320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    kohe tuuakse sulle üks näide esimese vabariigi aegadest kus sarnane lipp kasutusel olii.. endal pole kahjuks meeles kes seda kasutas
    esiteks ei vabanda sümbolite varasem väärkasutamine selle tegevuse kordamist, aga see polegi oluline.

    tegelikult oli tegu pigem näitega peksjate ja nende õigustajate loogikast. rahvusliku sümboli töötlemine on okei, kui see neile meeldib, ning kui ei meeldi, siis on peks igati õigustatud pahameele väljendamise vorm. selline suhtumine on viljakas pinnas loomingulise mitmekesisuse õitsenguks. hea töö, jätkake.

    edit: igaks juhuks selgitan, et ega see union jack mind tegelikult eriti ei sega
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
      Kui ma nüüd läheks ja sõidaks sirgelt pasunasse vennale, kes sellisel moel meie lipuvärve mõnitab (näiteks Päkapikule tema avatari eest), siis mille poolest see erineks Sundja peksmisest?

      Mõlemal juhul ei olnud eesmärgiks mõnitamine, aga kukkus nii välja. Kahju küll, aga näib, et Päkapikul tuleb siiski füüsiline märkus aktsepteerida.
      Vatta fakk???
      Miks sa konn mulle halba tahad?
      Ai fakk,ma ei julge enam staadionile tullagi.....kohe saab lõuksi ja molli
      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

      Kommentaar


        Pole seda jobuvärki kunagi valinud aga seekord annan küll hääle hümnilörtsijale esundjale!
        18 tonni eest oleks ikka pidanud palju paremini andma.

        Kommentaar


          Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
          Vatta fakk???
          Miks sa konn mulle halba tahad?
          Ai fakk,ma ei julge enam staadionile tullagi.....kohe saab lõuksi ja molli
          ole rahulik, Ballacki käest saad

          Kommentaar


            Jah, sellepärast ära sa nüüd küll muretse.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas Sen Vaata postitust
              ole rahulik, Ballacki käest saad
              Jään huviga ootama

              Aga geeniuseks valiks küll u-19 koondise.
              Üle pika aja pakuti midagi nii positiivset.
              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

              Kommentaar


                Geeniuse tiitli annaksin kahele klubile- Sillamäele ja Kaljule.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Võiks olla nii, et jalgpallijobuks valitu saab automaatselt molli JPH juhtfiguuride käest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                    Vatta fakk???
                    Miks sa konn mulle halba tahad?
                    Ai fakk,ma ei julge enam staadionile tullagi.....kohe saab lõuksi ja molli
                    pöörane ebaõnn. ei oskagi kohe midagi muud öelda, niigi natuke kahju sinust, et niimoodi teiste vaidlusesse tõmmati.

                    tegelikult ma plõksin sel teemal järjekindlalt ennekõike põhjusel, et see on mind eesti jalgpalliga seonduvalt kõige rohkem närvi ajanud sündmus läbi aegade. põhimõtteliselt kutsusime me ise kohale artisti, kelle stiiliga me olekime võinud tellimise hetkel kursis olla, ning sõitsime talle ka ise pasunasse. ma lihtsalt ei saa sellest üle - liiga põhimõtteline.

                    ja teine asi, mis mind jubedalt häirib on JPH järjekindel vaikimine. et mis mõttes nagu? sündmus ei vääri kommentaari?
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                      Hümni mittekaasalaulmine on mulle alati imelik tundunud. Üks mu lemmikmomente võistlustel on see hetk kui lastakse hümni, vahetpole, kas enne mängu vöi siis autasustamisel ja ma laulan mönuga kaasa ning alalöpmata vaadatakse mind kui imelikku - loll oled laulad vä? - aga missiis, kaasa laulda on ägä. Kuid siiski-siiski - see paganama laul, mis tuleb lindil on nii piinlik.
                      Ja imelik on ka see, et vaid esimest salmi lastakse. Arvan, et fännid saaksid ka kolmega hakkama.

                      Tollest laulust- jah, Andorrad ja Horvaatiad ja kes seal popurriis sees on, veits vananenud teema.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                        pöörane ebaõnn. ei oskagi kohe midagi muud öelda, niigi natuke kahju sinust, et niimoodi teiste vaidlusesse tõmmati.

                        tegelikult ma plõksin sel teemal järjekindlalt ennekõike põhjusel, et see on mind eesti jalgpalliga seonduvalt kõige rohkem närvi ajanud sündmus läbi aegade. põhimõtteliselt kutsusime me ise kohale artisti, kelle stiiliga me olekime võinud tellimise hetkel kursis olla, ning sõitsime talle ka ise pasunasse. ma lihtsalt ei saa sellest üle - liiga põhimõtteline.

                        ja teine asi, mis mind jubedalt häirib on JPH järjekindel vaikimine. et mis mõttes nagu? sündmus ei vääri kommentaari?
                        Aga siin lähebki minu arvamus sinu omast lahku,kuna minu arust on süüdi AINUISIKULISELT LÖÖJA.
                        Ei ole süüdi JPH,ei ole süüdi isegi inimesed kes papat õigustavad,Sundja esinema kutsujad ei ole kah süüdi,seega ei saa öelda,et MEIE KUTSUSIME JA MEIE SÕITSIME PASUNASSE.
                        Seega minu arvamus on,et üks lööja-üks süüdlane.Mina ennast lööjaga ühte patta ei pane,ning süüdlseks ennast ei pea,miks peaksingi.

                        Miks JPH vaikib,seda ei oska kommenteerida,ehk on neil mõjuv põhjus vaikida,võibolla mitte.
                        Minul on hea meel et JPH eksisteerib,fännid mingilgi määral organiseeritud.
                        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                        Kommentaar


                          Geeniuse tiitli annaks Soccernetile tegelt. Kõvasti edasi arenenud aastaga
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Parim, mis JPH saaks jälgpallifännide imidzi parandamiseks teha, oleks anda jobu tiitel Sundjale või Sundja kohale tellijatele. "Me ei pidurda kellegi pärast" on alati hea lähenemine.
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              kaua võib ühte ja seda sama meest jobuks valida
                              Jalgpallur Andres Oper avaldab tänases Keskerakonna ajalehes Kesknädal arvamust, et peaminister Andrus Ansip peaks majanduskriisi tõttu tagasi astuma.
                              Jalgpallihaigla liige

                              Kommentaar


                                Algselt postitas stiff Vaata postitust
                                kaua võib ühte ja seda sama meest jobuks valida
                                http://sport.postimees.ee/?id=52040
                                Kuni jobu aru saab, et ta jobu on. Aga siin seda ohtu ei tundu olevat.
                                Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                                Kommentaar

                                Working...
                                X