320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Milano Inter\'

    Nüüd siis on Interiga liitunud ka Brasiilia ründetäht Adriano. Mees sai endale numbriks 10.
    izerman@hotmail.com

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Milano Inter\'

      Originally posted by xKxAxPxUx


      Nüüd siis on Interiga liitunud ka Brasiilia ründetäht Adriano. Mees sai endale numbriks 10.
      aitähh verivärske uudise eest!
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Milano Inter\'

        Originally posted by xKxAxPxUx


        Nüüd siis on Interiga liitunud ka Brasiilia ründetäht Adriano. Mees sai endale numbriks 10.
        nojah, need värsked uudised meile, mis sest et 6 kuud vanad :P
        ...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Milano Inter\'

          Täna toimus, siis Veroni ametlikesitlus.

          Küsiti siis ka paar küsimust, üritangi need siia huvipärast ära tõlkida :P:

          Juan Sebastian, sa armastad püüda uusi võite. Kas Interi särgis võita on raske?
          \"Lazioga võita oli võibolla, et raskemgi. Me kõik tunneme hästi Interi ajalugu ja see räägib enda eest. See on maailma üks tähtsamaid klubisi. Ma tean, et võita on raske, aga saan uued sihid kuhu püüelda ja loodan võita midagi tähtsat.\"

          Mida tähendab võitmine Interi särgis?
          \"Tähendab palju, ma mäletan veel seda kui võitsime Scudetto Lazioga. Ma mäletan, mis toimus pärast võitu...Minule on see ülitähtis. Ma olen motiveeritud ja selleks ma olengi siin.\"

          Kas kõne Morattiga muutis midagi?
          \"Ei usu, ma teadsid, et ta austab mind.\"

          Kas oled olnud ennegi lähedal Interi mängijaks saamisele?
          \"Ma arvan küll, see oli enne kui ma veel Inglismaale siirdusin. Aga see ei olnud klubi otsustada, ma tegin selle ise. Aga siis ma tahtsin Itaaliast mõningatel põhjustel lahkuda.\"

          Sa oled laenul, kas see on sinujaoks imelik?
          \"Ei,üldse mitte. Ma ei arvanud, et oli midagi veidrat kui Man.Utd ostis mu 28 miljoni naela eest Laziost ja ei tundu ka veider, et ma tulin siia laenuna. Numbrid minule ei loe, loeb mida tehakse väljakul. Ainuke asi, mis maksab on see, mida ma suudan väljakul.\"

          Kuidas su füüsis on?
          \"Hea, mul oli juba hulk arsti läbivaatusi...


          Rohkem ei viitsi praegu tõlkida, osad jätsin vahele ka mõne minujaoks veel keeruka sõna pärast

          sigpic

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Milano Inter\'

            Vaadates juba uuele hooajale, mõlgub meeles võimalik algkooseis. Kasutasin spekulatsioonide abi, kuid ma olen umbes 45 prossa kindel, et sellist kooseisu ei tule, kuid lootus sureb viimasena.

            Vajaksin kooseisu kokkupanemiseks ilmselt ühte ründajat, ühte parem poolkaitsjat, keskkaitsat ja vasakkaitsjat, peaaegu unustasin Roberto Mancini Interi treeneriks ükskõik kui hea meie hooaja lõpp oli. Nagu vaadata, mis positsioonile ma neid klassist mängijaid tahan on selge, et tegu võiks olla 4-4-2 süsteemiga. Kõigist mängijad, kes ma siia panen on, siis interil olemas või on erinevatel andmetel tuntud huvi. Palun vabandust, kui kellegile see liiga teeb, et nagu nende meeskonnal on ta peaaegu käes, sest ma ainult unistan sellest kooseisust.
            ------------------Adriano---Ronaldo---------------
            ------------------------Veron-----------------------
            --Stankovic------------Emre-----------Joaquin---
            -----------------------------------------------------
            -Cesar-------Cannvaro-----Carvalho--J.Zanetti-
            ----------------------Toldo------------------------

            Ronaldo - Nagu SoccerWorld on mulle ka seletanud ollakse huvitatud ja leidsin ta ka sellest listis mille järgi koostasin tabelit. Muidugi saaks see teoks ilmselt, siis kui Real ostaks mingi ründetähe, muidugi see mees on Ruud Van Nistelrooy, sest kui nimi oleks Thierry jääb foorum ilma särvast tähest, henryfanist , mitte nii nagu mõned võivad aru saada vaid aset leiab nime muutus Henryfan <-> Cottager .Varuvariandid Corradi, Drogba, Diego, Treze ja võimalik ka Recoba kasutamine, kellega on Adriantsikul päris hea klapp.

