320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Lazio vormide kohta oskavad vaid taunid rubentuse ja riomma fännid sitta ajada. Inter on mu teine lemmik alati Itaalias, kuid vormid on neil alati nõmedad ja koledad olnud. Ja ei saagi kunagi midagi kenamat olema. Kuna ollakse konsarvatiivsed ja liiga aatelised oma pedestunud sini-musta süsteemis.
    Cocky....kõigepealt põleta oma ornazid pruunide sitatriipudega trullerid ära. Siis hakka Interi saunalinasid põletama, kuna inter nagunii võidab CL.
    Tottina just pani müüki oma peenisepöidla ja kollase soojenduskostüümi 45 mijoni euroga ebays.
    Näed Tofoa,said oma perse pugemise
    Vend sai vist aru,et kritiseeris enne Interi ja nüüd üritas ennast kuida välja keerutada

    Kommentaar


      Tann teeme diili. Sa ei tao vasta rinda pärast sellist tiitlivõtu ja me ei sõima sind pedeks?

      Kommentaar


        Tofy.....kas võtsid Zaccheroni plakati oma magamistoa seina pealt maha juba? Või kleepisid Del Neri talle otsa nagu sa Ferraraga tegidki?
        Ja ma pole mingi gloryhunter....mul jummala pohhui kui Inter peaks Serie-Bsse kukkuma vms. Lazio on mulle number 1 ja riomma ei tohi midagi võita.
        Aga homme olen Interi poolt 1100%.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Tofy.....kas võtsid Zaccheroni plakati oma magamistoa seina pealt maha juba? Või kleepisid Del Neri talle otsa nagu sa Ferraraga tegidki?
          Ja ma pole mingi gloryhunter....mul jummala pohhui kui Inter peaks Serie-Bsse kukkuma vms. Lazio on mulle number 1 ja riomma ei tohi midagi võita.
          Aga homme olen Interi poolt 1100%.
          Keda kottib kelle poolt sa oled,usud ?

          Kommentaar


            Algselt postitas #11 Vaata postitust
            Näed Tofoa,said oma perse pugemise
            Vend sai vist aru,et kritiseeris enne Interi ja nüüd üritas ennast kuida välja keerutada
            Sa proovi ise natuke vähem Tofoale perse pugeda ja mine sinna tagasi kus sa olid enne seda 400 postitust!
            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

            Kommentaar


              Algselt postitas Pealik Vaata postitust
              Sa proovi ise natuke vähem Tofoale perse pugeda ja mine sinna tagasi kus sa olid enne seda 400 postitust!
              õhhh
              Sa oled nii loll,et sa ise ka sellest aru ei saa

              Kui isegi tundus see perse pugemiseks,siis okei .
              Vähemalt seda ei juhtu pidevalt ja veel vastasvõistkonna fännide omasse,nii,et vait .

              Kommentaar


                Algselt postitas #11 Vaata postitust
                õhhh
                Sa oled nii loll,et sa ise ka sellest aru ei saa

                Kui isegi tundus see perse pugemiseks,siis okei .
                Vähemalt seda ei juhtu pidevalt ja veel vastasvõistkonna fännide omasse,nii,et vait .
                Seni kuni sa argumenteerituid fakte oma väite kohta välja pole toonud, on sinu jutt minu jaoks nagu jänese köha.
                “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                Kommentaar


                  Kuigi olen oma kihlveo Interi peale pannud, pean mainima, et Jose'le kulub hädasti üks kaotus ära !

                  Kommentaar


                    Kuigi ajan siin igasugust jama ja mölisen on mul kurb vaadata, et eesti rubentuse fännidel on kaashääliku pikkustega endiselt komplikatsioone. Kas Calciopoli aegadel jäi kool pooleli?
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Tann teeme diili. Sa ei tao vasta rinda pärast sellist tiitlivõtu ja me ei sõima sind pedeks?
                      mis sel tiitlivõidul viga on?
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        mis sel tiitlivõidul viga on?
                        ütleme nii, et ma olen päris kindel, et kui kohtunike eksimused oleksid olnud olemata, siis oleks Roma mõistliku vahega esimene olnud. Ei viitsi hakata neid üles lugema ja samas ei näinud ma enamust Interi mänge ka...seega aitab nutust ja halast.

                        Kommentaar


                          Hui, ega Romagi sai see hooaeg üsna mitu otsust ja Interile anti samapalju asju poolt kui vastu. Fakt on see, et oleks-poleks ei mängi rolli, sest tiim oleks siis totaalselt teistmoodi asjadele lähenenud ja kurat seda teab, mis tulemus siis oleks tulnud. Samamoodi nagu mõni andmata jäänud penalti võib üks väike antud või andmata jäänud viga muuta kogu mängu käiku.

