320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Ma olen nüüd täiesti aus - kui ma oleks staadionil olnud ja mul oleks raket kaasas olnud, oleks ma isegi väljakule visanud selle.

    Muideks AC Milan sai üks aasta derbys samasuguse tembuga hakkama. Oli vist 96/97, kui Inter võitis 3:0 ja Milani fännid hakkasid rakete väljakule pilduma.

    Aga Markus Merkilt tuli üks halvimaid vilesi, mida ma veel oma silmaga näinud olen. Kurat ta ei lasknud meestel mängidagi, iga kukkumise peale vilistas vea. Kurat mingu oma n**si armeese hambaarstiks! Isegi Sars vilistas paremini, kuigi kiitust ei väärinud temagi. No kurat, kui Cambiasso tegi väravaall vea, siis ma ei ole eestlane.

    Edit: Ja mida need trahvid peaks aitama ega klubi ei ütle fännidele, mida teha ja mida mitte teha. Klubil endal pole asjas mingit süüd. Fännidele staadionikeeld on sellisel juhtumil kõige õigem asi.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Algselt postitas Tanel
      Klubil endal pole asjas mingit süüd. Fännidele staadionikeeld on sellisel juhtumil kõige õigem asi.
      Aaaa, ma selles mõttes ei teadnuski, et Itaalias peavad fännis ise turvakontrolli läbi viima. Hea on ikka foorumit lugeda, saab targaks ja puha.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Ahah, siis peaks kõik Itaalia klubid vist bänni saama.

        Ja see Euroopa jalgpalli liit uefa (suurte tähtedega ei kirjuta ma seda enam kunagi) võib ka omadega p***e minna! Euroopa karikatest välja viskamine võib-olla. Kurat klubi võiks Lõuna-Ameerikasse või kuskile mujale ümber kolida. Kari lolle!
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          kari lolle on siiski interi fännid.Keegi krt ei saa öelda ka,et neid lolel seal staadionil vähe oli,sest rakette ja pahna lendas ikka iga kandi pealt ja hiljem ka mitte ainult otsatribüünilt
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Algselt postitas Tanel
            No kurat, kui Cambiasso tegi väravaall vea, siis ma ei ole eestlane.
            Tegelt nägi Merk seda, et Cruz takistas Didat. Mnjaa, te võite mind lolliks sõimata, aga minu arvates see väga loll otsus polnudki, rohkem selline 50-50 otsus.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              ma ei tea mängust muffigi ... aga IRW interi suunas

              tähendab, mul oleks isegi meeldinud, kui värav oleks ära loetud
              poleks kellegi virisemist ala võeti võimalus ära, loogish, et see kott poleks pmst sittagi muutnud ja Milan oli igatipidi edasi.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Vaata kott ei oleks selles edasipääsus jah midagi muutnud, aga konkreetses mängus oleks andnud Interile võimaluse võita AC Milanit üle pika aja.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  hah, rikute siin itaalia vuti mainet. roma juba keeras sitta, nüüd inter. mõlemad klubid leidsid vägeva lahenduse, kuidas see hooaeg CL lõpetada.
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Algselt postitas kaala


                    hah, rikute siin itaalia vuti mainet. roma juba keeras sitta, nüüd inter. mõlemad klubid leidsid vägeva lahenduse, kuidas see hooaeg CL lõpetada.
                    Vähemalt Inter ja Roma mängivad jalgpalli.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Meile anti 4 mänguline kodumängude tühjade tribüünide ees mängimine + veel 2 mängu kolme aasta jooksul, mida saame vist ise valida (kui ma nüüd ingliskeelest aru sain). Lisaks veel hiiglaslik 132 tuhane naelane trahv, mis on muidugi köömes selle kõrval, millised tulud jäävad meil nüüd saamata.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas Tanel
                        Meile anti 4 mänguline kodumängude tühjade tribüünide ees mängimine + veel 2 mängu kolme aasta jooksul, mida saame vist ise valida (kui ma nüüd ingliskeelest aru sain). Lisaks veel hiiglaslik 132 tuhane naelane trahv, mis on muidugi köömes selle kõrval, millised tulud jäävad meil nüüd saamata.
                        Sa ei saanud õigesti aru. 2 mängu lisaks, kui rikkumine kordub ehk 2 mängu tingimisi. Mina oleks muidugi nad sarjast paariks aastaks välja visanud.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Cagliari kottis 2:0, probleemideta. Isegi Cordoba puudumiseta sai kaitse suurepäraselt hakkama. Ze Maria esimene värav Interi eest tuli ka ära, Oba skooris ka üle pika aja. Realiseerimine oli kehv, aga õnneks oli võimalusi palju.

                          7 vooru veel, ja 7 punni viiendag. Sampdoria 5 punga kaugusel. Loodame, et me nüüd mingi ime läbi teiseks ei tõuse, sest muidu saaks järgmise hooaja kvalifikatsioonivooru ja gruppimängudega bänni läbitud.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Tänane Interi koosseis:

                            INTER: 1 Toldo, 2 Cordoba, 4 J. Zanetti , 6 C.Zanetti, 9 Cruz, 11 Mihajlovic, 13 Zé Maria , 16 Favalli, 18 Kily González, 19 Cambiasso, 30 Martins
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Poolaja raport:

                              Mäng on kulgenud Juventuse kontrolli all, kuid see on nii natukene. Interi kaitse enam-vähem kindlalt mänginud. Kaarte ka juba 5, kui õigesti mäletan. Ja üldiselt Juventus peksab meid suhteliselt palju - Cordobal pea katki (side tuli ära pärast ühte pealööki, verd voolas kohe), Ibrahimovic lõi Mihajlovici peaga ja pärast tõukas sama meest peast ning sai kollase, siis on veel mõni olukord olnud. Muideks lõite ühe korra posti. Värav oli iseenesest ilmselt Zambrotta viga, sest Juventuse vasak äär oli täiesti tühi ja Ze Maria sai isegi enne seisma jääda, kui tsenderdas. Värav oli vägagi ilus, otse vasakukäe allanurka. (nagu ma eelvaates ütlesin Cruzi kohta) Lõpuks ütleks seda, et Toldo pidi ühe karistuslöögi tõrjuma.

                              Loodan huvitavat teist poolaega.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Nonii noniii, ja ongi juve kotis 0:1. Las Tanel räägib pikemalt, tundub, et tema nägi mängu!!!
                                “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X