Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 33
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane Islandisse Tartust bussiga???

Mida arvab kollektiiv AAA, kas tekib ka mõni liiklusvahend Jäämaa suunas siit Tartu kandist või jääb seekord ära? Näiteks mingi juhuslikul pooleksläind buss?
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

Eesti koondislane Kasutaja ROOTSI KUNN avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

Tallinna poolt toetab Wellington jällegi tasuta supi ja odava soojendussüsteemi vedelikuga.:P Ja seekord mitte ainult Tartlasi ,vaid ka teisi kaugemate valdade poegi.
    FCF Forever

Meeskonnaliige Kasutaja Andy avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Ühe kolmandiku AAA nimel ütlen, et mul endal kahjuks pole aega bussi orgunnida , eks näis, mida arvab ülejäänud kaks kolmandikku.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Õige kurjad plaanid teil siin..bussiga Tartust üle mere Islandisse sõitta? :P
    Igatahes oleks ma ilmselt tulija kui keegi miskit orgunniks. Mäng algab kell 18?
    Njah, ega bussi polegi iga kord vaja..sest vbla ei tule bussitäit rahvast kokku, aga mingi seltskond läheb kindlasti ju ?

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Pagan, praegu on endal ka selline aeg, mida õigupärast eriti ei ole.
    Kuna mäng pole nii hilja, siis võib ju nii teha, et läheme ja tuleme lihtsalt ühise liinibussiga (rongiga?). Kui muidugi keegi aega leiab, miks ka mitte...

Jalgpallihaigla liige

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Ega arvatavasti buss Tartust täis tuleski. Aga jah, rong on muidu igati hea variant, Uus Meremaa mängu aegu sai gaskoffi, Juksi ja veel mõne nõokaga seda teed Tallinna saadud. Ja väga lahe oli

Reservmängija Kasutaja jjriado avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Rong kahjuks hästi ei sobi. Nimelt üks rong läheb hommikul mingi 7.49 või kuskile sinna kanti (pealinnas siis umbes 10.30 vist) ja teine rong läheb natuke enne kuute õhtul. Sellegs jääks oma kolm tundi hiljaks. Tagas itulevad veel hullematel aegadel.

suvaline rattapede Kasutaja kyps avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by jjriado

Rong kahjuks hästi ei sobi. Nimelt üks rong läheb hommikul mingi 7.49 või kuskile sinna kanti (pealinnas siis umbes 10.30 vist)
    Miks siis see ei sobi? Jõuab ju ilusti mängule

Reservmängija Kasutaja jjriado avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Originally posted by kyps

Originally posted by jjriado

Rong kahjuks hästi ei sobi. Nimelt üks rong läheb hommikul mingi 7.49 või kuskile sinna kanti (pealinnas siis umbes 10.30 vist)
    Miks siis see ei sobi? Jõuab ju ilusti mängule
    Nojah, kui viitsid niikaua Tallinnas vedeleda siis sobib kohe väga hästi. Aga mina näiteks ei viitsi. Eriti talvel muidugi.

Adm¡nistraator Kasutaja ek avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

vaatate linna, käite poodides, istute Wellingtonis (kus pidite midagi vist ka hamba alla saama) ja ongi see paar tundi möödas

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Sellesamase rongiga, selsamal ajal on varemgi Tallinna jõutud, oodatud(õllekannu taga) ja isegi mäng ära vaadatud. Ja mis tähtsaim: rong on odavam kui buss ja ka ruumiga ei ole nii kehvad lood. Hoopis lahedam on sääl rongis.
    Ärkama peab jah varem, aga ...
    Ma küll ei ütle kellelegi, mida teha, vaid tõin lihtsalt välja mõned head ja vead.
    Ehkki isegi ei tea täpselt millega läen.

all for FOOTBALL for all

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2002

Mina igal juhul mängule lähen. Rong oleks lahe, seal ruumi palju ja nii edasi. Kellaaeg on muidugi jama.
    Mingi liinibussi ajad peaks küll kokku leppima, seltsis alati segasem minna.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2002

Mina igal juhul mängule lähen. Rong oleks lahe, seal ruumi palju ja nii edasi. Kellaaeg on muidugi jama.
    Mingi liinibussi ajad peaks küll kokku leppima, seltsis alati segasem minna.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Rongiga mineku jama on jah see aeg..ma peaks päeval natu koolis ka käima :P
    Mis te siis otsustate? Kes rongiga? Kes bussiga? Kui bussiga, siis mis kell?

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by asdf

Rongiga mineku jama on jah see aeg..ma peaks päeval natu koolis ka käima :P
    Mis te siis otsustate? Kes rongiga? Kes bussiga? Kui bussiga, siis mis kell?
    Ema sul peab koolis käima, dziiis, sa õpid ju MHG-s.

Miina Härma - Joo ja Lärma!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Originally posted by Martin

Ema sul peab koolis käima, dziiis, sa õpid ju MHG-s.

Miina Härma - Joo ja Lärma!
    No kui nüüd natukene järgi mõelda...siis on sul tuline õigus
    Natu teemasse ka..sa lähed ka mängule Martin? ja kui siis millise sõiduvahendiga?

Kaitse tugilammas Kasutaja aiFo avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

niisiis! ytlen kah 2 s6na, lahendamaks igip6list kysimust KAS RONG V6I BUSS?

