320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hooaja lõpetamise pidu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hooaja lõpetamise pidu

    Lp Jalgpallihaigla liige!

    Oled oodatud 20. novembril peale Eesti-Islandi mängu Buffalo Pubisse (aadress Liimi 1, tel 6 562 713), kus toimub Jalgpallihaigla ametlik hooaja lõpetamise pidu ning Eesti-Islandi mängu afterparty ehk lühidalt õeldes läbi aegade suurim Eesti jalgpallikoondise toetajate üritus.

    Kell 20.00 ja 20.30 stardivad Lillekülast Jalgpallihaigla bussid, mis viivad kõik soovijad tasuta Buffalo pubisse.

    Buffalos pubis ootab sind järgmine programm (sissepääs 50.-, Eesti-Islandi piletiga 40.-, Jalgpallihaigla liikmekaardiga 35.-):
    - Jalgpallihaigla liikmetele on esimesed 240 õlut hinnaga 5 krooni! [lugesid õigesti, 5 krooni:-)]
    - esineb ansambel Fontaneros Kojamehega eesotsas (originaalesitamisele tuleb kindlasti Eesti Maailmameistriks, esmaesitusele tuleb uhiuus jalgpallilugu Eesti, kallis! vaata http://www.hot.ee/fontaneros/eestikallis.html)
    - Eesti Jalgpalligeenius 2002 ja Eesti Jalgpallijobu 2002 auhindade üleandmine: kohal on Eesti jalgpallikoondise tänavuse edu \"peasüüdlane\" jalgpalligeenius Arno Pijpers isiklikult!
    - fännide intervjuu tippmängijaga, loodetavasti on kohal äsja Sunderlandi siirdunud Eesti koondise väravavaht ja parim mängija Mart Poom, kellele kõik saavad küsimusi esitada
    - fännihinnaga on müügil uued fännisärgid (Jalgpallihaigla liimetele hind 150 krooni), märgid, mütsid, kindad, lipud jms
    - baaris Jalgpallihaigla liikmetele kõik -10%
    - ühislaulmine
    - autogrammid
    - üllatused

    Soovime toredat pidu!

    MTÜ Jalgpallihaigla juhatus
    www.jalgpallihaigla.ee/index.php
    jalgpallihaigla@hot.ee
    Papa: 05051754

    #2
    Replying to Topic \'Hooaja lõpetamise pidu\'

    Kuulge Üritusekorraldajad. Selgitage mulle, milleks ühel päeval kaks üritust? Eesti jalkafänne on niigi vähe, milleks veel pingutada kahe üritusega? Mitteeisaaaru....

    Ikkagi kehtib see vana töde, et eestlase lemmikroog on teine eestlane. Kuidagi teismoodi lihtsalt ei anna möista seda asja.

    Köigepealt teatab RootsiKunn, et toimub Eesti-Islandi mängu afterparty Wellingtoni pubis ja siis äkki tuleb välja kasutaja MTÜ JPHaigla teatega, et Jalgpallihaigla ametlik hooaja lõpetamine ja Eesti-Islandi mängu afterparty toimub hoopiski Buffalo Pubis. Kus on asja loogika?

    Praegusel juhul on RK oma teatega enne välja tulnud ja kas siis tõesti ei anna oma üritust korraldada mingil teisel ajal. Ntks 25. november toimub EJL ametlik jalgpallihooaja löpetamine ning peale seda ka Superkarikafinaal A Le Coq Arenal. Miks ei tee Te oma üritust sel ajal.

    Lugedes foorumit on suur osa foorumirahvast öelnd, et minnakse Wellingtoni. Kas Te tahate üritust, kus fänne kohal pole? Ma kahtlen selles

    Tehke ikka endale kasulikke otsuseid.