            Joaquin - Kui Javier lükata tagasi kaitsesse jääks poolkaitsesse väikene auk sinna paremale poolele, Joaquini minek Reali on vaikinud ja ma näeks meest meelsasti Interi särgis. Muidugi võimalused on selleks umbes 30 prossa. Varu- variantideks pakkuks välja anda pool hooaega Van Der Meydele, osta nt Benficast selline portugaalane nagu Simao, peale EMi on see mees ilmselt mängimas juba tippklubis ja võiks oma suurt teekonda võitmaks suuri tähtsaid tiitleid alustada aidates Interit. Või veel kolmas variant, kelle pakkus mulle välja kah SoccerWorld, Ricardo Quaresma, kuid jälle väga ebatõenaoline.

            Cesar- Viimastel nädalatel on spekulatsiionid kiskunud ikka eriti võimsaks välja. Loodan tõesti, et ta tuleks meie vasakkaitset tugevdama ja kaasa võtaks endaga Roberto Mancini. Varuvariandid vasakkaitsja kohale Dede ja Patrice Evra äkki.

            Carvalho- Chelsea on vist allaandud ja ilmselt mees on meie kuna pole erilisi kanditaate teda äravärbamaks näinud. Varuvariandid sellele kohale Chivu, Kompany, Ferrari ja Juan. Neist teine on kindlasti üks maailma lootustandvamatest kaitsjatest. Ülejäänude oskustes ei kahtle ilmselt keegi, kõik on teinud suurepärase hooaja.


            Ründeliin oleks väga terav. Poolkaitse on selline, kus väiksemad jalkafännid tunneks ainult Veroni, kuid jalgpalliga lähedalt seotud inimesed teavad, mis talent on nendel ülejäänud kolmel mängijal. Stankovici ost talvel läks täielikult täppi. Aga võib-olla võib toimuda ka selline muudatus, et Emre jääb pingile ja C.Zanetti hakkab poolkaitses mängima, aga kui on juba nelja mehline kaitseliin, siis pole ilmselt mõttet panna veel ühte kaitsvat meest veel väljakule. Kaitseliin paistaks tegelikult esialgu vaadates Serie A parim, seda ta ka oleks kui korralikult sellise kogumiku mängima saaks. Väravavahis ei kahtle keegi, aga saaks kurat ükskord korralikkuma varuväravavahi, kaua see kuradi vanamees Fontana seal pingil passib.



            sigpic

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Milano Inter\'

              Originally posted by Henryfan


              Kasutasin spekulatsioonide abi, kuid ma olen umbes 45 prossa kindel, et sellist kooseisu ei tule, kuid lootus sureb viimasena.
              Seega oled 55% kindel, et just selline koosseis tuleb? Ei tahaks nagu eriti uskuda.:P
              Ronaldo jääb Reali.
              It\\\'s always better on holiday...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Milano Inter\'

                Originally posted by Henryfan

                Cesar- Viimastel nädalatel on spekulatsiionid kiskunud ikka eriti võimsaks välja. Loodan tõesti, et ta tuleks meie vasakkaitset tugevdama ja kaasa võtaks endaga Roberto Mancini. Varuvariandid vasakkaitsja kohale Dede ja Patrice Evra äkki.
                Cesari asemel võiksid teisi variante kaaluda vaskusse kaitsesse. Kaks viimast hooaega on Cesar Lazios mänginud 4-4-2 formatsioonis vasakpoolikut ja 4-3-3 vasakut ründajat...pealegi saite te just endale väga hea ja stabiilse vasakkaitsja-Favalli (jälle Laziost), kes on kindlasti üks kindlamaid omal positsioonil Itaalias.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Milano Inter\'

