320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Need Milano klubid on sama sitad kui Arsenal.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Lotitole andsin loa soccernetist eemal olla kuni Lazio võidulainele tõuseb....aga ma ei saa.
      Mul pole oma paarist eurost enam kahju mida 2 korda bettisin printerile.....mul on kahju interistamerdadest
      Ulme mis täna toimus
      IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW KUUBIS
      Zarate man of the match AGAIN
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Need Milano klubid on sama sitad kui Arsenal.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Saan aru Interist, 2010 kus võideti sisuliselt kõik mis võita andis on selline langus suht ettenägelik ja ennustatav, ei midagi üllatavat.
          Kuhu nagu reaalselt veel püüelda on, mis motivatsioon peaks olema meestel sama tiitlit jälle näpuvahel hoida,nüüd on aeg lihtsalt raha teenida ja pensipõlve kindlustada, mis klubi võiks selleks parem olla kui Inter?

          Mis edasi Rafa tagasi pukki või hoopis Serse Cosmi?
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            ... Serie A kõige sitemale tiimile niimoodi kaotada ...
            Selle tiitli võite paraku endale võtta hetkel.
            Tundub tõesti, et Mourinho pigistas selle sidruni tühjaks ja nüüd.. oleks vist (viimane)aeg uut Interit ehitama hakata? Aga hooaeg on veel ees, näeb mis saama hakkab.

            Kommentaar


              Tundub, et Jasper on Milani tabeliseisuga rahul
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Need Milano klubid on sama sitad kui Arsenal.
                Nii sitt ei saa mitte ükski meeskond olla kui Arsenal. Aga täna li Inter suht lähedal küll sellele Gasperini on geenius!
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Interi praegune tiim(st mängijad) on kuidagi väga ebaühtlane ja kokkuklopsitud maiguga. Nagu Arsenal. Ja noo see 3-4-3 taktika...Vähesed mehed mängivad täpselt sel positsioonil kus nad harjunud on. Ma pole ise ühtegi mängu näind sellel hooajal Interi esituses, aga no ma saan sellest ajuvabadusest aru juba eemalt arvutiekraani vaadates!

                  Kole lugu. Aastaid Inter valitses ja möllas, nüüd tuleb madalamalt lennata. Paratamatus.

                  Kommentaar


                    Tahaks näha Inter-Arsenali mängu.
                    Kahju hakkab juba, aga samas tahaks näha mis edasi saab

                    Kommentaar


                      Kuna inter on nii rott siis ühe võimaluse gaspukene vast veel saab.
                      Delio Rossi?
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Nii palju ütlen, et Novara penalti oli korralik ämber kohtunikult - esiteks oli Morimoto see, kes Ranocchia särki tiris ning seejärel kukkus ta täiesti ise ümber ka veel. AGA see poleks midagi muutnud. Lihtsalt kahju, et Rano punase pidi saama ja uue treeneri käe all esimeses mängus kaasa teha ei saa.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Mauro Zarate: By moving to Inter I have signed for one of the greatest teams
                          The Argentine striker has moved to the Giuseppe Meazza on loan from Lazio, and is looking forward to proving just how good he is at the Milanese giants.

                          Mauro, näpista ennast palju tahad....see pole enam uni
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Esiteks Gasperinist. Ma enne Eesti koondise mängu seletasin Tanelile ka, et Gasperini oli suve hakul kõigist Juvega seostatud treeneritest (ja neid oli palju) minu viimane ja kõige vähem meeldivam valik. Miks?

                            1. Sa ei võta suurtiimi etteotsa meest, kes eelmisest tiimist lasti lahti sittade tulemuste pärast.
                            2. Sa ei võta suurtiimi etteotsa meest, kelle eelmine meeskond pidevalt tegi sitemaid tulemusi kui hooaja eel oodati. Meie kõigi viimaste aastate Genoa ennustused ("nimede poolest võib Meistrite Liiga kohale võidelda") vs reaalne tabelikoht (kaugel Euroopast). No pole reaalne, et tulemused jäid ainult mängijate äkilise oskustekaotamise taha.
                            3. Sa ei võta suurtiimi etteotsa meest, kes peale kaotusi hakkab tegema paanikaotsuseid (Gasperini katsetused peale iga kaotust uue koosseisu ja formatsiooniga. Head treenerid ei lähe paanikasse ja tänane koosseis/vahetused peegeldasid ilmselget paanikat. Faking. Kolmandas. Liigamängus.)

                            Okei, eeldatavasti tuleb lähiajal uus treener (ma usun, et Moratti laseb Gasperinil veel mängu-kaks-kolm teha, sest loodab, et Gasp kogub ennast ja jääb pulti ja Moratti ise ei peaks endast jätma rumala, iga-aastaselt korduvalt treenereid vahetava tropi muljet. Mehe ego on selline, et see kõlaks loogiliselt)

