320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Ütleme nii, et loosiõnn naeratas. Ei taha küll üleolev olla, aga noh, Schalke vastu tuleb edasi minna, kui Ragnick seal just mingit tõelist maailmaimet ei leiuta... Ja Chelsea-ManU on meiega sama tugevusega tiimid. Ja jälle see klassikaline situatsioon, kus me saame kodus alustada. Ehk sobib see meile taaskord hästi ja suudame kodumängus Schalke vastu edu võtta.
    Mis maailmaimet? Kamoon, sellise mänguga nagu esimesed 60min meie vastu, noei. Hetke seisuga ei peaks ma teid küll Manu ja Chelseaga sama taseme võiskonnaks, üldiselt küll, aga mitte praegu. Eks näis, aega muutusteks ju on.

    Kommentaar


      Ja Chelsea-Mänku lausa purustasid oma kaheksandikfinaali vastased?

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Ja Chelsea-Mänku lausa purustasid oma kaheksandikfinaali vastased?
        Kas Chelsea ja Manu said edasi tänu vastaste debiilikust treenerile, suluseisust löödud väravale ja viimase minuti kobinale ?

        Kommentaar


          Chelsea ja Mänku vastased olid nõrgemad ka kui Bayern.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Interi õnn. Klassika.
            Jup.

            Kommentaar


              Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
              Mis maailmaimet? Kamoon, sellise mänguga nagu esimesed 60min meie vastu, noei. Hetke seisuga ei peaks ma teid küll Manu ja Chelseaga sama taseme võiskonnaks, üldiselt küll, aga mitte praegu. Eks näis, aega muutusteks ju on.
              Manu tase hetkel küll kiita ei ole, nii et vähemalt sama tase on vähemalt, kui mitte üle.
              ...

              Kommentaar


                Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                Kas Chelsea ja Manu said edasi tänu vastaste debiilikust treenerile, suluseisust löödud väravale ja viimase minuti kobinale ?
                Suluseisust ei löödud väravat.
                Viimase minuti kobin my ass. Terve teine poolaeg oli Inter domineerinud.
                Kas teie väravad ei olnud kobina peale saadud? Kõik kolm oli kandikul Interi mängijate rumalate eksimuste tulemusel ette toodud.
                Esimeses mängus oleks täiesti vabalt võinud teine skoor olla.

                Ma julgen arvata, et Inter sai siit väga vajaliku enesekindlust juurde ning Leonardo ja kompanii üritavad nüüd veelgi rohkem tiimi kaitseliini parandada, et ei oleks seal induviduaalid vaid tervik. Kui see peaks isegi väiksel määral õnnestuma, siis Wembley on väga reaalne eesmärk. Robbenite ja Ribery'dega me ei pea ManU-s ja Chelseas või Schalkes mängima, kelle tüüpi mängijad meie jaoks suurimaks probleemiks on.

                Inglise tiimidel on samamoodi probleeme ja ei ole just samal tasemel, mis mõne aasta eest, kui Moskvas omavahel vastamisi mindi.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Viimase minuti kobin my ass. Terve teine poolaeg oli Inter domineerinud.
                  Höhöhöhöh.

                  Aga üldiselt mingi kobina teemal halada on küll eriti lame.

                  Kommentaar


                    missugune värav see koba on??
                    Milanista

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                      Kas Chelsea ja Manu said edasi tänu vastaste debiilikust treenerile, suluseisust löödud väravale ja viimase minuti kobinale ?
                      Irw mida kibestumist? Jõudis peakoljusse 3 päeva hiljem alles v? Ringiga

                      Ürita olla nüüd. Interi väravad oli klass vastupidiselt Bayerni omadele, kõik 3 . Cesari duubel ajupeeretus, Lucio sööt Müllerile

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jr Vaata postitust
                        Irw mida kibestumist? Jõudis peakoljusse 3 päeva hiljem alles v? Ringiga

                        Ürita olla nüüd. Interi väravad oli klass vastupidiselt Bayerni omadele, kõik 3 . Cesari duubel ajupeeretus, Lucio sööt Müllerile
                        Nõustun täielikult. Ilma nendeta oleks Bayern järjekordselt kuivalt saanud.
                        ...

