320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleneb mida "drastiliseks" nimetada. Fakt on see, et 4 aastat tagasi olid Itaalia meeskonnad võimelised CL-i võitma, kuid kahel viimasel hooajal on raskusi isegi 8 parema sekka jõudmisega.

    Kommentaar


      Huvi pärast vaatasin et Eto'o pole 10 mängu järjest väravavõrku leidnud
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Huvitav, mis see Inter siis täna teeb. Mul on see huvi muidugi seotud nädalavahetusele mõteldes, sest minek Palermosse ja piletid Palermo-Interile praeguseks olemas ka. Peaks ju top clash olema, aga mõlemad satsid on saanud kaotused eelmine nädalavahetus ja see teeb asja eriti keeruliseks psühholoogiliselt - kaks red cardi pluss penalti mäng tundub tulema.

        Kommentaar


          Inter teeb täna seda, et CL`is astutakse samm edasi ja Chelseale lüüakse uksega nina pihta. Tegelikult sooviks juba näha Q`d väljakul tegemas seda, mille pärast ta nii suure rahaga Interisse toodi! Raisk.

          Kommentaar


            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            Huvitav, mis see Inter siis täna teeb. Mul on see huvi muidugi seotud nädalavahetusele mõteldes, sest minek Palermosse ja piletid Palermo-Interile praeguseks olemas ka. Peaks ju top clash olema, aga mõlemad satsid on saanud kaotused eelmine nädalavahetus ja see teeb asja eriti keeruliseks psühholoogiliselt - kaks red cardi pluss penalti mäng tundub tulema.
            Palermo on hetkel Serie A parim nn kodumeeskond 10W-4D-0L. Lootused on üleval, et kodumeeskond võtab revanši andata vooru 5-3 kaotusele.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Ma olen miskipärast üsna veendunud, et Palermost me võidu võtame. a) ajalugu on hea... b) motivatsiooni (enesekindlust kui peaks ka edasi pääsema) peaks pärast Chelsea mängu kindlasti olema kõvasti... c) Mou on tagasi platsiääres

              aga tänasele mängule vaatan vastu optimismiga, mida pole juba aastaid tundnud Interi mängu eel. Samas see toidab veel enam minus peituvad pessimismi. Tunne on, et siit võib ära tulla, aga vaadates mineviku suuri mänge Euroopas on hirm nahas.
              sigpic

              Kommentaar


                mitte, et ma interile halba sooviks aga mina olin ka optimistlik selle suhtes, et real saab edasi eelmine kolmapäev aga vaat mis juhtus

                Kommentaar


                  TV3'st näidatud Mourinho antud pressikas oli iseenesest suht tore.

                  Mourinho kommenteeris oma vallandamist Chelseast järgnevalt: Kui vaadata Inglismaa nelja suurt, siis kolmel on endiselt samad treenerid. Sir Alex on alles, Benitez on alles, Wenger on alles. Chelsea vaatas tulevikku, mina vaatasin tulevikku, Chelsea liikus edasi ja mina liikusin edasi. Mina jätkasin suurte asjade võitmist, Chelsea võitis kah vist midagi? FA Cupi vist..

                  ..mille peale hakkasid pressikonverentsil olnud ajakirjanikud kõik koos toredasti naerma

                  Kommentaar


                    See 'they are winning - something..' oli jah, epic .

                    Kommentaar


                      Chelsea: 22 Turnbull; 2 Ivanovic, 26 Terry, 33 Alex, 18 Zhirkov; 12 Obi Mikel, 8 Lampard, 13 Ballack; 39 Anelka, 15 Malouda; 11 Drogba.
                      Subs: 30 Taylor, 6 Carvalho, 10 J.Cole, 21 Kalou, 23 Sturridge, 35 Belletti, 43 Bruma.
                      Coach: Carlo Ancelotti.
                      Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 4 Zanetti; 19 Cambiasso, 8 Thiago Motta; 10 Sneijder; 27 Pandev, 22 Milito, 9 Eto'o.
                      Subs: 1 Toldo, 2 Cordoba, 5 Stankovic, 7 Quaresma, 17 Mariga, 23 Materazzi, 39 Santon.
                      Coach: José Mourinho.
                      Referee: Wolfgang Stark (Germany).


                      Uskumatult julge.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Pandev parem tehku oma elu mäng täna. Tahtis saada CL'i playoffe mängivasse tiimi nii hirmsasti siis näidaku, et on ise ka seda kohta väärt. Julge algkoosseis tõesti, Balo jäeti koju niiet ründesse vahetust ei olegi... peale Materazzi muidugi

                        Kommentaar


                          Üks on selge - kui mäng läheb edasi nii nagu ta viimased 10 minutit oli, siis on Interil kööga, sest kohtunik laseb üsna jõulist mängu mängida ning meile see nagu eriti ei istu, sest Chelsea on tugevam ilmselgelt. Kiirusega saab ka alla jäädud ikka kõvasti ning kujutan ette, et ka jaksu poolest peaks Londoni mehed kõvemad olema. Antud hetkel tuleb loota, et saadakse kontraga värav löödud ja siis saaks veidi hingatagi. See teadmine, et 0:1 tähendaks väljalangemist on mängijates natukene näha ka.

                          Üldiselt võiks Maiconi tsenderdused nõks paremad olla, sest va üks olukord, keeras ta oma 2-4 korda (täpselt ei lugenud) asja metsa.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            sest kohtunik laseb üsna jõulist mängu mängida ning meile see nagu eriti ei istu, sest Chelsea on tugevam ilmselgelt.
                            Maitea, Samuel tundus küll võitjana välja tulevat. Üldiselt taktikaliselt on Inter üle nagu näha, ei lasta ehitada nagu San Sirol. Eks siin on häda ka selles, et Bridge on väike plats.

                            Kommentaar


                              No Samuel kasutab trikke lihtsalt. Ehk ei märgata.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Mäng on üldse väga lahtine kõike võib juhtuda. Chelsea surubsurub ja siis Inter lööb kontrast ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X