                  Originally posted by Alex


                  Originally posted by Henryfan

                  Cesar- Viimastel nädalatel on spekulatsiionid kiskunud ikka eriti võimsaks välja. Loodan tõesti, et ta tuleks meie vasakkaitset tugevdama ja kaasa võtaks endaga Roberto Mancini. Varuvariandid vasakkaitsja kohale Dede ja Patrice Evra äkki.
                  Cesari asemel võiksid teisi variante kaaluda vaskusse kaitsesse. Kaks viimast hooaega on Cesar Lazios mänginud 4-4-2 formatsioonis vasakpoolikut ja 4-3-3 vasakut ründajat...pealegi saite te just endale väga hea ja stabiilse vasakkaitsja-Favalli (jälle Laziost), kes on kindlasti üks kindlamaid omal positsioonil Itaalias.
                  Aga point selles et vasakussepoolikusse ei saa teda panna. Jääks üks kahest, Dejan Stankovic või Emre pingile. Aga on ju ka varuvariandid.

                  Aga ma kahtlen Favalli pääsemist põhisse, pigem Coco, kui ta korralikult taastuda suudab.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Milano Inter\'

                    Noh ütleme nii, et tegelikult stankovic polegi mingi eriline ääremängija...särama hakkas ta alles siis, kui Mancini ta keskele mängima pani. Kui Cesar sellel hooajal vigastatud oli, siis mängis stanko jälle vasakut äärt, kuid peale halva vormi ei näidanud ta seal midagi.
                    Ja Favalli või Coco? Favalli oli 12 aastat Lazio põhikoosseisus (401 mängu vist) ja iga hooajaga aina paremaks läks...minu jaoks puudub võrdlus, a see on minu arvamus muidugi.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Milano Inter\'

                      Originally posted by Alex


                      Noh ütleme nii, et tegelikult stankovic polegi mingi eriline ääremängija...särama hakkas ta alles siis, kui Mancini ta keskele mängima pani. Kui Cesar sellel hooajal vigastatud oli, siis mängis stanko jälle vasakut äärt, kuid peale halva vormi ei näidanud ta seal midagi.
                      Ja Favalli või Coco? Favalli oli 12 aastat Lazio põhikoosseisus (401 mängu vist) ja iga hooajaga aina paremaks läks...minu jaoks puudub võrdlus, a see on minu arvamus muidugi.
                      Aga oled kuulnud kuidas ta Interis särab ? No aga siis saaab teha otsustava pöörde. Emre läheb ise vasakusse äärde ja Stankovic tõmbab keskele.

                      Ja Favalli on juba vana minujaoks. Aga see kõik on treeneri otsustada (loodetavasti mancini )
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Milano Inter\'

                        Vasakus ääres pole kumbki, hetkel mängib kindlalt seal Kily!
                        ...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Milano Inter\'

                          Originally posted by SoccerWorld


                          Vasakus ääres pole kumbki, hetkel mängib kindlalt seal Kily!
                          Siiski ma arvan, et kui mängiks 4-4-2 süsteemi ja saaks parempooliku (või äärmisel juhul paremkaitsja ja Zanetti hakkaks parempoolikuks) eelistatakse Emret ja Stankovici, aga see on puhtalt treeneri otsustada.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Milano Inter\'

                            Zanetti ongi parempoolik, terve eelmise hooaja mängis poolikus ju
                            ...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Milano Inter\'

                              Ma pidin hommikul shokki saama. Vaatan värskeid uudiseid, mida v***u, Chelsea tegi Adrianole 30 miljoni suuruse pakkumise, aga õnneks Moratti lükkas vist tehingu tagasi. Öeldes: \"It is a good offer, but our stars are not for sale.\"

                              Loodame, et see tehing ei toimu. Aga kas uskuda, Crespo ei olnud siis meie staar? Miks tema siis maha müüdi? Selle asemel, et ründajaid müüa võiks Adrianole otsida partneri, kes talle sobiks kuna Vieriga nad kokku ei sobi. Ja ma arvan, et Adrianole ei kõlbaks Inglise jalgpall ka kui ta sinna mingi keerdkäiguga suunduks. Crespo ja Mutu on väga head näited, kuidas Itaalist Inglismaale minnes mäng alla käib. Aga kurat võiks Moratti Crespot tagasi küsida. Suht maas on ta hind ju
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Milano Inter\'

                                Nonii Zaccheroni enam pole Interi treener ametlikult, tema posti treenerina võtab üle Lazio peatreener Roberto mancini, kes ilmselt toob endaga kaasa ka Cesari ja Mihajlovici. Hetkel henryfan on väga väga õnnelik
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X