                            Millised on Moratti/Interi võimalused:
                            1. Gasperinil lastakse paar mängu teha, Gasperini kogub ennast, mängijat hakkavad oma ülesannetest aru saama ja kõik on OK. Okei, keda ma lollitan, üsna ebareaalne variant ja võib sisuliselt mahakriipsutada.
                            2. Hankida tugev välistreener, kellega kaasneb "kas saab liigas hakkama" risk. Samas tundub ebatõenäoline, sest Rafaga pandi puusse (kuigi mööngem, et Rafa ei saanud ka tõelist võimalust).
                            3. Hankida kohalik peatreener, kellega näpud risti panna ja loota, et ehk läheb õnneks. Rossi näiteks, aga Gasperini näide ja jutu alguses olevad kolm punkti teeksid uuesti samale teele mineku keeruliseks. Samas on 2 veel loogilisemat lahendust.
                            4. Hankida kohalik "kindla-peale-minek" peatreener, kes 95% tõenäosusega teeks tulemuse ära. Kui siin (nt Spaletti) üleostmisevariant kõrvale jätta, siis on kaks võimalikku kandidaati. Esiteks töötu Ancelotti (igakülgselt loogiline käik ja ma imestan, kui Moratti juba meest msni ei lisanud) ja teiseks (wait for it...wait for it) Ranieri. Tegelikult ka. Ranieri on näidanud, et suudab meeskonnal täita miinimumeesmärgi ehk viib meeskonna kohale, kuhu ta loogiliselt kuulub ehk Interi puhul paneks 4231 formatsiooni uuesti tööle ja viiks meeskonna võitlusesse Meistrite Liiga kohale. Boonusena tuleksid kaasa ka "Seis on 1-1 Parmaga, mismõttes ta võttis Pazzini välja ja tõi asemele äärekaitsja" peaga-vastu-lauda-momendid.

                            Kommentaar


                              Ausalt öeldes on minu mõistus otsas Gasperini koha pealt. Olles suur Genoa derby fänn olen vaadanud viimased 10 ja rohkemgi neist, lõviosa ajast on Genoa olnud Gasperini (kuri)kuulus 3-4-3 ja mängud on olnud äärmiselt nauditavad ja põnevad jalgapallilahingud. Mitte midagi sellist nagu see õnnetu mäng Novara vastu ja üldse kogu Interi 2011/2012 hooaeg. Ometi on nüüd Gasperini kasutada keskpäraste itaalia mängijate asemel suurepärane valik (võibolla ehk ainult ehk pisut vanad ja alamotiveeritud) mängijaid, kes on enamuses koondiste tasemel põhitegijad. Puusalt tulistades, enamus sellelt foorumilt suudaks sellise mängijatevalikuga ka parema formatsiooni mingi Novara vastu kokku panna...

                              Kommentaar


                                No arvestatavad variandid on hetkel:

                                Rossi - riskivariant, aga pluss on see, et tal ei oleks absoluutselt mingeid probleeme Interi formatsiooniliste tugevuste peale mängida, kui vaadata seda, kuidas tema tiimid enne on mänginud - 4231/433-le on ta erinevalt muudest Itaalia junnidest väga avatud olnud. Samas tekib küsimärk selles osas, kas ta suudab meeskonnas korraliku tasakaalu leida, et saaks ka tipptiimidele niimoodi vastu, et iga viie minuti tagant väravavõimalust ära ei annaks.

                                Spalletti - minu jaoks sama riskantne kui Rossi. Ta on ka selline, et kord ime, kord mitte. Zeniit on tihti väga lampides kohtades korraliku käki kokku keeranud. Samamoodi mees, kes tahab rünnata. Ja nii tema kui ka Rossi on korra vastasmeeskonnal seitse väravat lubanud lüüa, mis on antud tasemel vastuvõetamatu.

                                Guidolin - kui ei oleks situatsioon, kus me just 3-kaitsja süsteemi oleks katsetanud, siis oleks hea variant (eeldan, et vajaduse korral oleks võimalik ta endale meelitada), aga praegu võib tal tekkida kiusatus Gasperini tööd edasi arendada. Samas varem on ta näidanud, et suudab kohaneda tiimi tugevustele - Parmas sai ta fantastiliselt hakkama, Palermos tegi ta korraliku tööd (raske on hinnata Palermo tiimi täpset tugevust, aga UEFA Karikasarja otse Serie B-st, viies koht esimesel kahel korral polnud paha, viimane kord ei läinud küll väga hästi). Udineses oli alguses raskustes, aga lõpuks leidis viisi, kuidas meeskonda võimalikult hästi mängima panna. Võiks öelda, et Gaspiga võib sama stsenaarium juhtuda, aga Inter pole siiski Udinese ja neli kaotust viiest mängust ei tundunud sellise koosseisuga (mis on küll parim enne ületanud aga siisk) võimalik.

                                Ancelotti - mees, kes suudaks kindlasti meeskonna endaga väga kiirelt kaasa võtta. Üsnagi paindlik mängustiili poole pealt ning ei hakka ratast leiutama. Iseasi, kas ta tahab tulla.

                                Ranieri - raske hinnata. Roma viimane hooaeg ei avaldanud muljet. Ei ole väga inspireeriv tegelane. Igas klubis on temast üsna 50-50 mulje jäänud - nagu oleks kõikjal liiga tehtud, aga samas ei saanud ehk alati ka kõige paremini hakkama.

                                Ülejäänud itaallasi on raske välja tuua. Kui siis mõni totaalselt uus nimi.

                                Välismaalt on võtta Van Gaal (ei sobiks vist üldse oma ründava stiiliga kuigi Serie A-s võib punkte koguda), Dunga (mulle tundub korralik treener, aga tahaks teda enne mõne teise klubi eesotsas näha), aga rohkem mehi pähe ei tule hetkel.

                                Valikud on väga jamad... praegu tekib küll küsimus, et kas 15 miljonit olnuks tõesti Andre Villas Boasi eest liiga palju maksta kui peaaegu sama palju maksime RIcardo Alvarezi eest, kes ei mahtunud teist mängu järjest isegi pingile.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X