320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei Kerlon on täkk Euroopas te aga täkud mitte ei ole. Järjekordne kaotus, Bayernilt seekord 0:2

    Kommentaar


      Provotseerime veidi:
      Mis kriis? Uefa cup on alati Interi klubis heas nimekirjas olnud.

      Ei viitsi uurida, aga kuidas see graafik nüüd ette näeb? Venemaale kunstmurule, kaks San Sirot ja Allianz Arena?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Ei Kerlon on täkk Euroopas te aga täkud mitte ei ole. Järjekordne kaotus, Bayernilt seekord 0:2
        Vaatasin esimese poolaja ära ning siis tekkis tüdimus kuna mäng oli üsna tühi pallikeerutamine (esimese poolaja possession 45%-55% sakslaste kasuks). Interi "rünnakutest" jäi meelde ainult Crespo üritus suluseisust ja Ibra karistusala nurgalt pommlöök, ca meeter mööda.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Ma ei ole pedemat kohtuniku veel näinud. UEFA võiks teha reeglid, et britid kohtunikelube ei saa, sest see on naeruväärne. Pärast Polli kolme kollast oli see inglase vilepartii järjekorde tõestus.

          Grosso punane oli kahtlemata õhtu tipp. Kas õlas on mingid närvid, mis panevad nina valutama või mis asja? Kohtunik lasi ennast provtseerida nagu ei tea mida. Tahaks huviga teada, mida Mihajlovic ütles, et ta ka minema saadeti.

          Sportingu mängus sai Vieira kahe anna või mitte kollasega väljakult minema saadetud ning Ibra teine kollane oli ka arvestades olukorda suhteliselt küsitav otsus arvestades, et Ibra hakkas just oma jalga tagasi tõmbama ning puude oli täiesti ohutus kohas suhteliselt minimaalne kuigi valusasse kohta.

          Ja muud asjad mida ma kordust vaadates tähele panin -

          Javier Zanettile pandi üliselgelt korgid ees vastu nägu, mis oli kõvasti hullem kui Grosso tavaline külg külje võitlus, milles ta opponendi ÕLGA tabas. Mis tuli. Kollane kaart!

          Herr Salihamidzic oleks pidanud lisaks oma kollasele veel kaks pidanud lisaks saama! Esimesel poolajal sõitis ta rämedalt korgid ees sisse Luis Figole sellisesse kohta, kus vabalt võiks jalaluu murda ning teisel poolajal lõi sama mees Figole õhuvõitluses küünarnukiga näkku.

          Ahjaaa... Van Bommelist jäi ülisitt mulje ning poleks midagi selle vastu olnud, kui Cordoba talle väikese haagikese oleks andnud oma "punchi" asemel.

          Muidugi Cordoba iseenesest on sitt mis sitt ning ma olen suhtkoht veendunud, et ta paremaks eriti ei lähe. See teise värava ajal tehtud viga oli ikka amatöörlik. Materazzi - Samuel peab mängima. Ja Toldo tagasi väravasse, sest JC tõestas jällegi kui amatöörlik ta on.

          Aga ma olen veel suhtkoht kindel, et me suudame edasi saada. Aga me peame vähemalt kolm võitu võtma ilmselt ja Bayerni vastu võõrsil viik. Sporting ja Spartak (2) tuleb kindlalt kotti panna. Õnneks on Vieira ja Cambiasso siis tagasi.

          Muide Maarek, Crespo oli suhtselgelt suluseisust väljas, kui me mõtleme ühest ja samast olukorrast, sest Lucio oli seal vähemalt kolm meetrit väravale lähemal.
          sigpic

          Kommentaar


            Loogiline viis, kuidas me peaks edasi saama.

            Inter võidab Spartaki
            Bayern võidab Sportingu

            Inter võidab Spartaki
            Bayern võidab/viigistab Sportingu

            Inter võidab Sportingu
            Bayern võidab Spartaki

            Pärast seda vooru -

            Bayern 15
            Inter 9
            Sporting 4/5
            Spartak 1

            Siis järgmine voor ei omaks tähtsust.
            sigpic

            Kommentaar


              Muuseas derby on ka seal venelaste mängude vahepeal. Potensiaalne treenerivahetamisekoht
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Mulle interi fännid meeldivad. Selle asemel, et vaadata kuidas nad ise mängisid, tuleb pooleleheküljeline essee selle kohta, kui palju kohtunikud neile järjekordselt ülekohut tegid. Nutt ja hala.

