Originally posted by SleepWalking
        Päts kandis viimati oma ametiraha 17. juunil 1940, kui ta võttis vastu volikirjad
        uuelt NSV Liidu suursaadikult, nii olen mina lugenud.
        ...mis on ka õigus, aga see ei vabanda nii ränka trükiviga Postimehe esileheküljel. Netiversioonis (kui seda pärast kella 14 lugeda saab), on see viga tõenäoliselt parandatud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Piiroja...\'

          Mina olen kuulnud ,et Piiroja müüakse maha iga hinna eest ,peaasi ,et mees välismaale saab . Tegelikult pean seda mingil määral isegi õigeks ,sest euroopa vutiturg on praegu üsna nigel ja mängijate hinnad jubedad.
          Raio on ennast piisavalt tõestanud . Peamäng hea ,võhma nagu ratsahobusel ja tohytu võitlejahingega.
          Kindlasti on teisigi ,keda maha müüa. Valgas on noori kaitsjaid ja poolikuid küll ja küll.
          Ka Viljandis on mehi võtta.
          Egas muud ,kui jääme häid uudiseid ootama !
          FCF Forever

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Piiroja...\'

            Originally posted by ROOTSI KUNN


            Mina olen kuulnud ,et Piiroja müüakse maha iga hinna eest ,peaasi ,et mees välismaale saab . Tegelikult pean seda mingil määral isegi õigeks ,sest euroopa vutiturg on praegu üsna nigel ja mängijate hinnad jubedad.
            Raio on ennast piisavalt tõestanud . Peamäng hea ,võhma nagu ratsahobusel ja tohytu võitlejahingega.
            Kindlasti on teisigi ,keda maha müüa. Valgas on noori kaitsjaid ja poolikuid küll ja küll.
            Ka Viljandis on mehi võtta.
            Egas muud ,kui jääme häid uudiseid ootama !
            Vot Viljandi mehed võiks jätta Viljandisse. Flora duubel on Valga, ajagu läbi nende meestega kes sealt võtta on. Ainus asi mis minul Pohlakule ette heita on, on see idiootlik malemäng mängijatega.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Piiroja...\'

              jaagu antud link oli tõesti huvitav-
              seal siis et raio piiroja läheb AA Genti, mis tähendab siis hoopis et belgia kõrgliigasse.
              poleks ju paha...
              seal polnud küll mingit hinda märgitud, a ikka
              LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Piiroja...\'

                njah heerenveen ja siis ajax ja siis barcelona eestlased piavad ka ju kuhugi pyrgima

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Piiroja...\'

                  igal juhul tuleb kasux kui saata nii stjepa,piiroja,haavistu või rooba välismaale, kuna seal nad arenexid märgatavalt....kuigi terjat vaadates siis see nii polnd.....oluline on ka see et nad pingipoistex ei jääx.....

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Piiroja...\'

                    see ei ole kyll teemekohane kas meil on üx eestlane kes sai kinga dean martin .....
                    http://www.footballtransfers.info/transfers/alltrans.asp?category=World

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Piiroja...\'

                      Ma arvan, et saladus peitub siin selles, et England ja Estonia asuvad loeteludes järjestikku.

                      Aga Päevalehes on täna kaks lugu Piiroja kohta ning jalgpalliisa sônade kohaselt on kosilasi peale Belgia ja Hollandi veel ka Saksamaal ja Taanis.

                      1 ja 2
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Piiroja...\'

                        kas on tulemas meie eesti Sami Hyypia ......temagi alustas ju teed liverpooli herenveenist?

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Piiroja...\'

                          Ega ikka alustanud küll, Hyypia klubi Hollandis oli Willem II Tilburg. Sort your facts out!

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Piiroja...\'

                            NO JÄLLE KAAREL MINU PAIKA........

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Piiroja...\'

                              Natuke ehmatav on lugeda FCA Estel - Flora Tallinn karikamängu protokollist, et Haavistu juba 26ndal välja vahetati - kas tähendab see vigastada saamist vaid ÜKS päev enne Hollandisse sõitu?

                              Piiroja vahetati ka välja, 67ndal, aga see ei ole nii ebaloogiline õnnex...
                              See kiri siin on all

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Piiroja...\'

                                Ma olen küll väga optimistlik Piiroja suhtes. Ta on superhead vormi näidand sel aastal ja ma usun, kui see jutt ikka tõele vastab, et mitu huvilist on, siis sellisele mehele peaks küll mõnigi klubi tööd pakkuma Euroopas. Ootan häid uudiseid järgmisel nädalal!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X