320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ütleme nii, et nagu käivad haigused mööda inimesi, käib edu koos Mourinhoga mööda jalgpalliklubisid.
    Realiga teeb imet, nagu tegi Interiga.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Mis kuradi respekti siin anda? Nemad mängisid enda maksimumini, aga isegi oma parima mänguga ei tohiks nad (täie austusega) meie vastu võõrsil võita, isegi viiki mitte saada, rääkimata 5:2 võidust.
      Tõesti mõtlete nii? Saage aru, et eelmise hooaja tiitlid ei maksa hetkel enam mitte midagi. S04 tabelikoht on veel eriti hea suitsukate, tegelt on nende mängijavalik isegi vast isegi tasemelt ühtlasem, ok neil ei ole Eto'd aga see eest on neil Neuer
      Natuke meenutavad osad Interi fännid Reali fänne, kes ka arvasid mitu hooaega järjest, et eelmiste meeskondade tiitlite eest peaks automaatselt edasipääsud kukkuma.

      Kommentaar


        Kui juba intervjuuks läks, siis mitu aastat sa Bayerni kaotuse pärast siin teemas trollid?[/QUOTE]

        Nii, Schalke võiduga lõpetan "trollimise", eelmine mäng oli 15 märts, täna on küll 6s aprill juba aga arvestame 5ndana, arvestan ka vahepeal olnud aja "trollimise" sisse, 21 jagada 365ga = 0,0575342465753 aastat, aga ümardame ikka üles poole niiet, kasutaja sambo1 ehk mina "trollisin" Soccerneti foorumis Milano Interi teemas 0,06 aastat. Rahuldab sind se vastus?

        Kommentaar


          Need mehed on ju siin samas tiimis tiitlid võitnud. Need mehed on varem kokku mänginud ja näidanud, et nad on suutelised mängima ja alistama nädalast-nädalasse parimaid. Meie mängijad suudavad mängida kordades paremini ja ma julgen arvata, et kui Mourinho või isegi BENITEZi juhendatud selliste mängijatega tiim oleks esimesel minutil poole väljaku pealt värava löönud, siis oleks mängu lõpuks tablool olnud väga mugavad võidunumbrid.

          Mitu Interi mängijat Ragnick oma algkoosseisu võtaks? Neuer jääks ainsa mehena ilmselt tema praegusest pundist, sest JC on samuti sel hooajal alla oma viimase nelja aasta taset olnud ja võib-olla härra Farfan (sest meil on seal ainult Pandev vastu panna) ja Raul ka (oleneb kas eelmise hooaja Milito või mitte).

          Mõned mehed teevad sitast saia... Leonardo on teinud saiast sita. Benitez aitas kaasa, aga isegi tema ei suutnud närvi nii mustaks ajada, sest vähemalt, kui Interil olid mehed korras, suudeti organiseeritud jalgpalli mängida.
          sigpic

          Kommentaar


            Kõik trollid siin, bad losers.
            A lot of enemies, a lot of honour.

            Kommentaar


              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
              Kõik trollid siin, bad losers.
              A lot of enemies, a lot of honour.
              Ajou Angelo, saite just Schalkelt 2-5 sisse kodus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                Hullemaks minna ilmselt ei saa jah... viimasest kahest mängut halvemat on raske oodata. Aga paremaks saab minna ja kuidas veel...
                Ee tegelt ma ei tea, Udinesega vahe väga suur ei ole, et hullemaks saab ikka minna
                A noh, Euroopa Liiga on ka liiga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                  Ütleme nii, et nagu käivad haigused mööda inimesi, käib edu koos Mourinhoga mööda jalgpalliklubisid.
                  Realiga teeb imet, nagu tegi Interiga.
                  Ma ei tea, kas ma nimetaks Reali -8 punkti Barcaga ja teist kohta tabelis imeks. Aga see selleks.