                Kommentaar


                  Mina ei ütleks, et just fännid, vaid üks noor fänn. Kelle jaoks on jalgpall elu ning iga kaotus on tragöödia.
                  Naljakas on muidu jah

                  Kommentaar


                    Kui oleks Taneli teha ja ta saaks Interit juhtida nii nagu tema asja näeb, siis ma ei imestaks, kui Inter mängiks veel madalamal kui Juventus!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Javier Zanettile pandi üliselgelt korgid ees vastu nägu, mis oli kõvasti hullem kui Grosso tavaline külg külje võitlus, milles ta opponendi ÕLGA tabas. Mis tuli. Kollane kaart!.
                      See oli üsna räige jalatõste, kus kordusest oli ikka väga selgelt näha, kui hästi punnid lõuga sõitsid.

                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Muide Maarek, Crespo oli suhtselgelt suluseisust väljas, kui me mõtleme ühest ja samast olukorrast, sest Lucio oli seal vähemalt kolm meetrit väravale lähemal.
                      Olukorras, mida märkasin, kordust minu mäletamist mööda ei näidanud, seega ei taha uskuda, et seal nii räige suluseis oleks olnud.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Kas ma olen ainus, kes seda klippi vaadates arvab, et ka punane olnuks õigustatud selles situatsioonis(kaks jalga korgid ees, lihtsalt vastase jalga. Palli puutus küll, aga oleks ta ainult seda tahtnud teha, siis oleks pidanud vähe teise trajektoori omale leidma, või mis?) ning juba sellepärast peaks Tanel toone alla võtma?

                        Lisaks sellele Grosso olukord-Sagnol spurdib mööda äärt ning mängija teeb tahtliku vea kasutades käsi. Pole ju küsimustki, mis kaardi sellises situatsioonis peaks saama olenemata anatoomilisest piirkonnast, mida ta tabab. Õigustada seda veel hullema veaga(mida ma pole näinud, aga see on lihtsalt tähtsusetu ääremärkus sulgudes) on täiesti jabur.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          oot, kas viga mu malus, voi tampis tanel eelmine hooaeg alles Toldot maapohja.

                          Kommentaar


                            Grosso aitas teise punase ajal lihtsalt küünarnukiga oma keha ette panna. Puude oli suhtkoht pehme ning mingi kavatsust õlast või käest kinni rabada või küünarnukiga vastu nägu lüüa seal küll ei olnud. Ma ei tea, kas seda saab küll õigustuseks lugeda, kuid ühes olukorras läks Salihamdizc või Sagnol küünarnukk ees peapalli võitma ning küünarnukk "sõitis" Interi mängijale vastu põske.

                            Ja Toldoga on mul probleeme ehk olnud, aga kindlasti mitte eelmine aasta, sest siis ta sai selle vormi enamvähem tagasi mida mina tahtsin näha. Julio Cesar on ikka suhtkoht hale valikuvariant tulevikuks. Liiga vana, et oma puudusi paremaks muuta. Peale reageerimise madalatele pallidele, mida ta väga harva demonstreerib ja tsenderduste püüdmisele on ta täielik keskklassi kollkipper. Tuleks uus treener, oleks ta paugupealt pingil ilmselt aga Mancini on temasse vist kiindunud.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              2/3 mängust vallatakse palli, aga ei suudeta enamat ühest väravast ja poolvõimalustest. Naeruväärne mäng ilma Cambiasso ja Vieirata. Mancini idee kasutada kõike kolme staarründajat ühel ajal maksis valusalt kätte ning tagatipuks nüüd väravaautor Grosso ja Crespo vigastatud.

                              Nüüd Roma jälle möödas. Tobedalt on kahe viigiga neli punkti ära antud.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                Tobedalt on kahe viigiga neli punkti ära antud.
                                Tuttav lugu Mine aga tea, mida see Mancini teil selle vasaku äärega pihta hakkab. Katseeksituse meetodiga proovib arvatavasti taas Zanettit. Geniaalne!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X