320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Päris domineerimiseks ei saanud seda ülekaalu nimetada. Keskväli oli meie päralt, kuid Tottist ja Cassanost meie superkaitseduo Materazzi-Mihajlovic jagu ei saanud. Palli valdas Roma ehk vähem, kuid võimalusi loodi rohkem. Interil oli vast mingi 2 tõsist võimalust (Adriano esimeses nagu ei olnudki võimalust nii, et seda ei loe) + Adriano endavalmistatud poolvõimalused. Kuid mina seda mängu veel võidetuks ei tunnistaks. Me oleme teises mängus ilma Javier \"il capitano\" Zanetti, Cambiasso, Adriano, Karagouniseta. Kily miskipärast siiski ei lähe koondisesse, kuid ta seisund on kahtlane. Noh, samas, kui Cordoba alustab, siis on natuke raskem läbi pääseda, sest siis on meil mees, kes Favalli, Ze Maria ja Materazzi/Mihajlovici vigu parandab. Mancini sõnul on Cordoba täiesti terve.

    Siin on mängule kutsutud mängijad:

    Goalkeepers: 1 Francesco Toldo, 15 Fabian Carini

    Defenders: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 11 Sinisa Mihajlovic, 13 Zè Maria, 16 Giuseppe Favalli, 23 Marco Materazzi, 24 Carlos Gamarra, 40 Nicolas Giani, 42 Daniele Semenzato, 49 Marco Andreolli, 77 Francesco Coco

    Midfielders: 6 Cristiano Zanetti, 7 Andy van der Meyde, 14 Juan Sebastian Veron, 18 Cristian Kily González, 25 Dejan Stankovic, 51 Fabrizio Biava, 55 Maa Boumsong

    Strikers: 9 Julio Ricardo Cruz, 30 Obafemi Martins, 50 Matteo Momentè

    Eeldatav algkoosseis: Toldo; Ze Maria, Cordoba, Mihajlovic, Favalli; Stankovic, C. Zanetti, Veron, Gonzalez; Cruz, Martins
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      vaatasin mängu ära päris hull kaklus käis alguses intri fännide ja politsei vahel
      Pilt kus trumm on?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Algselt postitas pillureinger


        vaatasin mängu ära päris hull kaklus käis alguses intri fännide ja politsei vahel
        Kus kurat sa seda kaklust nägid ja miks mina ei näinud???
        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Algselt postitas Pealik


          Algselt postitas pillureinger


          vaatasin mängu ära päris hull kaklus käis alguses intri fännide ja politsei vahel
          Kus kurat sa seda kaklust nägid ja miks mina ei näinud???
          viasat sport 2-est näitas mängu.kohe alguses käis see kaklus(enne kui mängijad väljakule tulid)
          Pilt kus trumm on?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Itaalia karikas on meie!!!!
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Algselt postitas Tanel


              Itaalia karikas on meie!!!!
              õnnitlused ka minu poolt

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Super, terve finaali jooksul ei tekinud ühtegi korda kahtlust, et me selle karika kaotaksime. Enamiku ajast oli pall meie käes, kuna Romal puudub selline asi nagu keskväli. Viriseda annaks kohtunikutöö kallal. No Trefoloni ei üllatanud mind üldse, sama sitt vile nagu alati. Kurat, mille eest Cufrele punase kaardi pidi andma (läks pool-kogemata käega pallile pihta) ja miks ei antud meile avapoolajal penaltit? Lisaks veel täiesti mõttetuid vigu vilistas. Nt. mõnele meie mängijale tehti viga, kuid palli jääb meie kätte ning suhteliselt vaba tee on ees, aga Trefoloni ikka vilistab vea.

                Aga muidu superõhtu. Eriti nunnu oli võltsnaeratusega Adriano Gallianit näha, Interile karikat üle andmas. Vilistati ta staadionile minnes välja. Javier Zanettiga võeti ka Saksamaalt ühendust Rai Unost. Mihajlovic = Roma väravavahtide õudusunenägu. 3 väravat sel hoojal Roma vastu karistuslöökidest.

                Forza Nerazzurri!

                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Algselt postitas Tanel
                  Kurat, mille eest Cufrele punase kaardi pidi andma (läks pool-kogemata käega pallile pihta) ja miks ei antud meile avapoolajal penaltit?

                  jah, miks ei ole võrkpalliliigutus jalgpallis aktsepteeritav ja miks daivimise eest pennalt ei anta??

                  vähemalt oli mihajlovici trahvikas, mis palli koos kolkipriga võrku viis, vaatamist väärt. palju õnne kah.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Algselt postitas fittibaldi


                    jah, miks ei ole võrkpalliliigutus jalgpallis aktsepteeritav ja miks daivimise eest pennalt ei anta?? .
                    Cufre hüppas pallist mööda ja läks käega pihta, eks püüa käed kõrval, siis peaga lüüa mängu käigus. Paratamatult läks käsi pallile pihta, kollase oleks võinud sealt küll anda, aga otse punase.

                    Ja Oba ei näideldnud kindlasti. Curci tõmbas temalt jalad alt ära, sellise kiiruse juures oleks võimatu olnud püsti jääda. Niipalju, kui mina olen näinud on sellistest olukordadest alati penalteid antud. Kuid Trefoloni on pime nagunii. Praegu tuleb hooaja avapoole Lazio mäng meelde. Ei millegist võlus vea välja ning sellest karistuslöögist tuli värav.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas Tanel


                      Algselt postitas fittibaldi


                      jah, miks ei ole võrkpalliliigutus jalgpallis aktsepteeritav ja miks daivimise eest pennalt ei anta?? .
                      Cufre hüppas pallist mööda ja läks käega pihta, eks püüa käed kõrval, siis peaga lüüa mängu käigus. Paratamatult läks käsi pallile pihta, kollase oleks võinud sealt küll anda, aga otse punase.
                      Livescore.com järgi ei saanudki ta otse punast vaid teise kollase.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas daywalker


                        Algselt postitas Tanel


                        Algselt postitas fittibaldi


                        jah, miks ei ole võrkpalliliigutus jalgpallis aktsepteeritav ja miks daivimise eest pennalt ei anta?? .
                        Cufre hüppas pallist mööda ja läks käega pihta, eks püüa käed kõrval, siis peaga lüüa mängu käigus. Paratamatult läks käsi pallile pihta, kollase oleks võinud sealt küll anda, aga otse punase.
                        Livescore.com järgi ei saanudki ta otse punast vaid teise kollase.
                        Ahah, siis minu viga, ma ei näinud, kui ta enne punast kollast näitas.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          õnnitlused tanel ... gallianit ei koti itaalia suht mõtteu karikas, ka mina annaks naeratusega näol yle.

                          see ei tähenda, et ma nyyd milani fänn olen, kohe interile võltsi teen.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Õnne kõigile Interi fännidele!!!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              tubli inter vähemalt üks kordaminek sel hooajal seria A kuulub küll JUVENTUSELE aga itaalia karikavõit peaks interi fänne rahuldama küll!
                              Pilt kus trumm on?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                tõesti hea meel interi üle, sest nad polnud üle 10 aasta Itaalias tiitleid võitnud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X