320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks selle Lindpere saab
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      lindpere võiks tegelikult ju mõlemad tiitlid - "aasta geeniuse" ja "aasta jobu" saada. "geeniuse" selle eest, et oskas end võrdlemisi keskpärase jalgpallurina edevasse pooleldi üles haibitud liigasse sokutada ja seal end viimase kümne aasta vahest täiuslikuma ründajaga koos mängides tõestada. "jobu" selle eest, et eesti koondisele ei ütles. võtaks meeleolud fännide seas üsna hästi kokku. iseasi muidugi, kas tema personaalküsimus nii palju tähelepanu väärib. samas ilus kannasööt viimases mängus muidugi...

      Kommentaar


        Ärge eestimeest unusta.
        You need people who score goals, that's how you win games.

        Kommentaar


          Algselt postitas P!NK Vaata postitust
          Ärge eestimeest unusta.
          millega mina selle olen ära teeninud ei tea?

          Kommentaar


            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
            millega mina selle olen ära teeninud ei tea?
            No vot see ongi üks foorumi suurematest müsteeriumitest, et keegi ei tea, aga pakutakse ikkagi.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Mina pakuks geeniuseks Martin Reimi!
              Martin tegi ( noh teeb ) selle mida ei suutnud Janno, Pasi ega Tarmo.
              Ja Post peaministriks!
              Jobuks võib igaüks ennast valida.

              Kommentaar


                Geenius oleks ilmselgelt olnud Joel Lindpere, aga nüüd mõni tahab teda hoopis Jobuks sokutada, pakun et ta siiski ei saa kumbagi tiitlit, kuna Jobu tiitlit on siiski väärt Pohlak, ning Geeniuse tiitlit ei saa kuidagi saada mees, kes Koondisele selja pöörab.

                Geeniuse tiitli kandidaadid praegu minu silmis on: Zenjov(värav Itaalia vastu+euroopa liigasse pääsemine), Tarmo Kink(Borosse siirdumine), Sander Post(koondises väga head tööd teinud ning EML's üheteist mänguga üle 20'ne värava), Martin Reim(Florale üle pika aja meistritiitel)

                aga see ainult minu arvamus..

                Kommentaar


                  Algselt postitas *Rivo Vaata postitust
                  Jobu tiitlit on siiski väärt Pohlak
                  Miks?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    sest, et vuntsid on okei, aga vest ei ole seksikas

                    Kommentaar


                      Valime taas Jalgpalligeeniust ja Jalgpallijobu

                      Valime taas Jalgpalligeeniust ja Jalgpallijobu

                      Tuleta nüüd hästi meelde, kes või mis sulle möödunud aastal Eesti jalgpallielus kõige rohkem heameelt ning kõige rohkem tuska valmistas ja anna sellest Jalgpallihaiglale teada, et saaksime enim hääli kogunud tegelasi premeerida aasta Jalgpallijobu ning Jalgpalligeeniuse tiitliga.

                      Eesti Jalgpalligeeniuseks sobib inimene (jalgpallur, treener, funktsionär vm), kes on lõppenud aasta jooksul Eesti jalgpallis kõige rohkem positiivse külje pealt silma paistnud.

                      Eesti Jalgpallijobuks sobib inimene (jalgpallur, treener, funktsionär vm), kes on lõppenud aasta jooksul Eesti jalgpallis kõige rohkem negatiivse külje pealt silma paistnud.

                      Hääletamiseks saada e-mail aadressile stinger@jalgpallihaigal.ee ning lisa sinna järgmised andmed:

                      Saatja ees- ja perekonnanimi
                      Hüüdnimi
                      Jalgpallihaigla liikmekaardi number
                      Kontakttelefon
                      Jalgpalligeenius 2010 nimi (võiks sisaldada ka lühikest põhjendust)
                      Jalgpallijobu 2010 nimi (võiks sisaldada ka lühikest põhjendust)

                      Oma valikuid saab Jalgpallihaiglale edastada kuni 24. veebruarini (kaasa arvatud) ning võitjate väljakuulutamine toimub 25. märtsil Eesti-Uruguay sõprusmängu järelpeol.

                      Jalgpallihaigla
                      jalgpallihaigla@jalgpallihaigla.ee
                      Jalgpallihaigla juhatuse liige

                      Kommentaar


                        Savisaar on üks paras jalgpallijobu

                        Kommentaar


                          miks???????????????????????????????

                          Kommentaar


                            Geeniuseks Martin Reim.
                            Jobuks pakuksin neid kaht poolearulist kes jooksid Eesti - Itaalia mängus väljakule ja seadsid meie koondise tuleviku ohtu ja rikkusid fännieetikat. Teine variant on need mängijad kes Transis meelega kaotasid ja petsid fänne.
                            http://ufa-gruztaxi.ru/16154

                            Kommentaar


                              101% ühtib minu arvamus eelmise postitajaga.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                BlueSupport tabas naelapea pihta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X