320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Milano Inter\'

    Originally posted by SoccerWorld


    keegi cannavaro väravat nägi? :P.......pole sõnu

    ega jah, vist üks paremaid liigutusi mehe elus...
    Arsenalil läheb raskeks
    sigpic

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Milano Inter\'

      Originally posted by netu


      INTERNAZIONALE - REGGINA 6:0 !!!

      Cannavaro 33’
      Martins 42’
      Van der Meyde 50’
      Farinos 60’
      Cruz 66’
      Vieri 75’

      ...pole sõnu lihtsalt...

      Forza Inter!
      Netu, kas Orgasm tuli ikka Fabio värava ajal ?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Milano Inter\'

        Netu, kas Orgasm tuli ikka Fabio värava ajal ?
        wtf

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Milano Inter\'

          ei nojah nüüd saame veel Arsenalilt kah suhu, annab olla! Krt küll..... Ma ei suuda rohkem ülekannet jälgida, masendav! ma keeran nüüd pettunult magama siis, vaevalt, et Inter 1:3 kaotusseisust välja rabeleb
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Milano Inter\'

            Rabeleb! 1:5 kaotusesse

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Milano Inter\'

              Ma arvan, et Materazzi sai nüüd korraliku õppetunni selles osas, et pole niisama mõtet pikali visata platsil - teinekord võib karistus ka tulla. Seekord siis kolme värava näol.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Milano Inter\'

                Originally posted by zaz
                ei nojah nüüd saame veel Arsenalilt kah suhu, annab olla! Krt küll..... Ma ei suuda rohkem ülekannet jälgida, masendav! ma keeran nüüd pettunult magama siis, vaevalt, et Inter 1:3 kaotusseisust välja rabeleb
                Saame??? Noormees või neiu on unustanud, mis klubi embleemi ta foorumis kasutab. Nojah vastukaaluks - üks teine tegelane, Cerny Petr nimeks, on mõtetes Highbury\'l, aga vapp jätkuvalt Juventuse oma. Pole kerge vutifänn olla...

                Ah jah - who cares - Interi murdumine eile oli üsna kurb vaatepilt. Ei tea, kas alahinnati Arsenali, või milles asi. Poolkaitse kuulsal Milaano klubil aga justkui puudub.
                Aga grupifaasis võib endale igasuguseid asju lubada. Kui Kiievis vajalikuga hakkama saavad, pole eilsest midagi.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Milano Inter\'

                  Originally posted by mcnamara
                  Saame??? Noormees või neiu on unustanud, mis klubi embleemi ta foorumis kasutab. Nojah vastukaaluks - üks teine tegelane, Cerny Petr nimeks, on mõtetes Highbury\'l, aga vapp jätkuvalt Juventuse oma. Pole kerge vutifänn olla...
                  Sellega on selline lugu, et mulle meeldivad kaks klubi: Inter ja Chelsea. Eriti rohkem nagu põhjendada ei oskagi Lihtsalt vaatasin, et Chelsea embleem pole foorumis esindatud, kuid Interi oma on ja nii ma siis mõtlesin, et olgu siis ka Chelsea esindatud Kahtlane on......


                  Igatahes Inter alistas Juventuse 3:1,küllap nii mõnelegi üllatustulemus Väravad lõid seekord J. Cruz(2) ja O. Martins Siit tuli kindlasti ka tubli annus enesekindlust meestele juurde, seda oli hädasti vaja peale hävitavat kaotust Arsenalile. kui nüüd ka stabiilsuse kätte saaks, oi kuidas siis Inter põrutaks...... Kuid mõelgem tänasele, ehk siis mõnusale 3:1 võidule liigaliidri Juventuse üle
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Milano Inter\'

                    Teisipäevases mängus Arsenali vastu vigastada saanud Interi kaitsja Marco Materazzi on arstide sõnul väljas miski 2 kuud Päris paha lugu, sest Materazzi on üpris asendamatu mees Interi kolme-mehe-kaitses...eks saab Daniele Adani seega Marco asemel võimaluse platsil särada... + jääb kindlasti Kiievi Dynamo mängust eemale Francesco Coco, kes toibub eelmise nädala seljaoperatsioonist. Forza!
                    wtf