                          Aga täna Madrid ja Forza Inter! Forza Zanetti 700! Forza Mou! Forza Il Principe! Forza Samuel! Forza Eto'o! Forza Lucio! Forza Cambiasso! Forza Sneijder! Forza Balo! Forza Pandev! Forza Deki! Forza Maicon! Forza Cesar! isegi Forza Sulley Muntari!

                          Ei suuda siiamaani uskuda, mis mängus Inter täna õhtul lõpuks ometi mängimas on. Ei oodanud absoluutselt hooaja alguses, et mul on 22. mail mäng mida vaadata.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Hui, ega Romagi sai see hooaeg üsna mitu otsust ja Interile anti samapalju asju poolt kui vastu. Fakt on see, et oleks-poleks ei mängi rolli, sest tiim oleks siis totaalselt teistmoodi asjadele lähenenud ja kurat seda teab, mis tulemus siis oleks tulnud. Samamoodi nagu mõni andmata jäänud penalti võib üks väike antud või andmata jäänud viga muuta kogu mängu käiku.

                            Aga täna Madrid ja Forza Inter! Forza Zanetti 700! Forza Mou! Forza Il Principe! Forza Eto'o! Forza Samuel! Forza Eto'o! Forza Lucio! Forza Cambiasso! Forza Sneijder! Forza Balo! Forza Pandev! Forza Deki! Forza Maicon! Forza Cesar! isegi Forza Sulley Muntari!

                            Ei suuda siiamaani uskuda, mis mängus Inter täna õhtul lõpuks ometi mängimas on. Ei oodanud absoluutselt hooaja alguses, et mul on 22. mail mäng mida vaadata.
                            mis su vigastus on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Hui, ega Romagi sai see hooaeg üsna mitu otsust ja Interile anti samapalju asju poolt kui vastu. Fakt on see, et oleks-poleks ei mängi rolli, sest tiim oleks siis totaalselt teistmoodi asjadele lähenenud ja kurat seda teab, mis tulemus siis oleks tulnud. Samamoodi nagu mõni andmata jäänud penalti võib üks väike antud või andmata jäänud viga muuta kogu mängu käiku.
                              Mis otsused Roma sai mis neile punkte juurde tõi? Võin sulle kohe nimetada 5 olukorda, kus kastis käega mängiti ja otsus oli Roma kahjuks/Interi kasuks. Võta kasvõi viimane mäng Sienaga või Roma kaotus Doriale.

                              Ja kui sa juba ise väidad et Inter sai sama palju poolt, kui vastu siis mu esialgne väide, "kui kohtunike eksimused oleksid olnud olemata, siis oleks Roma mõistliku vahega esimene olnud", on sulatõsi ju. Aga nagu ma juba korduvalt öeldnud olen, siis minu hinnangul ei olnud see aasta süstemaatlist ärategemist nagu 2008 oli. Kohtunike eksimused olid pigem juhuslikud või 50-50 olukordade tõlgendamised, mis juhuslikud enamuses Roma kahjuks läksid.

                              Jah olete tugevam meeskond ja oleksite ilmselt Laziole ka turakat andnud isegi sis kui nad mänginud oleksid. Aga siiski leian, et mul on õigus teid kõiki perse saata kui te siin vasta rinda taote ja väidate et väärisite tiitlit meist rohkem.


                              Ja edu teile tänaseks õhtuks. Olen CL-is kõik mängud teie poolt olnud ja loodan et täna teete seda, mida teilt juba viimased 3-4 aastat oodatakse.

                              Kommentaar


                                Mina mäletan ühte kindlat suluseisust löödud väravat näiteks teil. Ma olen teie mänge näinud üsna ohtralt ja kasvõi Interi vastu see tine mäng, kus me sulust värava lõime jäi teie vastu näiteks penalti andmata esimese poolaja lõpus.

                                Inter oleks end nii või naa kokku võtnud ning mine tea, mida oleks Roma teinud, kui nad veidi kauem oleks surve all olnud. Aga vahet pole, oli mis oli, enam midagi ei muudeta. Ma oleks tunnistanud teid väärilise tiitlivõitjana kui te oleks võitnud ning mainisin seda hooaja lõpus üsna mitu korda nii, et võiks te meid ka väärilise võitjana tunnustada. Aga Serie A on midagi, mis mind täna väga ei huvita.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X