320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

    Algselt postitas Stinger

    Hiiu pubi on Jalgpallihaigla uus ametlik koostööpartner, mistõttu
    liikmekaardiga saab kogu menüüst 15% alla! Kohapeal sõlmitakse ka vastav
    leping Hiiu Pubi ja JPH vahel.
    Kas asi selles, et töötajad tulid äsja talvepuhkuselt või siis lihtsalt nii väikesed tegijad seal leti taga aga eile ütles barman, et on paar toodet, a la A. Le Coq, mille pealt alet saab.

    Aga kui saab kogu menüüst ja ka edaspidi, siis on super!

    Hiiu Pubi, laisa mehe spordiklubi.
    Supplies!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

      Lugedes seda teadet järjekordse jobu ja geeniuse valimisest tekkis mitu küsimust. Mis tegelikult on selle ürituse mõte?
      Esiteks on õige aeg juba mööda lastus ja mõjub ,kuidagi tagantjärele punnitamiseks.
      Lugedes veel ka erinevate kandidaatide nimesid ei saa nagu üldse asjale pihta.
      Näiteks jobu ?? Kuidas saab Arno Pijpersi esitada jobuks või mis pistmist oli Edgar Savisaarel eelmisel aastal jalpalliga? Ka Konstantin Naha kandidatuur on rumalus .lausa lollus.
      Kui JH -st üldse midagi rääkida siis ainult Tartu poistest ,kes seal Inglise liiga vaatamist korraldavad. Ühendus ,kui selline ei toimi juba tegelikult ammu ja vajab kas põhjalikke muutusi või unustatakse lihtsalt ära.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

        Täiesti geniaalse mitte-liikemna, kes kunagi ei kavatsegi selle üksusega ühineda, vastan!

        Algselt postitas Mr.Maximus
        Näiteks jobu ?? Kuidas saab Arno Pijpersi esitada jobuks
        Sest ta vaidles Pohlakule vastu ja tekitas meedias kära ja oli seetõttu üks ilge lohe.

        või mis pistmist oli Edgar Savisaarel eelmisel aastal jalpalliga?
        Savisaar on alati süüdi. Eriti Lilleküla osas.

        Ka Konstantin Naha kandidatuur on rumalus .lausa lollus.
        Kuigi koondisest keeldumine tuli juba ammu-ammu, keeldus ta uuesti sellelgi aastal. Suht tobeda põhjendusega, kuid see on juba tema enda asi.

        Kui JH -st üldse midagi rääkida siis ainult Tartu poistest ,kes seal Inglise liiga vaatamist korraldavad. Ühendus ,kui selline ei toimi juba tegelikult ammu ja vajab kas põhjalikke muutusi või unustatakse lihtsalt ära.
        Täiesti nõus.

        Kusjuures JPH üldine eksisteerimone on minu jaoks endiselt müstika, sest see organisatsioon eeldab mingil kujul üldkoosolekuid, sest tal on ju liikmed, kuid mitte ühtegi pole loomisest saadik toimunud. Muidugi kindel pole, sest põhikirja pole ka näinud, kuigi palveid sai esitatud siinsamas foorumis aastaid tagasi.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

          Algselt postitas Martin


          Kusjuures JPH üldine eksisteerimone on minu jaoks endiselt müstika, sest see organisatsioon eeldab mingil kujul üldkoosolekuid, sest tal on ju liikmed, kuid mitte ühtegi pole loomisest saadik toimunud. Muidugi kindel pole, sest põhikirja pole ka näinud, kuigi palveid sai esitatud siinsamas foorumis aastaid tagasi.

          mitte aastaid tagasi vaid mu arust iga aasta alguses st kevadel kerkib teema ülesse jälle
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

            Tänud kiidusõnade eest Tartu suunal! Kui ka teised Eesti rakukesed oleksid pisut julgemad ning asuksid väikeste asjadega pihta, liiguks asi kindlasti edasi.