    Ja olge ikka Sõbrad edasi!!!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Hooaja lõpetamise pidu\'

      Vaata yheksa. niipalju kui minu väike amööbiaju asjast aru saab, siis on siin tegemist sisuliselt kahe erineva peoga. Üks on erapidu, mida korraldab RK ja Wel. ning mille tulud lähevad RK-le ja Wellile; teine aga JPH pidu, mille tulud lähevad JPH-le. Kuna mängus on raha ja suur hulk kliente, siis ongi selline kahetsusväärne asi teoks saamas. Nagu juba vanarahvas ütles: sõber sõbra perse koorib! Kahju
      Jalgpallihaigla juhatuse liige

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Hooaja lõpetamise pidu\'

        Kahjuks on tekkinud fännide jaoks suht ebameeldiv olukord, kus JÄLLE toimub kaks toredat üritust ühel ajal. Lühidalt, nagu ütles Loskutov peale Em-i: \"Ma olen pjetunud\"
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Hooaja lõpetamise pidu\'

          Originally posted by Stinger


          Vaata yheksa. niipalju kui minu väike amööbiaju asjast aru saab, siis on siin tegemist sisuliselt kahe erineva peoga. Üks on erapidu, mida korraldab RK ja Wel. ning mille tulud lähevad RK-le ja Wellile; teine aga JPH pidu, mille tulud lähevad JPH-le. Kuna mängus on raha ja suur hulk kliente, siis ongi selline kahetsusväärne asi teoks saamas. Nagu juba vanarahvas ütles: sõber sõbra perse koorib! Kahju
          ... ja oledki väga valesti aru saanud... ei tule selliste pidude orgunnimisest kellelegi TULUsid vaid ainult närvide söömisi ja KULUsid (eriti kui toimuvad torpeteerimised jne) nii et kui sa mõtled et Kunn või mina või Wellington (kui siis ainult siiski viimati nimetet) nendest üritustest papptasku pistab siis sa eksid väga rängalt, veel vähem teenib JH oma kassasse - mille pealt..baar maksab peale või? Sest nagu sa võibolla pole arusaanud siis KÕIK maksab (bänd,tehnika, tasuta õlled, joogid,flyerid, reklaam jne) Ja tegelikult sisuliselt ei ole tegemist kahe erineva peoga, tegemist on mõeldud eesti futisõpradele mõeldud pidudega koos sinnajuurde kuuluva meelelahutusega, vahet pole kes seda orgunnib, kas n.ö. JH juhatuse enamik või JH kes iganes aktiivliikmed, või isegi mitte JH liikmed-jalgpallisõbrad...Antud kontekstis muidugi jah... oleks ju võinud teha ühe suure ja võimsa ürituse (või kaks ja võimast) nüüd jääb igaühe oma otsustada kuhu läeb kuhu mitte - demokraatia nazõvajetsa - kahju vaid et omad kaikaid kodaratesse viskavad (olles eelnevalt n.ö. alternatiivüritustest- nagu JH enamusjuhatus Welli üritusi nimetab - palju shnitti võtnud... see on mage ja kaotavad sellest ikkagi vaid fännid...
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Hooaja lõpetamise pidu\'

            Nagu näha on lõhe JH juhatuses ikka päris sügav ja see on kurb Samas, on mõned mehed end juba samastanud JH-ga tehes sellenimelise kasutajanime alt postitusi... Siiski võiksime siin foorumis jääda isikute tasemele. Et konkurents on tugev, sellest annavad märku kasvõi õllehinnad - 5 krooni, comon!

            Samas on igalühel võimalus valida, ja mina kui kesklinna inimene, lähen Wellingtoni - koht mille headuses ma ei pea kahtlema. Kuigi kesvamärjuke on seal 4 korda kallim, suudan ma omale paar kannu ikka lubada

            Peace!
            Jalgpallihaigla patsient #172
            Diagnoos: raskekujuline futboliit

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Hooaja lõpetamise pidu\'

              Originally posted by Stinger


              Vaata yheksa. niipalju kui minu väike amööbiaju asjast aru saab, siis on siin tegemist sisuliselt kahe erineva peoga. Üks on erapidu, mida korraldab RK ja Wel. ning mille tulud lähevad RK-le ja Wellile; teine aga JPH pidu, mille tulud lähevad JPH-le. Kuna mängus on raha ja suur hulk kliente, siis ongi selline kahetsusväärne asi teoks saamas. Nagu juba vanarahvas ütles: sõber sõbra perse koorib! Kahju
              Loe ja imesta ! Stinger sinu väike amööbiaju ( nagu sa ise kirjutad) mõtles praegu välja väga suure lolluse. Kas sa ka oma sõnade eest vastutad ?
              Märkasin juba eelmine kord ,et oled finantsgeenius ja tead täpselt ,kui suured on kõigi kulud ja tulud ning ,kes kui palju teenib .
              Sa arvad ,et tegid oma arust nalja ? Loobid soccernetis loosungeid ja teed meelevaldseid järeldusi .
              Arvesta ,et võtsin sinu juttu rahateenimisest , kui väga ränka solvangut enda ja paljude teiste Wellingtoni ürituse organiseeriate aadressil .

