320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Inter vajab autoriteeti, mitte treenereid, kes on sellise hirmunud/nutuse näoga nagu Leo Milanis oli..Ja Rafa kuulub ka sinna hulka..Ei ole neil seda paika panemisvõimet ja suurklubid vajavad täpselt selliseid mehi pealikeks..Kuigi ootaks nüüd aasta lõpuni, vaataks mis järgmine kuu selle aasta viimase karikaga saab, ootaks rohkem mängijaid tagasi, ta ei ole praktiliselt täiskoosseisuga saanud tööd tehagi nüüd..Eks Morattil hakkab ka kannatus katkema varsti, kui jäädakse seal juba say 15 punktiga detsembriks taha, siis on küll hõissa hispaanlasega..

    Kommentaar


      Kaua te üheöö liblikad siin kiunute? Saage aru, kolme tiitli võit eelmisel hooajal oli anomaalia, mitte reaalsus! Ka Moratti nõunikud peaksid juba nüüdseks arusaama, et ta ei tohi rohkem kohtunikele maksta, kui ta ei taha saada Moggi kuulsust. See tähendab et Inter kukub sinna kus on tema koht , pusklema Serie B hiidudega. Lõpetage see nutt ja hala et Inter on vormist väljas, Interil on vigastused, Interile tehakse liiga jne. Iga päev samad postitused ja sama jutt. Olge kordki elus mehed , vaadake peeglisse ja minge p....! Inter ei ole kunagi jalgpalli mõistes olnud tasemel, klubiomanik oli eelmisel hooajal Euroopa üks rikkamaid ja tutvuste rohkeim, aga see oli ka kõik. Niiet rääkige nüüd Interist kui Serie B klubist edasi ja olge realistid, elame ikka tänapäevas!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Oot, me pole ju kunagi Serie B-sse jõudnudki :S
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Kaua te üheöö liblikad siin kiunute? Saage aru, kolme tiitli võit eelmisel hooajal oli anomaalia, mitte reaalsus! Ka Moratti nõunikud peaksid juba nüüdseks arusaama, et ta ei tohi rohkem kohtunikele maksta, kui ta ei taha saada Moggi kuulsust. See tähendab et Inter kukub sinna kus on tema koht , pusklema Serie B hiidudega. Lõpetage see nutt ja hala et Inter on vormist väljas, Interil on vigastused, Interile tehakse liiga jne. Iga päev samad postitused ja sama jutt. Olge kordki elus mehed , vaadake peeglisse ja minge p....! Inter ei ole kunagi jalgpalli mõistes olnud tasemel, klubiomanik oli eelmisel hooajal Euroopa üks rikkamaid ja tutvuste rohkeim, aga see oli ka kõik. Niiet rääkige nüüd Interist kui Serie B klubist edasi ja olge realistid, elame ikka tänapäevas!
          kahju, et sinu liblikal pole seda ühte ööd veel olnudki.

          kui sa väga pinda hakkad käima, siis ma võin järjepidevalt su idiootseid postitusi kustutada ja mul on sügavalt suva, mis sa sellest arvad
          sigpic

          Kommentaar


            Obi, Milito Derby mängus uued vigastatud, täna tuli veel täiendust Rumeenia -Itaalia mängus. Chivu väljakult ära juba peale 15 mintsa.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jr Vaata postitust
              Obi, Milito Derby mängus uued vigastatud, täna tuli veel täiendust Rumeenia -Itaalia mängus. Chivu väljakult ära juba peale 15 mintsa.
              On väga kahju Santonit kasutada?
              Suhkruhaige

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                kui sa väga pinda hakkad käima, siis ma võin järjepidevalt su idiootseid postitusi kustutada ja mul on sügavalt suva, mis sa sellest arvad
                Defineeri idiootne. Minu arvates oli counti postitus väga asjalik ja tõene. Iga asi mis teie kohta halb on ei ole ju idiootne.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                  On väga kahju Santonit kasutada?
                  Benitezel vist tõesti jah. Ei tea mis teemad tal Santoniga on.

                  Tofoa, kui sa arvad, et counti postitus on asjalik siis see mine vaata korra peeglisse, saad oma definitsiooni.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jr Vaata postitust
                    Obi, Milito Derby mängus uued vigastatud, täna tuli veel täiendust Rumeenia -Itaalia mängus. Chivu väljakult ära juba peale 15 mintsa.
                    See on hea uudis lõpuks ometi!
                    Chivu, ära!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Defineeri idiootne. Minu arvates oli counti postitus väga asjalik ja tõene. Iga asi mis teie kohta halb on ei ole ju idiootne.
                      Ära sina ka ometi lasku samale tasemele, mis c*nt

                      See jutt mida see tüüp kogu aeg suust välja ajab on 99% bullshit.

