320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Ma ei pabistaks. Me kukkume teisipäeval CL'ist välja ja siis suudetakse oma sitt liigas kokku saada.
    Kusjuures ma ise arvan, et saame veel edasi, kogu energia paneme nüüd sinna , Mourinho on tagasi platsil , Muntarit enam ei näe, vb pallipoisina ainult.. ja peale CLi siis tuleb uus liiga mäng Palermo vastu ja seal saame jälle kotid taha..Chelseal on väga tähtsad mängijad puudu ja see saabki neile saatuslikuks..

    Muidugi see on ainult fantaasia vaadates tänast mängu ehitust ja kõike muud siis saame 3-0 kuivalt Stamford Briidgil

    Muntari pakkigu oma kolinad ja tõmmaku tuld!

    Kommentaar


      Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
      Hahaaa, kui idioot saab olla
      Aga pennu oli nummi, "hobusehammas" võiks õppust võtta.
      Tiitlilootusi vist vara hellitada, aga count juba tähistab ma arvan.
      Minu arust ol isee väga sitt pennu, aga kahjuks polnud JC löögiks valmis ja polnud kodutööd ka teinud pennalde koha pealt. Totti lööb palju paremini.

      Ma arvan, et idioot jalgpallimurul suudab veel nii mõndagi korda saata samas ning lootusi ei tasu hellitama hakata, et ta enam ei mängi. Kuigi tore oleks mõelda, et selle tühja koha võiks täita mõni noorem mängija. Ja ausalt öeldes on Mariga sama jama mängija ilma kaartideta. Mulle ei istu väga need Aafrika koondiste lõhkujad va Essien. Kõik on väga andetud mängijad, sest muidu mängiks nad Prantsusmaa eest.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Mulle ei istu väga need Aafrika koondiste lõhkujad va Essien. Kõik on väga andetud mängijad, sest muidu mängiks nad Prantsusmaa eest.
        yayast ikka ära ei ütleks ju?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Kui Inter see aasta Seria A ei võida, siis ma lõigun ennast.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            saage pähe kuradi lontrused, kaotage see tiitel ära kasvõi... kui ei taha võita, siis ei taha, keegi ei saa sundida...

            ja üks mees pani nüüd oma karjäärile küll punkti.... kui enne oli veel mingi kahtlus, et Ghana superstaaar võib jalgpallur olla, siis nüüd on selge, et ta seda ei ole, sest see, mis ta oma pooleteist minutiga tegi oli kõige hullem mäng, mida ükski mängija eales on teinud.

            aga tegelt ma olen 100% veendnud, et Inter võidab tiitli, sest sellele sitale Milanile oleks liiga pasane tiitel ära kinkida
            Issand, ma saan alles nüüd aru kui lapsik sa võid olla. Juhul kui Inter juhtub kuidagiviisi võitma või enam-vähem mängu tegema, võid sa kriisata nii mis vähe, aga kui kaotus on soolas siis oioi kui madalale sa lasknud, nagu lasteaia laps, jube.
            Anna andeks kui ma eksin, võibolla oled sa tõesti väga tore inimene aga see jutt SIIN teemas...

            Kommentaar


              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
              Issand, ma saan alles nüüd aru kui lapsik sa võid olla. Juhul kui Inter juhtub kuidagiviisi võitma või enam-vähem mängu tegema, võid sa kriisata nii mis vähe, aga kui kaotus on soolas siis oioi kui madalale sa lasknud, nagu lasteaia laps, jube.
              Anna andeks kui ma eksin, võibolla oled sa tõesti väga tore inimene aga see jutt SIIN teemas...
              Kas on nii halb, et ma tahan, et oma lemmikmeeskond mängiks nii nagu ta peaks suutma mängida?
              sigpic