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Milano Inter\'

                      Hakkan kõige kohta rääkima mida eespool lugesin ja lisan oma teksti ka.Ma arvan et Inter tegi tõesti suure vea ,et Cuper lahti lasta ma pakun et Cuper pole teglt selles süüdi olnd et Valencia ja Interiga nii kaugele jõudisid ja sealt edasi ei saand lihtsalt asi oli selles ,et teiste võistkonda´de mängija olid niipalju paremad ,et polnd lihtsalt võimalust.Aga Zacceroni asemel oleks võind võtta V.Del Bosgue(ma ei tea kuidas see kirjutatakse ja seda ka ei tea kas on juba mõne klubi treener)või siis proovida endist prantsusmaa treenerit R.Lemere`d .Crespo müük oli nüüd küll kõige suurem viga mis Morrati sai üldse teha.Noh aga asendajaks oleks võind saada nt selliks meest nagu Kameruunlane Samuel Eto või Claudio Pizzaro.(sest vaevalt neid teisi superstaare nii kergelt käte saab).Muidugi võiks hetkel proovida RIVALDO üles korjamist.Muidugi imelapse Diego võiks küll käte saada ja vist tahtsid E.Davidsi ka lepingu lõpedes üles korjata.Muidugi see kaotus 1:5 Arsenali(kes on ka üks mu lemmikutest sest seal mängib T.Henry keda inter ei saaks elu sees käte.Kui just töötuks ei jää).Mainime siis Euroopa parima klubi ära ka selleks on minu arvates tegelt Juventus sest kuidas nad Reali purustasid oli ikka suur hoop ma olin juba lootust kaotamas et Jalgpalli Juveel ei saa`gi edasi aga sai ja finaali kaotasid tegelt isegi minu arust sellepärast et Nedved oli Reali vastu saandun 1 mäng bani ja see juhtus kõige halvemal ajal.Mainiks siis Juve kohta seda ka et Zidane ei sobinud väga hästi Juvesse.

                      FORZA INTER


                      sigpic

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Milano Inter\'

                        Jõuliselt megahea postitus oma pikkuselt, stiililt, sisult, arusaadavuselt, ortograafiliselt, grammatiliselt.....igatahes SUPER!!!
                        Jätkab samas vaimus !

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Milano Inter\'

                          Hea uudis on nüüd see, et Inter on tagasi esikoha konkurentsis
                          Eile õnnestus siis võita kahest Vieri väravast Perugia 2:1
                          Tabel näeb siis välja selline:

                          1 Roma 30p
                          2 Milan 30p
                          3 Juventus 26p
                          4 Inter 25p
                          5 Parma 24p

                          Nüüd tuleb siis kolmapäeval kindlasti Dünamo alistada ja
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Milano Inter\'

                            R9 tagasi Interisse? vähemalt Sl Õhtuleht väidab nii Ei tea kuidas Robino või Man U fännid küll sellese suhtuvad:P Usun, et Interi pooldajatele on see küll hea uudis
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Milano Inter\'

                              Originally posted by zaz


                              R9 tagasi Interisse? vähemalt Sl Õhtuleht väidab nii Ei tea kuidas Robino või Man U fännid küll sellese suhtuvad:P Usun, et Interi pooldajatele on see küll hea uudis
                              Hehh, mina küll ei usu seda, sest Ferguson(või ma ei tea kes) on ise kunagi öelnud, et Nistelrooy pole müügiks ja ma arvan, et nii se ka on. Aga kui ikka meeletu pappi eest tahetakse teda osta, nagu näiteks 100 milj inglise naela , siis mix ka mitte , saax asemele 2 väga head ründajat osta ja võib olla jääb raha ka ühe keskkaitsja juurde muretsemisex
                              https://r-cold.blogabet.com/

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Milano Inter\'

                                RRRRUbbish!!!
                                sloleht paneb ülbelt allikana kirja BBC...no ei yhtään mitään, peale hoopis sellise artikli
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X