                        Kommentaar


                          Nõu kibestumine ütleks, te esimese poolaja olete täiesti ära unustanud ? Manu ja chelsea oleks need võimalused ära löönud, Gomez tegi oma keskmise mängu, sep. need võimalused võimalusteks jäidki, tahaks näha kuis te Wembleyle välja jõuate sellise mänguga, sellise võiskonnaga, sellise treeneriga. Ütleks, et Milito teid ei päästa, ta selline ühe hooaja vend umbes nagu Gomez, lööb ja mängib muidu ka, aga särab aint korra. "Katsu olla" oli mingit ülimat närvitsemist näha/kuulda/tunda ? Nagu ma ka ütlesin, et muutusteks on aega, sellise mänguga võite kesise Schalke üle mängida, aga Inglise nr. 1 ja 2, ning Hispaania nr. 1 ja 2 tiimid on teile prage ülejõu käivad, üsna mage lugeda kuis räägite, et Bayern oleks kuivale jäänud jms, ise lõite väravale kui ma ei eksi 3 korda? võin ka eksida, aga ikka vähemalt 2 korda vähem kui meie, esimene mäng oli lahtine ja vbla oleks võind se ka teistpidi lõppeda, aga kodus saite ikkagi sisse, räägite Luciost ja oma sitakst kaitsest, omfg vaadakse meie oma, Holger, Breno, DvB on norm, aga tema välja võtmisega lõppes pmst ka meie domineerimine. Ise olite peale esimest mängu madalamad kui muru, aint Tanel viitsis halada, nii enne mängu, poolajal, kui ka pärast mängu . Cazzo Inter.

                          Kommentaar


                            Milito on ühe hooaja vend? Sinu jalgpalliteadmised on vist nullilähedased ja pole Hispaania ega Itaalia jalgpalli viimastel aastatel absoluutselt jälginud?

                            Interi elu on väga lihtne. Kaitse enamvähem korda ja siis ei tasu kedagi karta. Selleks ei ole vaja kedagi sisse osta, tuleb lihtsalt veidi eelmises aasta idenditeeti leida ja panna nad tiimina kaitsma... sest induviduaalselt saavad nad tegelikult suurepäraselt hakkama, aga kohe kui kasvõi ükskord üle mängitakse (mis on ju tegelikult paratamatus, kui koguaeg 1 vs 1 olukorrad tekivad või mängijatel kiirus üles lubatakse võtta), on suur jama majas, sest ei töötata tiimina.

                            Ja mina ei tea, kust otsast need Inglismaa 1. ja 2. (Chelsea tegelikult 3. või 4.) mingid imetiimid on hetkel. Chelseal on, kogu austusega nende vastaste vastu, olnud pika puuga kõige lihtsam tee veerandfinaali (Zilina, Spartak, Marseille, Kopenhaagen...). Chelsea mäng on väga etteennustatav ning meile üsnagi sobiv. Kui Torres vormi ei saa ja oma kiirusega meid kimbutama ei hakkaks, siis pole neil ründes peaaegu midagi, mis meid hirmutaks. Drogba ja Anelkaga tehti eelmine hooaeg 10:0. Ainus mure oleks standardolukorrad.

                            ManU on veidi hirmsam, kui Nani ja Valencia mõlemad mängima peaks, aga nemad on meiega üsna samasse auku tiim. Induviduaalselt sama tugev tiim (või ilma Ferdinandita isegi nõrgem, sest Smalling mulle küll mingit muljet ei avalda) ning organiseerituselt parem. Tuleks väga balanssis mäng kahe meisterliku tiimi vahel, kes kumbki hetkel väga head jalgpalli ei mängi, kuid karistab vastase igal võimalusel ära.