                  Eile tahtsin juba poolajal kirjutada, et Chivu on ikka elusitt keskkaitsja ja Ranocchia on haip (,kes saab respekti suuresti seepärast, et peale totaalselt valesti positsiooneerimist viimasel hetkel hüppab olukordadesse, päästab olukorra, milles oleks saanud juba 10 sekundit varem õiges kohas olemisega klaarida ja kõigil on kohe näpud "Fuck, jeah" püsti. Selline rikka mehe Piiroja- mis muidugi ei tähenda, et ta neid puudusi aastatega ei võiks ära klaarida). Ja lisame siia veel eile sita mängu teinud Zanetti ja terve hooaja sitta lahminud Maiconi, siis täiesti loogiline tulemus. Ja mis värk üldse Maiconi ja Militoga on? Mõlemad tahtnuks Mouga Reali minna ja nüüd jonnivad, et Inter neid minema ei lasknud? Selline mulje jääb igatahes.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Benitez tagasi!
                    ei tea, kas Rafa on juba sümboolse veinipudeli saatnud?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      How Inter fans are counting?

                      One, two, Milan, four, Schalke, six...

                      eika : ranocchiat ma veel maha ei kannaks, tüüp on olnud väga hea ost kuni derbyni ja eilseni. need 2 mängu lükkasid ta küll cordoba tasemele, aga ilma temata aasta algusest ei oleks inter praegu 3ndal kohal vaid seal juve kõrval kusagil..

                      siin ei aita enam chivu sanitaarlask, okei vb see tuleb kasuks, aga eilne nt ära, et see uefa ffp pask on morattil liiga julmalt kõrvade vahel ..

                      Inter on tsükli lõpus. Nii palju surnud puud ei ole vist üheski tippmeeskonnas, lasime liugu Milani stiilis ja nüüd mekime senaatorite väsinud jalgade tööd.

                      Chivu, Cordoba, Materazzi, Maicon, Cambiasso, Stankovic, Motta 28!!!!!!!!!, Pandev, Milito jne..kuigi Prince tegi eile head tööd, väsis ka temagi ära.

                      Hetkel on tuleviku suhtes küll mustad pilved. Ma loodan, et Moratti jagab pärast seda shokki biiti ja hakkab rahakoti poole vaatama. Kõige kurvem ja praegu üsna reaalne võimalus on hakata varsti lugema Sneijderi ManU flirtimist. Tüüp on kindlalt suvel siit läinud. Leonardo tulevik täna on veel roosiline st tööle ta veel jääb..Aga kurat sellist organiseerimatust on valus vaadata. Inimene peaks ju vigadest õppima loogiliselt.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Leonardo peab mõtlema kaitse korda saamisele. Ma soovitaks tal panna üks lisakaistsja juurde ja mängida 5-2-fantasiat. khihihihihihi. Kuldkõri(9:27):


                          (aeg vabandada ja koju tulla. Ganso Milani)

                          -e-




                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                            Ei tea, treenerivahetust 7 võõru enne lõppu ja Coppa Italia poolfinaali nüüd küll lahendus pole. Ootaks ikka suveni, enam hullemaks asi ikka minna ei saa.
                            Depor lüpsis Milani ka 4:0 teises legis ega Ancelottile ust kohe ei näidatud. Kindlustaks järgmise hooaja CLi ära ja panustaks siis suvel Chivust, Mottast, Cordobast, Stankovic jms prahist lahti saamisele ning kaitseoskustega treeneri värbamisele.
                            Sel juhul oli tegu ühe mänguga ML , kodus pandi juu toona liiga kinni veenva eduga, lihtsalt tol päeval oli Luque kunn ja pall läks sisse sealt kuhu enam 3 meetrise Dida käed ei ulatunud.
                            Felix: Oh, bollocks!
                            Elmo: Dog's bollocks?
                            Felix: No, just plain fucking bollocks!
                            Elmo: No dog involved?

                            Kommentaar


                              Jasper, kas Ganso on sinu jaoks mingi võistlus või? Meil on muid mängijaid vaja nii, et kui te ta saate, siis on väga vähesed Interi fännid pettunud. Vähemalt praeguse hinnaga. Minu jaoks oleks arusaamatu, kui me ta ostame mingi 30 miljoni euro eest, sest vajadust nagu ei ole seal positsioonil. On vaja sügavamale kedagi ja ühte talenti ründeliini.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Meile kuluks just marjaks ära. Hea oleks nina alla hõõruda ka, kui interistad ühel hetkel kaagutama kukkusid nagu diil oleks paigas. Ei tea kas see on nüüd võistlus minu jaoks ... klubid nähtavasti võistelvad signatuuri nimel.

                                (lisaks on tal juba probleemid üleval ja hind võib normaliseeruda)
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X