              Kommentaar


                Muidugi on sul õigus seda loota ja tahta aga seda on ju viimasel ajal näha olnud, et mujal peale koduliiga ei suudeta suurt midagi ära teha ja koduski mängitakse atraktiivset ja ilusat jalgpalli vaid nõrgemate vastu.
                See pole mitte Interi probleem, vaid hetkel kogu Itaalia jalgpalli ja ma kardan et koduliiga kehv seis kajastub selgelt ka MM finaalturniiril, milles ma loodan, et ma muidugi eksin.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                  Muidugi on sul õigus seda loota ja tahta aga seda on ju viimasel ajal näha olnud, et mujal peale koduliiga ei suudeta suurt midagi ära teha ja koduski mängitakse atraktiivset ja ilusat jalgpalli vaid nõrgemate vastu.
                  See pole mitte Interi probleem, vaid hetkel kogu Itaalia jalgpalli ja ma kardan et koduliiga kehv seis kajastub selgelt ka MM finaalturniiril, milles ma loodan, et ma muidugi eksin.
                  Paluks mitte rääkida Interist ja Itaalia jalgpallist ühes lauses-tekstis-jutukeses. Inter on sama Itaalia kui Narva Trans Eesti... Ma ausalt ei tea ühtegi Interi meest kes isegi konkureeriks Itaalia koondissesse MMil, neid lihtsalt pole olemas. Aga seda peaksite te isegi teadma. BTW, I LOVE MUNTARI
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Miks ei ole, Balotelli ja Santon on täitsa konkureerivad mängijad MM-i koondisesse, kõik lihtsalt oleneb peatreeneri enda valikust. Koondisesse kutsuks ma neid ikkagi kasvõi pingile ja need noored suudaksid ennast MM-il tõestada kah.
                    ...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Paluks mitte rääkida Interist ja Itaalia jalgpallist ühes lauses-tekstis-jutukeses. Inter on sama Itaalia kui Narva Trans Eesti... Ma ausalt ei tea ühtegi Interi meest kes isegi konkureeriks Itaalia koondissesse MMil, neid lihtsalt pole olemas. Aga seda peaksite te isegi teadma. BTW, I LOVE MUNTARI
                      Natuke kahtlane. Kui me ei kasutaks võrdluses Narva Transi, Sillamäed või mõnd muud meeskonda, kus eestlasi on vähe või puuduvad sootuks, langeks meie Meistriliiga tase kardinaalselt. Samamoodi on ka Interiga, kui seda meeskonna mitte arvesse võtta on tase sealses liigas veelgi kehvem. Inter on ju tabeliseisu järgi siiski tugevaim klubi liigas hetkel.
                      Koondisekoha pealt pidasin silmas aga eelkõige seda, et enamus koondisest mängib sealses liigas, seetõttu kannatab ka nende mängijate tase võrreldes näiteks Inglismaa või Hispaaniaga, kus klubid on ka Euroopas vägagi konkurentsivõimelised.

                      Kommentaar


                        Kui palju inglasi või hispaanlasi mängib enda mõistes välismaal? Selle arvelt Itaalia jalgpalli tase ei kannata, põhjust tuleb mujalt otsida.

                        Kommentaar


                          No seda nüüd küll vaja polnud.....Tundub, et Sinisa on vaikselt küpseks saamas ennem, kui ta koju tagasi pöördub.....lapsed tal juba mängivad Lazio katuse all.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Kui palju inglasi või hispaanlasi mängib enda mõistes välismaal? Selle arvelt Itaalia jalgpalli tase ei kannata, põhjust tuleb mujalt otsida.
                            Ma ei viitsi enam off topicut lasta aga seletan sulle siis ära. Itaallased, kes hakkavad MM finaalturniiril koondisse kuuluma, mängivad enamuses koduliigas aga Itaalia meeskonnad pole võrreldes näiteks Hispaania või Inglismaa meeskondadega just ühel pulgal hetkel,. Seevastu enamus hispaania ja inglismaa koondislasi tuleb just oma koduliigast. Got it?

                            Kommentaar


                              Jah küll alles superstaar Lampard saab tasemel vutti taguda kui Chelsea West Hamiga kohtub...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                                Ma ei viitsi enam off topicut lasta aga seletan sulle siis ära. Itaallased, kes hakkavad MM finaalturniiril koondisse kuuluma, mängivad enamuses koduliigas aga Itaalia meeskonnad pole võrreldes näiteks Hispaania või Inglismaa meeskondadega just ühel pulgal hetkel,. Seevastu enamus hispaania ja inglismaa koondislasi tuleb just oma koduliigast. Got it?
                                Kõik itaallased, kes tulid maailmameistriks olid Serie A-st, samalajal kui rahas suplevad EPLi ja La Liga mehed läbi kukkusid. Ja aeg ei olnud drastiliselt erinev. Get it? Nagu vähe oli juttu sellest, kuidas leegionärid mängivad, treenivad ja omavad klubisid Inglismaa pinnal.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X