              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Hooaja lõpetamise pidu\'

                niipalju kui minu väike amööbiaju asjast aru saab, siis on siin tegemist sisuliselt kahe erineva peoga. Üks on erapidu, mida korraldab RK ja Wel. ning mille tulud lähevad RK-le ja Wellile; teine aga JPH pidu, mille tulud lähevad JPH-le.
                Su aju on tõesti vist pisike ja amööbi oma. Räägi mulle hästi lühidalt ära milliseid tulusid saab Buffalo pubi üritusest jalgpallihaigla?

                Pigem käib praegu nö hinnasõda, mille eesmärk on ainult üks - konkurent hävitada (loobuma sundida). Pärast seda võib õlle hinna rahulikult 25 kroonini tõsta, uksel 50 kroonist piletit ostma sundida, kõik soodustused unustada, ühesõnaga juba raha kokku lükkama hakata või mis raha, ilma suuremate kulutusteta hakkama saada.

                Kuna Wellingtonis pärast uus-meremaa mängu korraldatud üritusel sai esimest korda tõeliselt häid soodustusi - tasuta toit, lisaks tavapärasele -10%, siis selle ületrumpamiseks pidi (peab) konkureerivate ürituste korraldamisel tõsist vaeva nägema - bussid, üliodav õlu .. jne.
                Hetkel on pigem nii, et JH maksab väga palju raha peale, et Wellingtoni üritus maha suruda. (Tuleb meelde see, kuidas Savisaar linna rahadega oma erakonnale reklaami tegi .. ja teeb)

                ....

                Kokkuvõttes saab nalja.
                Buffalos - Pijpers, Poom.
                Wellingtonis - Zelinski, Oper, Rooba.

                Buffalo - tasuta transport, esimesed 240 inimest 5 krooni õlu.
                Wellington - tasuta söök, esimesed inimesed tasuta jook.
                Jalgpallihaigla Liige

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Hooaja lõpetamise pidu\'

                  Originally posted by jots


                  niipalju kui minu väike amööbiaju asjast aru saab, siis on siin tegemist sisuliselt kahe erineva peoga. Üks on erapidu, mida korraldab RK ja Wel. ning mille tulud lähevad RK-le ja Wellile; teine aga JPH pidu, mille tulud lähevad JPH-le.
                  Su aju on tõesti vist pisike ja amööbi oma. Räägi mulle hästi lühidalt ära milliseid tulusid saab Buffalo pubi üritusest jalgpallihaigla?

                  Pigem käib praegu nö hinnasõda, mille eesmärk on ainult üks - konkurent hävitada (loobuma sundida). Pärast seda võib õlle hinna rahulikult 25 kroonini tõsta, uksel 50 kroonist piletit ostma sundida, kõik soodustused unustada, ühesõnaga juba raha kokku lükkama hakata või mis raha, ilma suuremate kulutusteta hakkama saada.

                  Kuna Wellingtonis pärast uus-meremaa mängu korraldatud üritusel sai esimest korda tõeliselt häid soodustusi - tasuta toit, lisaks tavapärasele -10%, siis selle ületrumpamiseks pidi (peab) konkureerivate ürituste korraldamisel tõsist vaeva nägema - bussid, üliodav õlu .. jne.
                  Hetkel on pigem nii, et JH maksab väga palju raha peale, et Wellingtoni üritus maha suruda. (Tuleb meelde see, kuidas Savisaar linna rahadega oma erakonnale reklaami tegi .. ja teeb)

                  ....

                  Kokkuvõttes saab nalja.
                  Buffalos - Pijpers, Poom.
                  Wellingtonis - Zelinski, Oper, Rooba.