            Saan täiesti aru nii Martini kui ka Mr. Maximuse skeptikast JH kui organisatsiooni suhtes. Tõepoolest, kõvade plaanidega loodud jalgpallifännide ühendus on jäänud arengus toppama. Ühelt poolt on lihtne saata süüdistusnooli juhatuse suunas, teisalt pole ka tavaliikmed suurt aktiivsust üles näitamas. Kõik, kes on hetkeseisuga JH liikmed, võiksid ju enda jaoks minuti võtta ja mõelda, miks nad ikkagi JH-ga liitusid ja mida nad organisatsioonilt ootavad.

            Kahetsusväärsel kombel on geeniuse ja jobu valimised juba ses aastas, aga mis seal ikka, parem \"Hilda kui mitte keegi\". Loodan, et JH-sse kuuluvad inimesed leiavad aega kohaletulemiseks ning vutiaasta sissejuhatamiseks.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

              Kas 13 polegi nimekirjas ???
              Kas Savisaar on siis hullem kui 13 ???
              Loodan ka üritust vaatama tulla, kuigi pole liige.
              niiet 13 hoia alt

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                Algselt postitas levada99


                Kas 13 polegi nimekirjas ???
                Kas Savisaar on siis hullem kui 13 ???
                Loodan ka üritust vaatama tulla, kuigi pole liige.
                niiet 13 hoia alt

                Ok olen kohal ja luban,et nalja hakkab sinuga saama - sitavares.
                Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                  Algselt postitas 13


                  Algselt postitas levada99


                  Kas 13 polegi nimekirjas ???
                  Kas Savisaar on siis hullem kui 13 ???
                  Loodan ka üritust vaatama tulla, kuigi pole liige.
                  niiet 13 hoia alt

                  Ok olen kohal ja luban,et nalja hakkab sinuga saama - sitavares.
                  Ajad teda suusakepiga taga?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                    Algselt postitas Martin


                    Algselt postitas 13


                    Algselt postitas levada99


                    Kas 13 polegi nimekirjas ???
                    Kas Savisaar on siis hullem kui 13 ???
                    Loodan ka üritust vaatama tulla, kuigi pole liige.
                    niiet 13 hoia alt

                    Ok olen kohal ja luban,et nalja hakkab sinuga saama - sitavares.
                    Ajad teda suusakepiga taga?
                    Ei - teen talle ettepaneku teha koos grupiseksi.Või siiski mitte.....ahh ma ei tea kas lapsed üldse tohivad seksida.
                    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                      Istu vähem internetikohvikutes ja tegutse muude asjadega kui tatipritsimisega.
                      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                        ... 13 ja turva...see on küll hea nali siis tuleb talle väljastada JH poolt uus tiitel: aasta üllataja
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                          mida see levaada99 kurja tegi et postitus on maha v6etud ja bann peale pandud

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                            Algselt postitas 13uus


                            mida see levaada99 kurja tegi et postitus on maha v6etud ja bann peale pandud
                            s6navabadust piiratakse, reeglid!!!!!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                              Algselt postitas Stinger

                              Ca 18.00 kuulutatakse välja 2004. aasta Eesti jalgpalligeenius 2004 ja Eesti
                              jalgpallijobu 2004!
                              Minu postkasti tuli kiri (kuna olen erinevalt mõnest teises ikka ja endiselt JPH liige), milles anti teada, et Jobu ja Geeniuse tiitli väljajagamine leiab aset kuskil 20,30 paiku.

                              14.30 - 00.00=mitu head õlut...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                                Algselt postitas Tembu


                                Algselt postitas Stinger

                                Ca 18.00 kuulutatakse välja 2004. aasta Eesti jalgpalligeenius 2004 ja Eesti
                                jalgpallijobu 2004!
                                Minu postkasti tuli kiri (kuna olen erinevalt mõnest teises ikka ja endiselt JPH liige), milles anti teada, et Jobu ja Geeniuse tiitli väljajagamine leiab aset kuskil 20,30 paiku.

                                14.30 - 00.00=mitu head õlut...
                                Näe, mul ka selline kiri. Tea kas nad kavatsevad siis kogu \"ürituse\" 15 minutiga, so mängu vaheajal, läbi viia?
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X