320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

    eeee..., äkki keegi seletaks mulle, mille poolest erinevd jobu ja juhmard.

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

      Originally posted by jjriado


      eeee..., äkki keegi seletaks mulle, mille poolest erinevd jobu ja juhmard.
      Ma ei tea kuidas sinuga on, aga jobu on ikka äärmiselt jobu s6na (nagu siin keegi juba eelpoolgi kirjutas). Juhmard tundus mulle vähe parem

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

        Originally posted by gwrns


        Originally posted by jjriado


        eeee..., äkki keegi seletaks mulle, mille poolest erinevd jobu ja juhmard.
        Ma ei tea kuidas sinuga on, aga jobu on ikka äärmiselt jobu s6na (nagu siin keegi juba eelpoolgi kirjutas). Juhmard tundus mulle vähe parem
        Eks see juhmard ole vist vähese neutraalsem jah. Aga see pole vist väga oluline. Vot see aasta mängija tiitel (fännide, mitte ajakirjanike poolt) oleks küll kõva sõna.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

          Aasta lõpus on ikka kombeks valida teatud inimesi ja neid siis vastavalt esile tõsta.
          Jalgpallifännide ringkonnas on neid mõtteid mõlgutatud nii ja naa. Kui mäletate siis oleme isegi iga kuu parima mängia tiitleid üritanud anda ,kahjuks ei saanud asja.
          Äkitselt on aga maha hüütud geeniuse ja jobu tiilite määramine. Ja jällegi on kõik toimunud nagu nõiaväel .
          Ei mingit arutelu liikmete vahel ,ei mingit arutelu foorumis ,isegi mitte kõik juhatuse liikmed ei teadnud säärasest uudisest enne ,kui se juba välja oli kuulutatud.
          Teade oli ju sisuliselt anonüümne - olgem ausad . Mina küll ei lugenud sellest teatest välja kas se oli juhatuse otsus või lihtsalt suvalise inimese väljamõeldis ,kel meediakanalitele hea juurdepääs. OK ! See selleks.
          Edasi ! Mis sõnumit tahetakse nende väga kõlavate ,kuid samas üsna lapsikute(minu arvamus) tiitlitega edasi anda ?
          Jalgpallihaigla pole küll selliste tiitlite väljaandmisest pikka aega unistanud nagu oli
          pressiteates öeldud.
          Tore oleks ,kui aastalõpus valitakse igast kategooriast enim silmapaistnud isik .
          Miks just selline väljend ,, enim silmapaistnud ,, ? Mitte aga parim !
          Aga sellepärast ,et alati leidub neid ,kes arvavad et parim oli keegi teine või parim olin mina . Enim silmapaistnud on neutraalne.
          Kategooriaid võiks olla mitu: fänn , fännitar, kohtunik ,ajakirjanik,ametnik,treener, noortetreener ,mängiad (mees ,naine) jne.
          Ja võiks siis olla ka üks negatiivne ,jalgpallivaenulik nimetus.
          Kõik see tuleks panna üldisele hääletusele ja kõik oleks tulemusega üpris rahul .
          Kui veel lõpetuseks mõni sõna geeniusest ja jobust rääkida siis minu meelest üsna ebaõnnestunud tiitlid . Arvan ,et oleme ka midagi paremat suutelisd välja mõtlema.

          Ja lõpetuseks !! Üritagem persoone leida ikkagi jalgpalli mitte aga poliitikaringkondadest .
          FCF Forever

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

            Kunn see kõlab kuidagi banaalselt,fännitar.Minu jaoks pole selles midagi imelikku et fännavad nii mehed kui naised.Pigem tekitab naisfännide rõhutamine piinlikusetunnet,justkui loeme me iseennast ka friikideks ja räuskavaks meesteparveks ning üritame nüüd esiletuua ka naisi keda pigem huvitab jalgpall kui fännitari staatus.Vabandan ise juba ette kõigi naiste ees.
            Jalgpallihaigla liige.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