                  Buffalo - tasuta transport, esimesed 240 inimest 5 krooni õlu.
                  Wellington - tasuta söök, esimesed inimesed tasuta jook.
                  Kui kutsuti, tuleb minna.
                  Kui ei mahu olen solvunud.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Hooaja lõpetamise pidu\'

                    Rootsi Kunn - miks sa solvanguks pead, kui sa raha teenid. See peaks ju loomulik olema, et kui teed tööd siis ei saa selle vastu kellelgi midag olla kui raha teenid.
                    See, et asi ainult kahes baaris toimub on kaehtsusväärne.
                    Ntx Sunderlandis oli enne ja peale mängu ilmselt IGAS pubis before ja afterparty - kliente jätkus kõigile. Mis te ikka igast tühjast tüli tekitate.
                    Peaksite pigem mõtlema, kuidas suurendada afterpartyde klientide koguarvu. Mitte selle paarikümne inimese pärast üksteist mustama.
                    memer of Gaskoff fan club

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Hooaja lõpetamise pidu\'

                      Originally posted by indrek


                      Rootsi Kunn - miks sa solvanguks pead, kui sa raha teenid. See peaks ju loomulik olema, et kui teed tööd siis ei saa selle vastu kellelgi midag olla kui raha teenid.
                      See, et asi ainult kahes baaris toimub on kaehtsusväärne.
                      Ntx Sunderlandis oli enne ja peale mängu ilmselt IGAS pubis before ja afterparty - kliente jätkus kõigile. Mis te ikka igast tühjast tüli tekitate.
                      Peaksite pigem mõtlema, kuidas suurendada afterpartyde klientide koguarvu. Mitte selle paarikümne inimese pärast üksteist mustama.
                      Indrek ..... kui teeniks siis ausalt öeldes küll ei kobiseks. Ja midagi halba ma selles küll ei näe . Endal küll ei tule pähe Buffalo orgunniatele seda ninapeale visata
                      Aga eks se näita ka rohkem suhtumist
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Hooaja lõpetamise pidu\'

                        Sorry Kunn ja Jansa, teie vaesed närvirakud, mis te neid tapate ja korraldate üritusi, mis raha sisse ei too. Tabasin vist eelmise postitusega hella kohta Tehke nii nagu mina kavatsen teha: minge JPH peole, jooge õlut ja säästke raha ning närve
                        Jalgpallihaigla juhatuse liige

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Hooaja lõpetamise pidu\'

                          Originally posted by Stinger


                          Sorry Kunn ja Jansa, teie vaesed närvirakud, mis te neid tapate ja korraldate üritusi, mis raha sisse ei too. Tabasin vist eelmise postitusega hella kohta Tehke nii nagu mina kavatsen teha: minge JPH peole, jooge õlut ja säästke raha ning närve
                          /slap
                          /ignore

                          Jalgpallihaigla liige
                          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Hooaja lõpetamise pidu\'

                            Originally posted by Stinger


                            Sorry Kunn ja Jansa, teie vaesed närvirakud, mis te neid tapate ja korraldate üritusi, mis raha sisse ei too. Tabasin vist eelmise postitusega hella kohta Tehke nii nagu mina kavatsen teha: minge JPH peole, jooge õlut ja säästke raha ning närve
                            Ega nn. erapeod ei peagi raha sisse tooma Ma tahaks näha palju teie siis pappi seal Buffalos kokku ajate ja palju sellest JH kasu saab.
                            Muideks, peale mängu sõidab tramm nr 4 Wellingtoni ette ja seda 5 krooni eest.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Hooaja lõpetamise pidu\'

                              Originally posted by Stinger


                              Sorry Kunn ja Jansa, teie vaesed närvirakud, mis te neid tapate ja korraldate üritusi, mis raha sisse ei too. Tabasin vist eelmise postitusega hella kohta Tehke nii nagu mina kavatsen teha: minge JPH peole, jooge õlut ja säästke raha ning närve
                              Kule Stinger ,mis sind vaevab ? On sul mingi probleem ?
                              FCF Forever

                              Kommentaar

                              Working...
                              X