320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Algselt postitas Devil


    a järsku öeldi, et on vigastus, et adriano saaks puhata?
    Ma arvan, et neljaks mänguksvast vigastust ei lavastataks. Sama loogika järgi oli see Meistrite Liiga punane kaart ka ette planeeritud.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Algselt postitas Tanel


      Algselt postitas Devil


      a järsku öeldi, et on vigastus, et adriano saaks puhata?
      Ma arvan, et neljaks mänguksvast vigastust ei lavastataks. Sama loogika järgi oli see Meistrite Liiga punane kaart ka ette planeeritud.
      A miks mitte, ise nõudsid puhkust. Üks mäng aitaks?

      Ma ei tea mis punasest sa räägid ja mul on pohhui(Inter ju ometigi). Aga vast pole päris võrreldavad. Kui sa nyyd loomulikult mõtled sellist varianti, et peab punase tõttu nn vigastuseperioodi ajal CLi mängu vahele jätma, siis on ju väga hästi ajastatud vigastus.
      A kui lihtsalt mingi punase planeerimisest räägist oled ikka dumbajumba ... arvestades vanust ka loogiline aga mitte andestatav .
      beckhami mäletad?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Ja miks Mancio peaks kartma Adrianot pingile panna? Nagu on näha saab Inter ka ilma temata hakkama, sest meil on veel 4 klassiga ründajat, Vieri, Recoba, Martins ja Cruz. Kui ta julgeb almighty Javier Zanetti pingile jätta, ja alavormis Stankovici mängitada, miks ei peaks ta julgema Adrianot pingile panna puhkuseks. Lisaks on tal nagu näha väike vormilangus peale Messina hävitustööd tulnud. Ja on peale seda ainult ühe värava mingis 5-s või rohkemas mängus löönud. Mingit survet vaevalt fännide poolt tuleb, sest Adriano ei ole meile nii tähtis isiksus, kui Sheva AC Milanile näiteks. Mina olen kindel, et ta on vigastatud. Natukene ebaloogiline, et puhkus just väga raske Palermo mängu ajale oleks orgunnitud. Ta on vigastatud ja Mancio on süüdi oma liigse mängitamisega, ta oleks pidanud juba ammu oma puhkuse kätte saama. Ainult 4-s mängus pole ta mänginud. (2 CLi mängu + Coppa omad)
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          täiesti normaalselt puhanud siis ju
          enivei, tundub, et mul oli ennem õigus mõnes asjas :P
          ega ma ei väitnud kindlalt, et feik vigastus vms.
          lihtsalt pakkusin ideed, krt seda teab ehk on see vigastus adrianole kuidagi kasulik, peale puhkuse.
          kui päris aus olla siis palju ei koti kah.
          lihtsalt kerge mõte.

          edit: mancini yksinda jätaks sellest asjast yldse välja ja mul on ikka poohui interi teistest vangerdustest.
          kui oli midagi feikki, siis oli seal taga rohkem inimesi, kui mancini või adriano üksinda.
          palermo on jah YLIYLITÄHTIS ja raske mäng

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            PS! Ja nüüd viimane asi, mida ma elusees oleks oodanud:

            Marco Materazziga pikendati lepingut!
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Nii, Kily Gonzalez on tagasi ja Mancio sõnade järgi on tegu väga tähtsa mängumehega. MIs õnneks jätab Stankovici keskele! Nii, et tundub, et Veroni come-back saapamaale on lõpenud läbikukkumisega ning mänguaega talle just palju ei tohiks jääda, kui just Mancio ei demostreeriks oma aju suurust Stankovici paremal mängitamisega, kus ta on põhimõtteliselt paras sitakäkk. Ning ees on Andy VDM. Aga see jätaks pingile minu ühe sümpaatsema keskvälja võluri Emre. Aga esialgu pakkuks välja varianti, et Emre keskel, kuni Deki saab hoo sisse, sest kui draakon on vormis, siis ei peata teda mitte keegi. Üldiselt, tegelt ma loodan transfer-marketilt sellist teguviisi, et ühtegi uut nägu ega ühtegi lahkumist. Kaitsega on korras lõpuks ometi!
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Niisiis, just lugesin uudist, et see Julio Cesar on siirdunud meilt laenuna Chievo Veronasse. Sest me ei saa teda hetkel ära registreerida, kuna kõik non-EU\'dele mõeldud kohad on hetkel tis. Ilmselt on papp juba Flamengol olemas, kuigi kodukas pole midagi öelnud.

                Samas oleme väidetavalt teinud pakkumisele Benfica kaitsjale Luisaole. Väidetavalt on brass lepinguga nõustumas ja makstaks tema eest 4 miljonit naela + pluss üks mängija. Aga mul tekib kohe küsimus? Et kas Luisaol on siis Euroopa kodakonsus? Sest, siis kui ei ole, ei saaks me ju tedagi registreerida, kui me just teda mõne non-EU vastu ei vaheta.

                Aga nagu ma ennist ütlesin: \"Kaitsega on korras lõpuks ometi!\" Nii, et uued mängijad pole enam hädavajalikud. Igatahes on õhtuse mänguga halvad aimdused, kuna reeglina, kui Fulham ja Inter mängivad samal päeval ja Fulham võidab, siis Interil läheb kõik pasasti. :P
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  punkt on punkt. kuid kui palju neid punkte viikidega on kaotatud? oi oi kui palju
                  Blowjob is better than no job - keegi tööd ei sooviks?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Inter - Chievo 1:1

                    Jällegi, kui kaotusseisus ollakse, osatakse alati värav lüüa.
                    ...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Niisiis on meil see hooaeg rohkem viike, kui läbi aegade oleme scudettosi saanud.

                      Seejuures saadan teele tervitused kellegile värdjale joonekohtunikule, kelle perekonnanimi on kas Maggiani või Ricci:


                      Nimelt löödi sellest olukorrast värav, aga seda ei loetud.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Krt veab sel Interil ikka ,jälle kobistasid viigi ära Millal küll õnnejumal teid maha jätab? Viigikolli lõi siis üks täkk nimega Obagoll, igati kift

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas Juveman


                          Krt veab sel Interil ikka ,jälle kobistasid viigi ära Millal küll õnnejumal teid maha jätab? Viigikolli lõi siis üks täkk nimega Obagoll, igati kift
                          Eile unustasin ma ühe nime ära - Luca Marchegiani. Kui õnnejumal oleks meiega olnud, siis see mees oleks vigastatud.

                          Edit: JA muidugi ei mõistnud ma seda mis kuradi pärast pani Mancini selle kossipeksja Zanetti mängu, sama kehtib ka alavormis Stankovici kohta, kui pingil oli mees nimega Emre, kes ei saanudki mängu.

                          Paar pilti:







                          Oba-oba. Pilte oli veel!


                          Pean oma sõnad kaitse korda saamisest vist tagasi võtta, niimoodi sündis Chievo värav. Kurat pilt ei tööta raisk.

                          Lisaks ei mõista ma, mis kuradi pärast topib Mancio seda Favallit mängu koguaeg, kui Coco mängib ainult Coppa Italiat ja teeb seda igatahes paremini kui Favalli. No nahhui see Mancio neid ex-Laziokaid eelistab raisk.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Algselt postitas Tanel




                            No nahhui see Mancio neid ex-Laziokaid eelistab raisk.
                            ema armastus?
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              martinsi värav inter-chievo mängus.

                              martins

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Algselt postitas Karla


                                martins
                                ära loobi lihtsalt nimesid, lisa juurde näiteks kelle vahel mäng peeti, ning mis seisu tõi see värav, mis sa siia üles riputasid.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X