320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Edson Vaata postitust
    Esiteks on foorum kõige parem koht kus arvamust avaldada taolises küsimuses. Teiseks olen JPH liige. Ja kolmandaks soovitan sul sisutühje postitusi mitte teha vaid asjast rääkida, paku näiteks oma kandidaat välja.
    Olen liige ja pakkusin ka omad kandidaadid välja - Viggo Jensen ning Mikk Haavistu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Miq Vaata postitust
      Nõmme Kaljule nüüd Esiliiga 6. koha eest ja kahele mängule publiku toomise eest Geeniuse tiitli andmine oleks küll päris suur avanss. Mitte et üle 400 inimese EL kohta oleks väike saavutus, aga mõned aastad tagasi oli ka Levadial igal mängul ikka väga suur fännklubi, minu mäletamist mööda käidi isegi 2 fännibussiga välismängudel. Seega ei midagi nii totaalselt uut, kui Kalju suudab ML'is igale mängule tuua 500 kodanikku, siis järgmine aasta hääletan kindlasti nende poolt.
      Kui mina Kalju geeniuseks tõstatasin, siis pidasin silmas, mitte ainult üleminekumängude eest. Võib ju lisada selle Stereo X Cup vms, brassidega möll suvel, TASUTA buss Saaremaale ja ka kodumängudele Stereo eest, julged reklaamid mängudest, korraliku staadioni rajamine/ehitamine, katse ka mingit õhkkonda staadionil luua jne jne
      Kui sellised tegijad oleks Meistriliigas juba mitmeid aastaid tegutsenud, siis olen rohkem kui kindel, et ka publikunumbrid oleksid ka oluliselt suuremad. aga see selleks... Lihtsalt oleks vaja kiita selliseid ettevõtmisi!

      PS! Ka Kalev oli see aasta igati tubli mängude korraldamises. tublid!
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Kui mina Kalju geeniuseks tõstatasin, siis pidasin silmas, mitte ainult üleminekumängude eest. Võib ju lisada selle Stereo X Cup vms, brassidega möll suvel, TASUTA buss Saaremaale ja ka kodumängudele Stereo eest, julged reklaamid mängudest, korraliku staadioni rajamine/ehitamine, katse ka mingit õhkkonda staadionil luua jne jne
        Kui sellised tegijad oleks Meistriliigas juba mitmeid aastaid tegutsenud, siis olen rohkem kui kindel, et ka publikunumbrid oleksid ka oluliselt suuremad. aga see selleks... Lihtsalt oleks vaja kiita selliseid ettevõtmisi!

        PS! Ka Kalev oli see aasta igati tubli mängude korraldamises. tublid!
        Enam-vähem sama mõtlesin ka mina.
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar


          Algselt postitas Silver Vaata postitust
          Minul tekkis küsimus, et mida on näiteks Jalgpallihaigla viimase aasta jooksul suutnud korda saata Eesti jalgpalli propageerimise nimel. Mingisugune areng? Üritused? Jne? On midagi üldse toimunud? Mina küll ei mäletaks, et midagi oleks tehtud selle nimel, et omasid staadionile saada.. Kerge varjusurm?

          Parandage mind palun, kui olen eksinud.
          See on vabatahtlik ja demokraatlik organisatsioon ning nii aktiivsed kui on selle liikmed, on ka organisatsioon ise. Eks iga organisatsioon on oma liikmete nägu. Mis on JH eesmärk? Kodulehel on kirjas, et MTÜ Jalgpallihaigla on Eesti jalgpallikoondise toetajaid koondav ühendus. Konkreetsemaid eesmärke pole kirjas. Kuigi võiks olla.

          Ausalt öeldes ma ei arva, et JH peaks meeletult võimlema kogu aeg. Piisaks koondise mängude eelsetest/järgsetest pidudest, Jalgpalligeeniuse valimisest, jms traditsioonilisest värgist. JH võikski minu arust jääda jalgpallifännide katusorganisatsiooniks, kes koondab enda all väiksemaid aktiivseid fännide gruppe, kes üldjuhul on tekkinud klubide baasil.

          On hea, et meil on katusorganisatsioon olemas aga ega sellepärast ei saa nüüd ainult sellele või selle juhatuse esimehele lootma jääda, et kuule, tee midagi. Tuleks ikka ise teha. Alati on ka võimalik kandideerida juhatusse ja hakata eest vedama, et rohkem ja paremini teha.
          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

          http://www.jkpiraaja.ee/

          Kommentaar


            Geenius: Viggo Jensen
            Jobu: Kihlveoskandaalid
            Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



            Ken Lee tulibu dibu douchoo

            Kommentaar


              Algselt postitas Edson Vaata postitust
              See on vabatahtlik ja demokraatlik organisatsioon ning nii aktiivsed kui on selle liikmed, on ka organisatsioon ise. Eks iga organisatsioon on oma liikmete nägu. Mis on JH eesmärk? Kodulehel on kirjas, et MTÜ Jalgpallihaigla on Eesti jalgpallikoondise toetajaid koondav ühendus. Konkreetsemaid eesmärke pole kirjas. Kuigi võiks olla.

              Ausalt öeldes ma ei arva, et JH peaks meeletult võimlema kogu aeg. Piisaks koondise mängude eelsetest/järgsetest pidudest, Jalgpalligeeniuse valimisest, jms traditsioonilisest värgist. JH võikski minu arust jääda jalgpallifännide katusorganisatsiooniks, kes koondab enda all väiksemaid aktiivseid fännide gruppe, kes üldjuhul on tekkinud klubide baasil.

              On hea, et meil on katusorganisatsioon olemas aga ega sellepärast ei saa nüüd ainult sellele või selle juhatuse esimehele lootma jääda, et kuule, tee midagi. Tuleks ikka ise teha. Alati on ka võimalik kandideerida juhatusse ja hakata eest vedama, et rohkem ja paremini teha.
              Kindlasti tuleb sellest juttu järgmisel JH üldkoosolekul, mis tehtud ja mis plaanis.

              Mõned märksõnad - vene ja inglismaa kodumängudega seonduv, erinevate ametkondade ja organisatsioonidega koostöö selle nimel, et fännid ennast hästi ja turvaliselt tunneks. magnetkaardid, afterpartyd, piletipaketi süsteem (suuresti tänu fännide nõudmisele) jne jne

              nüüd aga kõik selle aasta geeniuseid ja jobusi valima!

              Stinger
              Jalgpallihaigla juhatuse liige

              Kommentaar


                Algselt postitas Olympi Vaata postitust
                Geenius: Viggo Jensen
                Jobu: Kihlveoskandaalid
                Miks Viggo?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                  Miks Viggo?
                  Romb ruulib!







                  mitte
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    Club World Cup finaali kohtunik on suht jobu

                    Kommentaar


                      nu?

                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        Noh? Jäi valimata see aasta?
                        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                        http://www.jkpiraaja.ee/

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Edson Vaata postitust
                          Noh? Jäi valimata see aasta?
                          Sellel aastal vist keegi Keskerakonnaga ei ühinenud.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                            vot nii on lood
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              Piiroja ja mister X.
                              Väga hea.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                                Piiroja ja mister X.
                                Väga hea.
                                huvitav, kas see on kindel, et see on ikka mister?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X