                      Ära nüüd arva, et ma Interit kaitseksin või miskit. Olen olude sunnil seda oksejuttu kustutanud põhimõtteliselt igast teemast, sest kui ikka idioodile kohast teksti ainult kirja suudetakse panna, siis pole lihtsalt mitte midagi muud teha.

                      Kui sa ei tea idioodi definitsiooni, siis ava õigekeelsussõnaraamat ja saad natuke targemaks.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Kui sa ei tea idioodi definitsiooni, siis ava õigekeelsussõnaraamat ja saad natuke targemaks.
                        idi.oot <20:-oodi, -.ooti> nõrgamõistuslik inimene; tohman, tolvan (sõimusõnana)

                        Ehk siis neid on siin foorumis ikka päris mitmeid.

                        Mind tohutult häirib see, et suur osa julgeb vaid counti idioodiks sõimata. Olgu ta siis pealegi teie definitsiooni järgi idioot aga palun avage oma silmad. Veel suuremaid tohmaneid leidub nende hulgas, kes pingutavad higi välja selle nimel, et näida erudeeritud. Kui suudad vulgaarseid sõnu vältida, ei tee sinust veel terve mõistusega inimest. Count on väga vastuoluline isiksus ning võib teil sita keema ajada, kuid vähemalt on tal ajud olemas. Kui peaksin valima idiootide top kümne, siis count on sealt nimekirjast küll kaugel. See, kas nõustute tema arvamuse või trollimisega on juba teine teema.

                        Teemasse paneks pildi oma unistuste uksematist:

                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          idi.oot <20:-oodi, -.ooti> nõrgamõistuslik inimene; tohman, tolvan (sõimusõnana)

                          Ehk siis neid on siin foorumis ikka päris mitmeid.

                          Mind tohutult häirib see, et suur osa julgeb vaid counti idioodiks sõimata. Olgu ta siis pealegi teie definitsiooni järgi idioot aga palun avage oma silmad. Veel suuremaid tohmaneid leidub nende hulgas, kes pingutavad higi välja selle nimel, et näida erudeeritud. Kui suudad vulgaarseid sõnu vältida, ei tee sinust veel terve mõistusega inimest. Count on väga vastuoluline isiksus ning võib teil sita keema ajada, kuid vähemalt on tal ajud olemas. Kui peaksin valima idiootide top kümne, siis count on sealt nimekirjast küll kaugel. See, kas nõustute tema arvamuse või trollimisega on juba teine teema.

                          Teemasse paneks pildi oma unistuste uksematist:

                          Õige, mati koht oli vaba sest pruugikast on juba ära läinud:

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Ära sina ka ometi lasku samale tasemele, mis c*nt
                            Et siis sinu arvates oli Inter eelmisel hooajal tõesti nii super hea , et vääris kõiki võidetud tiitleid? Arvesse võttes mängu Lazioga, poolfinaali Barcaga jne? Kui nende faktide lahkamine on idiootsus, siis ma nõustun teie kõigiga - Ma olen idioot. Aga kas idioodi lollusi ei peaks olema väga kerge ümber lükata? Pole nagu eriti märganud , et keegi püüaks minu juttu "õigete" faktidega ümber lükata ja minust tõelise idoodi mulje kujundada
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Et siis sinu arvates oli Inter eelmisel hooajal tõesti nii super hea , et vääris kõiki võidetud tiitleid? Arvesse võttes mängu Lazioga, poolfinaali Barcaga jne? Kui nende faktide lahkamine on idiootsus, siis ma nõustun teie kõigiga - Ma olen idioot. Aga kas idioodi lollusi ei peaks olema väga kerge ümber lükata? Pole nagu eriti märganud , et keegi püüaks minu juttu "õigete" faktidega ümber lükata ja minust tõelise idoodi mulje kujundada
                              Kas sa ei tea seda lauset idiootidega vaidlemise kohta.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Mind tohutult häirib see, et suur osa julgeb vaid counti idioodiks sõimata. Olgu ta siis pealegi teie definitsiooni järgi idioot aga palun avage oma silmad. Veel suuremaid tohmaneid leidub nende hulgas, kes pingutavad higi välja selle nimel, et näida erudeeritud.
                                Kirjutan alla. See, et count räuskab, ei tee temast suuremat idiooti, kui on persetäis foorumis seiklevaid jube piiratud mõtlemisega tegelasi, kes neelavad suvalist sööta sagedamini, kui Interi fännid counti jobi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X