RONG
    miinuseks tuleb pidada t6siasja, et 20. novembril v2ljub rong tartust tallinnasse kell 7.41, j6udes p2rale kell 11.13... lillekylas algab m2ng vististi kell 18.00, seega oleks paslik alustada \"soojendusega\" nii kella 2 paiku... paraku on rongirafas selleks ajaks juba 6 tundi \"soojenenud\"...

rong on teadup2rast selline vaffa liiklusvahend, kus on vaba liikumisruumi, privaatsus, peaaegu vaba voli teha mis parasjagu p2he tuleb ning mis peaaegu k6ige olulisem -- rongis on see ruum, kus saab yksi olla:P

pisarsilmi meenutan maikuist poolareisueelset rongis6itu tartust tallinnasse, mil leidis kinnitust t6siasi, et RONGIGA ON VAFFA!!!

BUSS
    positiivseks muudab bussireisi muidugi see, et saab valida selle aja, mil tallinnasse j6uda... ytleme siis ntx, et lahkudes tartust keskp2eval, oled wellingtonis hiljemalt kell 3.

paraku peab miinuspoolele kandma t6siasja, et umbes 80% bussijuhtidest suhtuvad ysna kriitiliselt tegelastesse, kes arvavad heaks hakata bussis kaasatoodud alkoholi tarbima ning ysna valjuh22lselt oma vaateid ymbritseva maailma kohta teadvustama... ka endal on imelik n6ndamoodi tavareisijat segada... seega on alternatiiviks s6ita m2ngule bussis, pleier peas ja vaikselt miskit tujut6stvat joogikest limpsida... samas tuleb kurvastusega nentida, et BUSSIGA ON AHISTAV...

SEEGA ++ isiklikult yritan asju n6ndamoodi seada, et ma ennast 20. novembri hommikul, koos m2rkimisv22rse hulga kaasv6itlejatega leiaksin tartu-tallinn rongist...

asjade loomulikud edasikulgemise variandid v6iksid olla:

1. keegi lahke tallinna kodanik, kel oma kolmap2evaga midagi tarka peale hakata, kutsub tartu toreda seltskonna oma apartmenti, kus toimub l66gastumine, reisiv2simusest puhkamine ning ettevalmistused wellingtoni minekuks...

2. sarnaselt maikuisele poolareisu-eelsele aja veetmisele, suunduks tartu seltskond, koos tallinna huvilistega (eesk2tt oodatud lua-lua!!!) balti jaamast otse KALAMA SAUNA, kus toimuks paari-kolmetunnine l66gastumine v6imsa leili, kylma basseini ja joovastava auru saatel... isiklikust kogemusest julgen v2ita, et tulem on SUPER! ehkki peavad saunalised arvestama umbkaudu 80-kroonise saunapiletiga, kuid samas peab ilma igasuguse allahindluseta m2rkima, et kalama saun v22rib igat senti sellest rahast! yhtlasi on ka tagatud v2rske olemine enne 6htusi katsumusi k6rtsudes, staadionil ja veelkord k6rtsudes

ok, kallis tarturafas, avaldage arvamust. ilmselt v6tame teema yles ka zetoestfootis. kes sellestsinasest kagu-eesti futif2nne koondada yritavast meililistist midagi ei tea, ent on asjast huvitet\', see v6tku yhendust... n2iteks aiFoga

ok, r22gime veel...

aiFo.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

rong! rong! rong! ja veelkord rong..rong

vabalt! minu arvamus teemal kas rong või buss on kindlalt seotud raudteerööbaste eelistusseisu panekuga :P nagu juba mainiti, on see mugav, privaatne, hubane ja heade mälestustega varasemast ajast, tuletades siinkohal meelde poola-mängu eelset särki-värki meie oma kodumaal eestimaal.. anyways, mina olen rongi poolt aga kui tekib olukord, et kõik teised kallid tartu-kandis elavad jalgpallihuvilised-fännid tahavad väga bussivarianti kasutada.. siis olen mina teis pettunud aga ühinen teiega siiski.

kõike paremat..
    ps. enne kui kritiseerima hakkate, vaadake kellaaega (kell on palju..)

ps!. aifo seda ei maininud ja ega tal polnud põhjustki, kuid asi, mis mind rongisõidu juures häirib, on see, et mina kui vaene kooliõpilane pean sõidu eest pealinna rohkem maksma kui kõiksemasuurkamp tudengeid, kellel kõigil mingid kavalad kaardikesed, millega pileteid odavamaks saab.. peaks äkki endalegi sellise hankima..võib-olla tõesti aga rong on tore, rahvas, tulge rongi peale!!!

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2002

Rong on lahe küll, aga kui kell 7:45 \"soojenema\" hakata, siis kell 18:00 Lillekülas palli enam kindlasti ei näe, ja üldes tore, kui staadioni üles leiaks. .

Saun on great mõte, kunagi aastaid tagasi olen isegi selles saunas kõvasti käinud. Oli tore küll.

Perfektsuse Etalon Kasutaja Devil avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane Replying to Topic \'Island

väga tore väga tore ... mul parajalt sel ajal mõnda huvitavat loengut pole ... ma nyyd mõtlen kas tulla teile rongijaama vastu vai yldse sõita poole teepeale et teekonda tallinna koos jätkata ... aga see vähe kahtlane kas viitsin

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud