320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Algselt postitas Tanel


    Mingu, nagunii väravaid lüüa ei oska. Sest Suvi 2005 lahkuks ta lepingu lõpedes nagunii. Saabki lisa papi keskkaitsja ostmiseks. Kompany võiks tulla küll. Mehe ajad on läbi lihtsalt.


    See sama tribalfootball rõõmustas mind selle uudisega: http://www.tribalfootball.com/september/italnews5270904.html

    Toldo ajad on ka läbi.
    Ise alles paar nädalat tagasi kiitsid meest taevani ja võrdlesid teda kogu aega Buffoniga...
    It\\\'s always better on holiday...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Algselt postitas realmadridfan


      Algselt postitas Tanel


      Mingu, nagunii väravaid lüüa ei oska. Sest Suvi 2005 lahkuks ta lepingu lõpedes nagunii. Saabki lisa papi keskkaitsja ostmiseks. Kompany võiks tulla küll. Mehe ajad on läbi lihtsalt.


      See sama tribalfootball rõõmustas mind selle uudisega: http://www.tribalfootball.com/september/italnews5270904.html

      Toldo ajad on ka läbi.
      Ise alles paar nädalat tagasi kiitsid meest taevani ja võrdlesid teda kogu aega Buffoniga...
      Kui ta on vormis, siis on nad sama head. Aga viimasel ajal on ta ainult alavormis. Ning, mulle tundub, et erinevalt Buffonist loeb talle väga palju kaitsliini kindlus. Kui kaitseliin on sitt, siis Toldo on sitt ja vastupidi.
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Täna siis mäng Anderlechtiga. Täna ma kahjuks midagi ei luba kuna mul on õnnepäev, mis tähendab kindlasti võitu. Samas avastasin, et Martins ja Veron on peded:



        Loodame, et nad motiveerivad üksteist ja Martins palub Veronil Itaaliasse jääda kuna ta mängib siin paremini.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Algselt postitas Tanel
          Samas avastasin, et Martins ja Veron on peded:
          Väike Tanel, saad veidi vanemaks ja saad teada, et ka meestevaheline sõprus ilma olulise annuse seksuaalsuseta on olemas

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Ma ei suuda postitamata jääda. Täkku paneme. 3:0 juba. The Emperor, Obagol ja Dekigol! :P
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Nii mäng lõppes, siis 3:1 meile. Viimasel minutil lasime ühe lüüa. Aga vahetpole, Meistrite Liiga on tänavu võimas olnud. Järgmine voor tuleks võita ja edasipääs on praktiliselt käes.
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Mancini, kurat, küll ma ütlen! Jääme kaotusseisu tood sa ründava mängija asemel sisse kaitsva. (KUi martins vigastada sai) Kui läksime 3:1 juhtima oleks pidanud Materazzi või kellegi kaitsva sisse tooma. Kurat küll! Tänan, et meie võidu maha mängisid! Super oled! Õigel ajal oskad vahetusi teha ka! Üritad kaitset ka korda teha ikka? Ürita siis hooaja lõpuni....
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Algselt postitas Tanel


                  Mancini, kurat, küll ma ütlen! Jääme kaotusseisu tood sa ründava mängija asemel sisse kaitsva. (KUi martins vigastada sai)
                  Kes ütles, et oleks pidanud ründaja Martinsi vastu sisse tooma?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Algselt postitas Tanel


                    Mancini, kurat, küll ma ütlen! Jääme kaotusseisu tood sa ründava mängija asemel sisse kaitsva. (KUi martins vigastada sai) Kui läksime 3:1 juhtima oleks pidanud Materazzi või kellegi kaitsva sisse tooma. Kurat küll! Tänan, et meie võidu maha mängisid! Super oled! Õigel ajal oskad vahetusi teha ka! Üritad kaitset ka korda teha ikka? Ürita siis hooaja lõpuni....
                    Härra algaja sai juba Fiorentinaga kohati \"väga hästi\" hakkama:P
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      No krt sellest mängust oleks pidanud nüüd küll võit tulema aga näed sa siis. Ja veel see, et kaotusseisus toodi poolkaitsja ründaja asemel sisse. Aga kahjuks peab tõdema, et Totti värav oli küll äärmiselt kena.
                      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas 17


                        Algselt postitas Tanel


                        Mancini, kurat, küll ma ütlen! Jääme kaotusseisu tood sa ründava mängija asemel sisse kaitsva. (KUi martins vigastada sai)
                        Kes ütles, et oleks pidanud ründaja Martinsi vastu sisse tooma?
                        Sina!? Mina ütlesin, et oleks pidanud VDM tooma.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas Tanel


                          Algselt postitas 17


                          Algselt postitas Tanel


                          Mancini, kurat, küll ma ütlen! Jääme kaotusseisu tood sa ründava mängija asemel sisse kaitsva. (KUi martins vigastada sai)
                          Kes ütles, et oleks pidanud ründaja Martinsi vastu sisse tooma?
                          Sina!? Mina ütlesin, et oleks pidanud VDM tooma.
                          Sa rääkisid VDMist, mina rääkisin ründajast.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Taktikal ei olnd midagi viga na ,mängijad ise muutusid lõdvaks platsil na Ma ei saa aru ,millal nad selle staaritsemise lõpetavad na!!!
                            Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Suure hulga sümpaatiat kaotas minu silmis eile Daniele De Rossi. Mitte värava pärast, vaid see, kuidas ta Martinsile sisse sõitis täiesti mõttetus olukorras ja pohhuistlikult sealt minema kõndis. Seda meest mina enam ei jälgi. Tema ja Cassano on ikka väga imelikud mängijad. Kuigi ma olen Itaalia koondise poolt arvan, et neid kahte kukekest ei tohi enne koondisesse kutsuma, kui nad oma suhtumise korda saavad. Cassano ainuke sümpaatne liigutus on see kui ta EMil hakkas nutma, kui kuulis uudist, et Itaalia edasi ei pääse. Mõttetud mehed minu jaoks nüüdseks.

                              Martinsi vigastus õnneks tõsine polnud, aga jah:


                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                jah interi mängijad on kõige eeskujulikumad ... aamen ... ptui

                                ära ylepinguta

                                Kommentaar

                                Working...
                                X