320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Võimas! Ja eriti meeldiv on muidugi see, et Bobo taas väravaid lööb
    Kuigi mule tundub isiklikult siiski, et tegu oli pigem Valencia pasaga, kui meie kõva ründamistuhinaga Aga vägev sellegipoolest Ja nüüd saavad vahelduseks ka mõned teised mehed väravaid kirja, mitte ainult Adriano või Stankovic :P

    Päevakangelane himself:


    FORZA NERAZZURRI!!!
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Algselt postitas zaz
      Kuigi mule tundub isiklikult siiski, et tegu oli pigem Valencia pasaga, kui meie kõva ründamistuhinaga
      \"meie\"? mäletan nagu, et chelsea oli sul viimati see \"meie\".

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Algselt postitas SleepWalking


        Algselt postitas zaz
        Kuigi mule tundub isiklikult siiski, et tegu oli pigem Valencia pasaga, kui meie kõva ründamistuhinaga
        \"meie\"? mäletan nagu, et chelsea oli sul viimati see \"meie\".
        Zaz ju meil selline kõva mees, et tal 2 lemmik välisklubi - Chelsea ja Inter
        https://r-cold.blogabet.com/

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Algselt postitas zaz

          Flora
          Inter
          Chelsea
          Man City
          Bayern
          -----------------------------

          Eesti
          Prantsusmaa
          Itaalia

          Minu post. ühest teisest teemast Ja asi on tähtsuse järjekorras (viimased on lihtsalt sümpaatsed klubid... midagi ju pidi panema:P)

          Ja \'meie\' on suupärasem ja mugavam kirjata, seda eriti hilsel õhtutunnil
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Vierit küll ei saa päevakangelaseks nimetada, peale 1he õnnestunud löögi suutis ta enamus palle mis temani jõudsid ära puterdada, Adriano oli minu MOTM: 2 passi + värav enne kui välja vahetati.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              adriano võiks täna milanile sama teha mis CL kohtumises valenciale

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                p6nev m2ng Ac Milani vastu l6ppes 0-0 viigiga...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Mäng lõpes 0:0 ning eks asi läheb ikka oma rada mõõda edasi. Vähemalt tundub nii: viik, viik, võit, viik, viik, võit, viik, Lazio mängu tulemus...

                  Head asjad tänase mängu juures: 0 (loe: nulli) mäng ja kaotusteta seeria jätkub.

                  kahju, et Adriano ja Vieri lasid väga head võimalused minema, aga eks meil endal oli ka muidugi kõvasti õnne. Kuid ma tunnistan: Milan oli minu jaoks täna natukene tugevam pool. Kaitseliinid olid mõlemal väga kobedad täna. Aga jah, Adriano oli natukene vormist väljas, oleks ta sama hea nagu Udinese või Valencia vastu olnud, oleks ta selle peab-ära-lööma-võimaluse ka ära kasutanud. Virutas umbes paari meetri pealt mööda siis.

                  Muidugi, Forza Fontana!
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Algselt postitas Tanel

                    Muidugi, Forza Fontana!
                    Kahju jah, et mänguseis selline jäi nagu ta jäi aga Fontana oli küll omas elemendis . Hüppas ja kargas ja mis põhiline keel oli kogu aeg suust väljas:P
                    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas inzu


                      ma olen suur interi fänn
                      sa võiks ühes teemas ära ütelda mis su lemmikklubid on,mõttetu on iga teema alla kirjutada et see on mu lemmikklubi.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas inzu


                        Algselt postitas Karla


                        Algselt postitas inzu


                        ma olen suur interi fänn
                        sa võiks ühes teemas ära ütelda mis su lemmikklubid on,mõttetu on iga teema alla kirjutada et see on mu lemmikklubi.
                        kui ma olen fänn siis see ei tähenda et see on mu lemmikklubi
                        siis ütle ühes teemas mis klubisi sa fännad.



