320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    [i]Algselt postitas Juveman[/]btw, õnne järjekordse viigi puhul, küll see kaotus ka ükskord tuleb
    ntx järgmine nädal
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Algselt postitas mr.eyebrow


      [i]Algselt postitas Juveman[/]btw, õnne järjekordse viigi puhul, küll see kaotus ka ükskord tuleb
      ntx järgmine nädal
      Lööte viimasel minutil värava või siis Cordoba lööb omavärava???
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Algselt postitas Tanel
        Talle tuleks samasugune kõne teha nagu Reyes\'ele. Siis saaks aru, kui palju ta \"meid armastab\".
        Ma eeldan midagi, aga valgusta inglismaast eriti mitte huvitatuid

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Algselt postitas Tanel


          Algselt postitas mr.eyebrow


          [i]Algselt postitas Juveman[/]btw, õnne järjekordse viigi puhul, küll see kaotus ka ükskord tuleb
          ntx järgmine nädal
          Lööte viimasel minutil värava või siis Cordoba lööb omavärava???
          sobib sobib

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Enne derby\'t veel, siis CL\'i mäng Portoga. Mäng on kolmapäeval VS1-l live-s.\'

            Edit: Moeguru tahab enda võistkonda Tottit! See oleks super. Totti Martinsi ja Adriano või kellegi teisega koos. Super oleks! Aga vaevalt, et see juhtub, kuigi Moratti ja Facchetti on suht kiindunud Mancinissse.


            Ronaldo sai ´hakkama ilmselt oma parima ütlemisega pärast Interist lahkumist:

            Real Madrid’s Ronaldo has taken a swipe at Juventus on the eve of their Champions’ League clash.

            The former Inter ace admitted that they are a great side but claims that their success may be aided.

            \"I have bad memories of Juventus because it was almost impossible to beat them in Italy,\" said the Brazilian.

            \"That wasn’t just because of their players but also as they were constantly favoured by referees. It was impossible to win at a club like Inter.\"

            Ronaldo twice ‘lost’ the Scudetto to Juventus during his Nerazzurri career, one possibly as a result of a controversial loss at the Delle Alpi in the 1997-98 season - when he had a good penalty appeal rejected.

            \"Tuesday’s game will be like a final,\" added Ronaldo, as he archived his past at today’s media conference. \"I want to leave my mark on it with a goal.

            \"We know that Juventus are a great side and they will come here to win but we shouldn’t worry so long as we play to our strengths.\"
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              INTER: 1 Toldo, 2 Cordoba, 4 J. Zanetti , 6 C.Zanetti, 10 Adriano, 14 Veron, 16 Favalli, 19 Cambiasso, 23 Materazzi, 25 Stankovic, 30 Martins
              Subs: 15 Carini, 3 Burdisso, 5 Emre, 7 van der Meyde, 11 Mihajlovic, 18 Kily González, 32 Vieri
              Coach: Roberto Mancini

              Jeesus kristus. Materazzi????????????????????????????????????????? ??? Muidu kõlbab küll. Kohe-kohe mängu vahtima!
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Viasat Sport 1 ees, ja mida ma näen, barca-chelsea mängu valmistuvad näitama :S
                ...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  ups, sorry, my shit
                  ...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    1:1 viik ja olen vägagi rahul. Kuid üks asi viskas mängu käigus üle - Adriano isetsemine. No tõesti, kui ta koguaeg triblada tahab mingu kuskile mujale ausõna. Ma ei mäleta ühtegi olukorda, kus tal oleks triblamine õnnestunud. Siis silme ees on veel olukord, kus Obaoba andis ilusa passi ette, sest ta arvas, et Adriano jookseb kohe edasi, aga viimane läks suure kaarega hoopis. Ja kurat, üks asi viskab mind üle, inter.it küsib koguaeg Adriano esituse kohta Mancinilt. Vastus koguaeg põhimõtteliselt sama: \"He\'s doing better.\"

                    Kui ta kurat nüüd paari päevaga vormi ei paranda, siis mina teda derby algkoosseisus näha ei taha.

                    Enivei: Forza Martins!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Andku Bobole võimalus, ta näitas kodu liigas juba päris head mängu ju...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Nahhui rahune maha juba, igas postituses võib sinult juba üht ja sama teksti lugeda, kus sa sõimad Adrianot, mees paranes vigastusest ja kyll ta vormis tagasi on, eile mängis etemini kui atalanta vastu....tule mõistusele eks ja mõtle ka natuke!
                        ...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas SoccerWorld


                          Nahhui rahune maha juba, igas postituses võib sinult juba üht ja sama teksti lugeda, kus sa sõimad Adrianot, mees paranes vigastusest ja kyll ta vormis tagasi on, eile mängis etemini kui atalanta vastu....tule mõistusele eks ja mõtle ka natuke!
                          Ma olen tähele pannud, et mõned teised tippründajad (nt. Sheva) panevad kohe esimeses mängus peale vigastust täie rauaga. Ja seda veel ilma 100%-lise taastumiseta. Miks Adrianol peab see vormi tagasi tulemine, siis kuu aega võtma? Ja niipalju tarkust peaks tal küll peas olema, et ta ei mängi üksi vastaste kaitseliini vastu.

                          Edit: Mul on oma arvamus, sul oma.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Algselt postitas Henryfan

                            Ma olen tähele pannud, et mõned teised tippründajad (nt. Sheva) panevad kohe esimeses mängus peale vigastust täie rauaga. Ja seda veel ilma 100%-lise taastumiseta. Miks Adrianol peab see vormi tagasi tulemine, siis kuu aega võtma? Ja niipalju tarkust peaks tal küll peas olema, et ta ei mängi üksi vastaste kaitseliini vastu.

                            Edit: Mul on oma arvamus, sul oma.
                            ...ja mõni ei pane kah täie rauaga. Siuke see elu juba kord on. See, et keegi peale vigastust esimeses mängus kohe head minekut näitab, ei tähenda, et kõik seda teha suudavad. Vigastuste iseloomud on erinevad, meeste taastumine ja mängu sulamise kiirus, suutlikkus erinev.



                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Kuu aega 2-3 nädalase vigastuse peale on ikka liiga pikk taastumisperiood.

                              Derby\'t, järjekorranumbriga 259, vilistab Massimo De Santis.

                              Edit:

                              Djorkaeff offers Inter advice
                              Youri Djorkaeff has given his thoughts on the current situation at his old club Inter. The former Bolton Wanderers and Blackburn Rovers midfielder, recently signed by MLS soccer side NY/NJ MetroStars, said: \"I’ve been watching the Champions’ League games. Obviously I’m a fan of Inter so I think they can win the whole thing. Playing for Inter is different from any other team in the world. There’s just so much transition there and they constantly bring in so many new faces. Historically they\'ve been better in the Cups than the League. Mancini is doing a good job. I think someone with a strong personality or character would be a good signing - someone like Ryan Giggs or Wayne Rooney.\"
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Algselt postitas Tanel
                                I think someone with a strong personality or character would be a good signing - someone like Ryan Giggs or Wayne Rooney.\"
                                dream on, dream on

                                Kommentaar

                                Working...
                                X