320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on alati armas olnud, kuidas teile antakse justkui lootust, et see viimasel hetkel ikkagi ära võtta.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Õhtuks üle 70k pealtvaataja kohal, tuleb korralik saun kütta sassuolole
      ...

      Kommentaar


        Nojah, nagu ikka on olnud see hooaeg, nagu ka Tofoa kirjutas. Kui fännidel vähe põnev hakkab (st Udinese vastu kodumäng nt) ja väiksema satsi vastu kohale roomatakse, siis tuleb mingi kollaps. Esimene poolaeg Sassuolo kaitses suurepäraselt ja meie rünnakud enne poolaja viimast 5 minutit väga auke üles ei leinud seal. Samal ajal oli muidugi endal üks suurepärane auk sees müüris, mis suutis Poltani karistuslöögi ajal kahte lehte hüpata...

        Raske näha, et see mäng ümber pöörataks täielikult, kui just varakult teisel ära ei lööda. Halvim mees väljakul vist Perisic - kui too sööt Icardile välja jätta, mille Consigli ma ei tea kust ära tõi, siis on iga otsus suutnud olla vale. Cancelo ka suudab lihtsalt igas olukorras libastuda ja see on väga palju hetki maksma läinud ja teistele mõtetut pinget tekitanud. Ehk vahetab midagi paremat jalga teiseks.

        Pigem on suurem lootus näha Crotonet natuke Laziole vastu punnimas.
        Last edited by Tanel; 12.05.18, 21:46.
        sigpic

        Kommentaar


          Nojah, Consigli teeb oma persega tõrje, siis vist on näha, et siit ei tule midagi enam.

          Klassikaline värk, kui sul on otsustamiseks liiga palju aega ja siis võtad alati vastase kolmandikul selle kõige kehvema variandi.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Kus need eika luiged irvamas on. Sobivad valatult siia. FML

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              See on alati armas olnud, kuidas teile antakse justkui lootust, et see viimasel hetkel ikkagi ära võtta.
              Klassika.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Järgmine aasta proovib siis uuesti. Ilma Icardita ja koos Ederiga.
                ...

                Kommentaar


                  Nojah, vägev stsenaarium, kus suutsid kõik ebameeldivad tegurid kokku langeda.

                  - Motitu Sassuolo teeb oma selle hooaja ilmselt parima taktikalise mängu. Mänguplaan suutis võtmekohtades Interile piisavalt probleeme tekitada ja kaitseliin suutis kastis täpselt nii end mehitada, et sisuliselt võimatu oli midagi sinna saata ilma, et Sassuolo jalg vahel poleks olnud.

                  - Ise raiskab. Icardi, Eder, Candreva ja ka Rafinha, kes küll lõpuks värava sai.

                  - Vastaste väravavaht Consigli tuleb õnnesärgis platsile - megatõrjeid riburada ja siis veel isegi olukorrad, kus ise totaalselt väljas, jääb keset väravat pulgana seistes ikka pallile ette või kukub persega juba temast mööda lennanud pallile peale.

                  Perisic teisel poolajal tõmbas välja, aga see kord on raske vabandust leida Icardile. 5 võimaluse peale ei saa 0 väravaga lõpetada.

                  Rafinha värava järel oli tagasitulek õhus korra küll ilmselt, aga siis tuli see Sassuolo fake vigastuspaus, mis ilusti ära lõhkus mängu. Muidugi mitmed mängijad olid ikka nii palju andnud, et keel oli päris vestil - Perisic eelkõige.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Kas ma saan ôigesti aru, et viimase vooru Interi vôit tähendab automaatselt kohta CL-is? Elik samade punktide puhul arvestatakse omavahelisi mänge ja kuna eelmine oli 0:0, siis igasugune vôit on määrav?
                    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                      Kas ma saan ôigesti aru, et viimase vooru Interi vôit tähendab automaatselt kohta CL-is? Elik samade punktide puhul arvestatakse omavahelisi mänge ja kuna eelmine oli 0:0, siis igasugune vôit on määrav?
                      just nii.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                        Kas ma saan ôigesti aru, et viimase vooru Interi vôit tähendab automaatselt kohta CL-is? Elik samade punktide puhul arvestatakse omavahelisi mänge ja kuna eelmine oli 0:0, siis igasugune vôit on määrav?
                        Jah, piisab ka ainult 1:0 võidust ja minnakse CL-i.
                        ...

                        Kommentaar


                          Walterooone!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                            Kas ma saan ôigesti aru, et viimase vooru Interi vôit tähendab automaatselt kohta CL-is? Elik samade punktide puhul arvestatakse omavahelisi mänge ja kuna eelmine oli 0:0, siis igasugune vôit on määrav?
                            Jajah. Ma olen seda stsenaariumit juba näinud

                            Mul kaardid näitavad siiski midagi muud.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Loodame, et de Vrij võtab täna vähe vabamalt .
                              ...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Jajah. Ma olen seda stsenaariumit juba näinud

                                Mul kaardid näitavad siiski midagi muud.
                                Hakkate aimama?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X