320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Interi pink on alati olnud klubi tugevuseks, aga hetkel on küll nii, et vaatad ja imestad, et absoluutselt ühtegi täismeest, tugevat pole võtta.. Mancini? Suazo?

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Hmm..., kogenum mees oleks Gimenezile loodud võimalused ära kasutanud.
      No see oli selline sülle kukkunud võimalus pigem. Mingit analoogset a la üleeilset Bari poolt ülemängimist Bologna siiski ei suutnud korraldada meile.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust

        Aga jah, Branca peaks kähku telefoni üles korjama ja ehk kuluks ära üks telefonikõne Hispaaniasse, et üks Milani fänn tiimi tuua.
        kes see salapärane mees siis oleks?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Traditsiooniks on olnud Interil avamängus värav lüüa. Täna seda küll ei juhtunud...
          Kui tahad niimoodi lugeda, palun väga aga on off-topic

          Kommentaar


            Algselt postitas Jr Vaata postitust
            Interi pink on alati olnud klubi tugevuseks, aga hetkel on küll nii, et vaatad ja imestad, et absoluutselt ühtegi täismeest, tugevat pole võtta.. Mancini? Suazo?
            Anna aega. Tegelt läheks ühte ründajat vaja. Praegused mehed on tip-top pingile, aga täna pandi lihtsalt valed mehed sisse ja ega mängijate vorm ei ole küll kiita.

            Mariga näitas, et suudab ilusti Mottat asendada. Samaga saaks hakkama ka Stankovic. Coutinho peaks olema Sneijderi vahetusmees, mitte Pandevi. Biabiany'l võttis vist lihtsalt jalad värisema. Kaitses on vahetusmehi küll (keskkaitses Chivu ja Cordoba... matrix ka ptüi). Ehk tuleb varsti Santon ka tagasi ja siis on kohe üks ründerelv juures (Chivu on ikka jube selles osas). Ning nagu möödunud aastad on näitanud, siis saame vajaduse korral primaveras kaevata ja ehk tuleb veel üks Santon või Balotelli.

            Aga jah, ründajat oleks vaja, kes Balotelli rolli üle võtaks. Rossi on see müstilien härrasmees, keda tahaks väga.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              Aga jah, ründajat oleks vaja, kes Balotelli rolli üle võtaks. Rossi on see müstilien härrasmees, keda tahaks väga.
              Rossi vist on juba oma glory huntimised Manus ära teinud ja teab et see toob endaga kaasa aind sitta. Ei usu et talendikas poiss nii rumal on ja samasse auku kaks korda astub. Niiet ei usu et ta Interisse tulema hakkaks...
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                Anna aega. Tegelt läheks ühte ründajat vaja.
                Jah, meil on vaja se Kuyt mängijatüüp, aga kedagi muu ei näe.
                Ma ei saa aru kuidas Liverpool ei saa müüa meile et neil on vaja raha sest võlg on suur nagu Aafrikariigide oma! English bullshit...
                Sculli vist ei tule.
                Ma arvan hetkel Pandev teeb see must töö ja kedagi tuleb Januaarikuus.

                Kommentaar


                  Moratti: ''Milani ründeliin on muljetavaldav, lõpuks ometi nad võivad meiega konkureerima''

                  Head sõna! Eelmised hooajadel nad tahavad lihtsalt PROOVIDA konkureerida

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Rafa allkirjastas kokkuleppe, et ei võta Liverpoolist ühtegi mängijat kaasa. Ja Liverpooli võlaga nüüd nii kiire ka ei ole, et peaks oma parimad mängijad võla katteks maha müüma ja ise liigast välja langema.
                    Kust seda lugesid? Sul oli kokkuleppe käes?
                    Ma pole seda üldse lugenud Itaalia ajakiris. Kui oleks Inglise ajakirias, siis kindlast on cut+paste meil omal...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Ma ei loe eriti ajakirju, teades, et ajakirjanikud saavad palka klaviatuuri kulutamise eest.. Praegu leidsin sellise teate: http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ls-inter-talks, aga kuskilt on ka meeles, et Rafal oli taoline kokkulepe, artiklit kahjuks ei leinud ja praegu ple aega otsida ka.
                      Siis oli lihtsalt sinu oma arutlus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Sa ei saanud aru. Ma ei loe goal.com'i ja dailymaili ja The S*n', aga ma loen Liverpooli ametlikku kodulehte. Ja vahel tsekkan teiste klubide lehti ka. Ja enne ei usu, kui pole ametlikku teadet ning aeg on näidanud, et enamasti ongi ajakirjades puhas jama.
                        Ma sain aru, aga:

                        "I spoke to Massimo Moratti on Wednesday about the fact that they are not going to buy any Liverpool players, and Kuyt comes into that category," said Hodgson.

                        "I believe Inter were only interested in two of our players and they are not going to buy them. Moratti said they are not going to do that. Kuyt is not for sale."
                        Kust said see asja et oli kokkuleppe et Rafa mänjia Reds´ilt ei küsi?
                        Mina ei loe seda.
                        Hodgson lihtsalt ütles et nende ei anna. Ja Moratti välja näeb et ei taha.
                        Kindlasti on palju ajakirja värk, aga kui ütle et oli kokkuleppe Rafa-Liverpooli vahel (seda ma sain aru) seda ei loe mitte kuskil. Ametlik või mitte.

                        Kommentaar


                          Ma mõtlesin et minu silmad on juba päris palju näinud, aga ikka suudetakse mind veel üllatada:
                          Mihajlovic: 'You can't buy success'
                          voh teile lollikesed!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Oleme ju ennegi näidanud, et kui kohtunikesse investeerida, siis suudame maailma mitteametliku parima klubi Roma, kellele tehakse oi kui palju liiga, jääks kõigi vilemeeste suurima sponsori Interi seljataha.

                            Muidu olema kaks aastat jutti üleminekuturul märkimisväärset kasumit tootnud ning meie päris algkoosseisus on 2-3 meest, kelle eest on välja käidud mingi tõsiseltvõetav summa.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                              Olen uhke teadustama et hooajal 2010-2011 sündib

                              INTER CLUB BALTICO

                              Interisti kes on huvilised liiged saada on kutsunud mulle kirjutada siia:

                              interclubbaltico@yahoo.it

                              Meie klubi osaleks ´Centro Coordinamento Inter Club´, Inter Club võrk Itaalias ja kogu maailmas (http://interclub.inter.it/cgi-bin/home)

                              FORZA INTER!
                              PENTACAMPIONI E CAMPIONI D´EUROPA!!!
                              Kohe tulen tagasi rohkem infoga
                              Tanel: vastasin sinu e-mailile

                              Kommentaar


                                Soccerneti uudisest:
                                Interi president Massimo Moratti sõnul on klubi muutnud oma üleminekute poliitikat ja nüüdsest hakatakse meeskonda tooma erinevaid noormängijaid. Uue süsteemiga tahetakse algust teha juba uuel aastal.
                                In Rafa we trust!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X