                        ärme risustame enam seda teemat enam muidu tanel saab väga pahaseks

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'



                          Aga, et siis nagu, eile öösel sain kahte asja teada. Cuper lasti minema, et ta saaks liituda, kas Fiorentina või Mallorcaga. Ning koosseis Lecce mänguks on ka minu jaoks teada. Tegelt sain kolmandat ka teada, Vieri sai Milani vastu vigastada ja Cristiano Zanetti on kurat jälle vigastatud.

                          Interi 21 mängijaga koosseis, mis täna mängib Lecce vastu:

                          Väravavahid: Francesco Toldo, Alberto Fontana ja Fabian Carini

                          Kaitsjad: Ivan Ramiro Cordoba, Javier Zanetti, Zé Maria, Giuseppe Favalli, Marco Materazzi, Giovanni Pasquale ja Paolo Hernan Dellafiore

                          Poolkaitsjad: Emre Belozoglu, Andy van der Meyde, Edgar Davids, Juan Sebastian Veron, Esteban Cambiasso, Giorgos Karagounis ja Dejan Stankovic

                          Ründajad: Julio Ricardo Cruz, Adriano ja Obafemi Martins
                          Ja algkoosseisu pakun ma ka välja:

                          Fontana; J.Zanetti, Cordoba, Materazzi, Favalli; Cambiasso; Stankovic, Veron, Van der Meyde; Adriano, Cruz

                          Forza Nerazzurri!
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            köh-köh

                            Meie ilus seeria jätkub: Viik, viik, võit, viik, viik, võit, viik, viik

                            Mul on viis mõttet:

                            Esimene mõtte: Nii, sina kuradi suiteva suuga pastasööja Mancini: Esiteks: Alles sa ütlesid, et Cruz on rohkem vormis, kui Martins. Miks sa teda mängu siis ei pannud? Ning teiseks: Türa sa ajad, et sa olen nõus ohverdama ilusa jalgpalli, et nüüdsest kuni Juve mänguni ainult võite koguda. Kus see ohverdamine eile oli? Jälle saime karistada.

                            Teine mõtte: Forza Martins! 10-15 protsenti kannaks tema kobaduse arvele. Isegi alavormis Vieri ei oleks neid võimalusi nii palju ära raiskanud.

                            Kolmas mõtte: Mancini, millal Adriano puhkust saab? Ega ta ka mingi masin pole. Viimastes mängudes on ikka näha, et mees on väsinud.

                            Neljas mõtte: Millal me muretseme endale korraliku vasakkaitsja. Favalli, Coco ja Pas(K)quale oskavad ainult rünnata. Kaitses on nad täielikud peate kanad. Ja ega nad ründetegevuses ka just parimad pole. Dede\'t, Dede\'t, Dede\'t!!!!!!!!

                            Edit: Viienda mõtte unustasin ära: Mida vittu teeb meil Davids? See afropatsidega pasakott ei suuda seal mitte sitta väljakul teha. Cambiasso ruulib! Eilsega on ka ülekaalutult valitud meie parimaks!

                            Forza Nerazzurri!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Vaatasin highlightse, Adriano lasi samuti hunniku võimalusi minema, aga järjekordselt näitas milline tšempion ta on. \"Ma tunnen ennast vastutavalt kuna ma lasin minema kaks võimalust, mille oleks pidanud sisse lööma.\"

                              Teavitan, siis, et üks oli 1-1 olukorrast, kus väravavaht tõrjus ning teine oli kasti joonelt, kus Adriano ja keegi teine, keda ma hästi ei näinud, olid täiesti vabad. Adriano virutas ise ja pall läks samamoodi üle nagu Stamil EM 2000 poolfinaalis. Minu arust oleks pidanud sellele tagumisele söötma, kes oleks saanud joosta väravale päris ligidale ja sealt ära koksata.


                              Veel lasid võimalusi minema Van der Meyde ja J. Zanetti. Lisaks anti mängu lõpus andmata, kas just penalti, aga ohtlik karistuslöök kastijoonelt. Selge viga oli. Stankovic oli kasti läbimurdmas, pall läks mingi meeter ettepoole ja Lecce kaitsja pani lihtsalt jala taha.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                aga ikkagi inter on üks kahest klubist kes pole kordagi kaotanud.teine on juventus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X