                            Aga igatahes on kõigpealt ees Schalke mäng ning ega sellisel tasemel poolmuidu kuskile ei pääse. Loodame, et mehed ikka annavad 100% ja ei lähe üleolevalt mängule vastu. Kui endast 100% antakse, siis peaks nendega hästi minema.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                              Nõu kibestumine ütleks, te esimese poolaja olete täiesti ära unustanud ? Manu ja chelsea oleks need võimalused ära löönud, Gomez tegi oma keskmise mängu, sep. need võimalused võimalusteks jäidki, tahaks näha kuis te Wembleyle välja jõuate sellise mänguga, sellise võiskonnaga, sellise treeneriga. Ütleks, et Milito teid ei päästa, ta selline ühe hooaja vend umbes nagu Gomez, lööb ja mängib muidu ka, aga särab aint korra. "Katsu olla" oli mingit ülimat närvitsemist näha/kuulda/tunda ? Nagu ma ka ütlesin, et muutusteks on aega, sellise mänguga võite kesise Schalke üle mängida, aga Inglise nr. 1 ja 2, ning Hispaania nr. 1 ja 2 tiimid on teile prage ülejõu käivad, üsna mage lugeda kuis räägite, et Bayern oleks kuivale jäänud jms, ise lõite väravale kui ma ei eksi 3 korda? võin ka eksida, aga ikka vähemalt 2 korda vähem kui meie, esimene mäng oli lahtine ja vbla oleks võind se ka teistpidi lõppeda, aga kodus saite ikkagi sisse, räägite Luciost ja oma sitakst kaitsest, omfg vaadakse meie oma, Holger, Breno, DvB on norm, aga tema välja võtmisega lõppes pmst ka meie domineerimine. Ise olite peale esimest mängu madalamad kui muru, aint Tanel viitsis halada, nii enne mängu, poolajal, kui ka pärast mängu . Cazzo Inter.
                              karl15?

                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Itaalia ja Hispaania jalkat ma pole tõesti jälgind, kui nende riikide tiimid euro mängudes välja arvata, mitu hooaega on Milito säranud ? Koguaeg pildis olemine, see, et ta Hispaania liiga keskmiku (vbla oli see tiim sel ajal tegijam kui hetkel) heal tasemel väravadi lõi ei tähenda ju, et ta säranud pidevalt on, tõin ju võrdluseks Gomezi, nagu ma ütlesin pole ma Itaalia ja Hispaania liigaga eriti kursis, aga nad on mulle tundunud sarnased mängijad + naaseb Milito kohe supervormis?

                                Eelmise hooaja Interit ei näe ma küll naasemas, jah eelmine hooaeg olite parimad terves maailmas, no doubts ilma mingi irooniata, aga te pole pooltki nii head kui eelmine hooaeg hetkel ju. Mourinho asemel on nüüd Leonardo, kes samuti pole pooltki nii hea taktik, meeskonna vaimu jms üleval hoidja kui oli Mou.

                                Chelsea nullisite ära hea kaitsega, millest pole midagi järel ju, uus hooaeg, uued mängijad, kui teil muutust ei tule siis arvad, et saate sarnase mänguga kui meie vastu esimesel poolajal Chelseale vastu ? Täpselt sama Manu vastu, sita kaitsega (vaevalt mingi suur muutus paremuse poole tuleb selle ajaga) ja mitte super ründega, kui normal press vastas on, pole ju teie rünne nii meisterlik midagi. Lihtsalt meie kaitsvad poolikud olid sitas vormis, eriti Schwaini, oleks MvB tiimis veel oleks keskvälja kaitse olnud palju parem, arvan ma. Inglise nr. 1 ja 2 na mõtlsin kohti millega nad kvalifitseerusid.

                                Kirjuta mis sa Hispaania tiimidega mängudest arvad, oleks huvitav lugeda, Barcale see hooaeg ära teha, no ma arvan sa ise saad ka aru, et see on pehmelt öeldes ebareaalne, kui mingid sajandi õnnetused neid ei taba (välk lööb messi platsi peal surnuks ja wtf veel).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X