320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tulemused kuulutatakse välja 01.04.2009 Armeenia mängujärgsel peol. Varsti info JH kodukal.
    Jalgpallihaigla juhatuse liige

    Kommentaar


      Algselt postitas Stinger Vaata postitust
      Tulemused kuulutatakse välja 01.04.2009 Armeenia mängujärgsel peol. Varsti info JH kodukal.
      .. et nagu aprillinali või nii?
      RummaBastards!

      Kommentaar


        Pressiteates võiks kasutada ka sõnastust "Armeenia raadio teatab...". 1. aprillil peaks selline teade hästi sobima.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Algselt postitas Stinger Vaata postitust
          Tulemused kuulutatakse välja 01.04.2009 Armeenia mängujärgsel peol.
          Kelle nimed siis välja hõisati?
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
            Kelle nimed siis välja hõisati?
            Tõesti-tõesti, kellele kuulub au?
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              Algselt postitas sicmic Vaata postitust
              Tõesti-tõesti, kellele kuulub au?
              Peale võidukat Eesti – Armeenia MM-valikmängu toimus rockiklubis
              Woodstock möödunud aasta Jalgpalligeeniuse ja Jalgpallijobu
              väljakuulutamine.

              Tihedas rebimises Tarmo Rüütliga sai 2008. aasta Jalgpalligeeniuse
              tiitli enesele Eesti Meistriliigas laineid löönud ning hulgaliselt
              tähelepanu köitnud JK Nõmme Kalju president Kuno Tehva, kelle jõuline
              ning edukas turunduspoliitika jalgpallifännidele muljet avaldas.

              2008. aasta Jalgpallijobu tiitel kuulub tuntud jalgpallifännile
              hüüdnimega Papa, kelle „jõulist poliitikat“ hääletanud omaks ei võtnud.
              Märksõnad: hümn ning Ewert Sundja. Hääletusel edestas Papa napilt
              teisele kohale platseerunud kihlvedude meest Artur Ossipovi.

              Nii Kuno Tehva kui ka Papa olid kohapeal oma auhinda vastu võtmas.

              Lisaks loositi kõigi hääletanute vahel välja spetsiaalne Jalgpallihaigla
              õllekann. Fortuuna tahtel, kelle rollis oli sel korral Mari, kuulub see
              Jalgpallihaigla liikmele Madman. Õnnelik omanik sai oma meene ka
              kohapeal kätte. Palju õnne!
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Väga mõistlik valik.
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  Võidukõnesid ka peeti?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Mõistlikud valikud mõlemad - nii Tehva kui ka Kolde, kusjuures viimane, ennast PaPaks nimetav isik, väärinuks auhinda kindlasti mitte ainult Sundja väidetava ründamise eest, vaid elutöö eest, nagu ühes eelnevas postituses mainisin. Enda kokkupuuted selle inimesega on vähesed, ent siiski piisavad, et Jalgpallihaigla nn juhatus minu silmis farsiks muuta.

                    Mäletan mõne aasta tagust Balti turniiri Valgas, kus Kolde oma rassistlike solvangute ja piinlikult rumala provotseerimisega meelde jäi. Mul oli väga kurb ja kahju, ning seda mitmel põhjusel. Esiteks oli jalgpallifännide ringkond sellel ajaperioodil just see, kuhu ma käitumise ja vaimsuse eest, mida Kolde viljeles ja mille üle ta nii ennastimetlevalt uhke oli, nii-öelda peitu pugesin; kus ma leidsin mõistmise, mida oma eakaaslaste seast olin juba loobunud otsimast; teiseks oli tegemist inimesega, keda ma just kui austasin ja tunnustasin, naiivselt ja idealistlikult uskudes, et oleme Eesti jalgpalli arendamise nimel mõneti ühes paadis. Sittagi - see paat läheks ju ümber, ja seda mitte seetõttu, et mina oleks kaalus juurde võtnud või Kolde õllekas paati ära ei mahuks.

                    Tegelesin siis Soccerneti portaaliga ja Kolde seletas, et Soccernet on ikka pask ja nõme (ma ei mäleta küll sõnastust, aga mäletan, et tema sõnavara oli piiratud), kuna tema üks sõber sai foorumist bänni. Mõtlesin, et ma ei imesta, et ta bänni sai, kui su sõber samasugune jobu on nagu sina. Aga muidugi ei julgenud ma talle seda öelda. Järgnes mingi rant teemal võõrtööjõu sissetoomine, mille kohta Kolde arvas, et pole vaja siia mingeid neegreid, kuna nad võtavad meie töö ära, ja muu selline primitiivne bullshit, mille kohta mina arvasin, et parem kümme väikest neegripoissi kui üks sinusugune idikas. Aga üldiselt ma ei usu, et ta meie kohtumist mäletab, kuna oli liialt täis.

                    Ebameeldivaid intsidente Kolde teenimatu üleolekutunde demonstratsiooniga seoses on veel mu mitmel heal tuttaval ja sõbral. Kusjuures imestan, et PaPa alles praegu selle auhinna sai ja kuidas sellised inimesed Eesti suurima fänniorganisatsiooni eesotsas olla võivad.

                    Kommentaar


                      Kuulasin ka esimest korda Sundja versiooni hümnist ära. Meeldis tunduvalt enam kui "originaalversioon". Ühest harukordselt koledast meloodiast tegi võrdlemisi huvitava interpretatsiooni. Juba neljandat korda kuulan; muidu on hümn aga nii igav, et teist korda ealeski ei viitsiks. Ma ei saa üldse aru, mis lörtsimisest kõik räägivad.

                      Kommentaar


                        nojah eks ta inetu oli see tappa andmine. aga samas... ega fänni liikumine ei olegi kultuurimaja tantsuring,ja kurat minule see hymniga ringi mäkerdamine ka ei meeldi.samas ega see sundja või mis ta nyyd oligi ise ka syydi ei ole et ta sihuke on. sellega oleks pidanud ejl arvestama. et sealt head nahka ei tule... nii et mitme otsaga asi. kuid nominendid on siiski oma auhinna väärilised. palju õnne!

                        Kommentaar


                          Geenius läks küll õigesse auku

                          Kommentaar


                            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                            arvestades kellega tegu, ei tule see tiitel eales.
                            Lihtsalt pidin........
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Artur Vaata postitust
                              ". Ühest harukordselt koledast meloodiast tegi võrdlemisi huvitava interpretatsiooni. Juba neljandat korda kuulan; muidu on hümn aga nii igav, et teist korda ealeski ei viitsiks. .
                              Isiklikult arvan ma,et sa oled tolvan....aga keda see ikka huvitab.
                              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Artur Vaata postitust
                                Ma ei saa üldse aru, mis lörtsimisest kõik räägivad.
                                Eestis on hümn jube härras ja tõsine asi. Kui keegi julgeb hümni ajal naeratada või plaksutada või liiga kõvasti laulda on talle kurjad pilgud garanteeritud. Mis siis veel hümni teistmoodi esitamisest rääkida. Sesmõttes lõunapoolsemates riikides on olukord veidi teistsugune.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X