              Originally posted by kojamees


              Kunn see kõlab kuidagi banaalselt,fännitar.Minu jaoks pole selles midagi imelikku et fännavad nii mehed kui naised.Pigem tekitab naisfännide rõhutamine piinlikusetunnet,justkui loeme me iseennast ka friikideks ja räuskavaks meesteparveks ning üritame nüüd esiletuua ka naisi keda pigem huvitab jalgpall kui fännitari staatus.Vabandan ise juba ette kõigi naiste ees.
              ... mitte midagi ei saanud sellest postitusest aru...
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                Aasta geenius ja jobu on siis lõpuks valitud . Kas kõik on sellega rahul - vaevalt küll
                ja ega kunagi saakski vist sellist tulemust . Natuke tahaks sel teemal siiski arutleda .
                Õigemini esiteks tahaks rohkem statistikat. Kui palju JH -liikmeid nende tiitlite valimisel osales ? Kui arvestada ,et samal ajal Wellis toimunud üritusel osales ligi 150 inimest ( ca 100 haiglast) siis ilmselt alla poolte . Kuid see polegi kõige tähtsam.
                Minu meelest on just valimist tulemused need ,millele peaks tähelepanu pöörama .
                JH- on väga vaikselt läinud sellest teemast mööda. Visati välja mingi protsentide arv ,mis mitte midagi ei ütle . See on jama. Kui palju konkreetselt keegi hääli sai ?
                Kui palju hääletusel osales ? Kas osalesid ainult haigla liikmed ?Kes esitas kandidaadid?
                Tiitlisaajaid ma kommenteerima ei hakka ,nagu mainisisn eks igaüks teeb oma valiku. Kuid ühest isikust ,kes tähelepanu pälvis tahaksin küll rääkida.
                Ja tema nimi on -ROLF.
                Olen halvas mõttes üllatunud ,et jalgpallifännid omade seast märtri on leidnud. Tegelikult ütlen ausalt välja ,et kõik kes Rolf peale näppu näitasid, müüksid ilmselt ka üksteist väga odavalt maha .Ja ega ma eriti ei imestagi ,et meil puudub omavaheline solidaarsus. Olen selle kurva tõsiasja endale juba ammu selgeks saanud.
                Kui kevadel Eesti -Vene mängul enamusel pask püksis oli ja isegi oma lipu lasime ära varastada siis oli Rolf (rahvuselt venelane)ainuke ,kes kartmatult oleks võitlusse läinud ja seda Eesti lipu eest. Me oleme häbiväärsed ja tänamatud argpüksid . Vähe sellest mõned meist ,kes ülbelt Rolfi hukka mõistsid on ise sitta kokku keeranud ja mitte vähe.
                Jah , Rolf teeb ka väärituid tegusid ,kuid ta ei ole mingi jobu. Ta ei ole kedagi sõrmeotsagagi puutunud , ta armastab ja tunneb jalgpalli , ta armastab Eesti koondist ja on rohkem fänn ,kui paljud siin soccernetis kirjutajatest .
                See väike ,kuid väga vapra iseloomuga vene mehike ei reedaks mitte kunagi keda meie seast .
                Oma Jalgpallihaigla kaaslaste kohta saan vaid mõne üksiku kohta seda öelda- kahjuks.
                Sellepärast ongi mees minu silmis rohkem väärt ,kui need kes ta Jalgpallijobuks tituleerisid. Jobud on nad ise ja seda igas mõttes.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                  Jalgpallihaigla juhatuse liige

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                    Mulle isiklikult tundus nende valimiste juures kõige imelikumana see, et aasta jobu kategoorias mainiti ära ka Zelinski, Poom ja Pohlak. OK, Pohlaku puhul saan ma veel kuidagi aru, et tegemist on kellegi haiglase vihaga Flora vastu aga pakkuda koondise eest kolm väravat löönud Zelinskit või esiväravavaht Poomi??? Vot sellistele \"fännidele\" tuleks minu arust staadionitele sissepääs keelata, või vähemalt tuleks nad Jalgpallihaiglast välja visata!
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                      Originally posted by Mayhem


                      Mulle isiklikult tundus nende valimiste juures kõige imelikumana see, et aasta jobu kategoorias mainiti ära ka Zelinski, Poom ja Pohlak. OK, Pohlaku puhul saan ma veel kuidagi aru, et tegemist on kellegi haiglase vihaga Flora vastu aga pakkuda koondise eest kolm väravat löönud Zelinskit või esiväravavaht Poomi??? Vot sellistele \"fännidele\" tuleks minu arust staadionitele sissepääs keelata, või vähemalt tuleks nad Jalgpallihaiglast välja visata!
                      ... toetan 100% eelnevat, n.ö. \"täiuslikkusest\" puudus vaid Operi nimi nimekirjast..., aga eks ilmselt rohkem mingi naljatabeliga tegemist oligi...
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                        Kunnile; 150 (Wellingtoni inimest) oleks ju võinud Rolfi ka geeniuseks hääleteda.Küsitletute arv ei näita midagi.Lihtsalt selline oli küsitluse tulemus ja sellega tuleb leppida ka küsitluses osalematta JPH liikmetel.
                        Ehk teisisõnu:valimas ei käinud,ÄRA VIRISE.
                        Naljatabel jah.Pold seal ju küsimustki;kes oli Brasiilia parim
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                          tea, kas savikas on võitja karika kätte ka saanu?:P

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                            Minu arust väga popp valik et Savimees sai selle tiitli ainuke jama asi on et nüüd tal viha ainult jalgpalli vastu kasvab ja keerab veel veits sitta.
                            fc pohmell

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                              Ühe suurima erakonna esimees peaks niivõrd inteligentne küll olema ,et sellest omad järeldused teha.Kui aga solvub ja hakkab käkki väänama,on tegu armetu ja väikese inimesega keda suudavad vaat \"kes iganes\" solvata.Pigem rabelegu mees,et järgmine aasta olla geenius.
                              \"Kes ei ole meie poolt,see on meie vastu\" arvake ära kes ütles nii....
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                                kahju et teema la\"bi - muidu panex oma poolt va\"lja jobu ja geeniuse............
                                ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X