320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Algselt postitas 17

    See postitus, mida mina oma allkirjas tsiteerinud olen on postitatud 03-03-04 15:07:45.
    Kes otsida ei viitsi, siis postitus ise asub siin.
    Oojee, tuleb meelde, et sai isegi omal ajal üks paras täkk oldud.

    (vt. kõige ülemist postitust)

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      ah pjersse kõik olete noored ja popid (17,tann, rmf) ... mis parata, kuked te veel ei ole (treze ja mazz on kuked )

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Mida sa selle popiks olemise all silmas pead?
        It\\\'s always better on holiday...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          tegelt oli lihtealt väljend eksju http://www.pop.ee/

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Algselt postitas Devil


            tegelt oli lihtealt väljend eksju http://www.pop.ee/
            Mnjah...müstika.

            Teemasse siis ka, et Toldo täna puuri puhtana hoiaks ja fantasys mulle punkte tooks!:P
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Emre tahab lahkuda!

              Suured tänud härrasmeestele nimedega Roberto Mancini ja Alberto Zaccheroni, kes meie võistkonna suurimat talenti mängima ei usaldunud. Tulemus on nüüd näha ja Emre soov on täiesti õigustatud. Kui tema sugune talent saab mängida mingi 40 mängu peale ainult ~1500 minutit ja neist minutites 1200-s teeb hea mängu, siis on ikka paras mõistatus miks teda rohkem ei usaldata. Samal ajal topitakse mängu ründajat, kes saab 3 kuu jooksul hakkama 1 väravaga ning sellegi pendlast. Ma ei saa aru, miks Inter suurte talentitega nii teeb, et topib kas pingile või valele positsioonile. Täielik mõistatus. Ma tahaks näha viimasel paaril hooajal mängijat, kellel pall paremini jalaküljes püsiks. Ja mina veel loodan, et kuuekümnendad korduvad, kui tuleviku saadetakse ükshaaval minema. Meie noortetiimist tulevad mängijad (Dellafiore, Meggiorini, Marino, Potenza jne.) saadetakse ka nagunii enne põhisse saamist kuskile keskmiku, kes need varsti tipudele müüb.
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Algselt postitas Devil


                Just read this immensly funny (and probably true too) quote on Soccerage\'s page about worst eleven of round 25 in Serie A. About Adriano they wrote:
                \"If you want to make a great player become an average one, send him to Inter\"
                Väike väljavõte yhest foorumist, kus visati nalja yhe lõigu yle soccerage arvustusest Adriano suhtes. Tõlge oleks umbes selline: Kui sa tahad teha väga heast mängijast tavalist, saada ta Interisse.
                Ding dong ... usun, et tsitaat sobib ikka ja jälle interi kohta

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Damn,kolm cipollino klubi edasi...

                  Polnud paha Adriano teine koll!

                  edit:loodetavasti kiirustasin.
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    noh tanel ... 3-1 ja adrianolt 3 kotti, kommentaarid?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas Tanel


                      Emre tahab lahkuda!
                      Mulle paistab asi olevat puhas ajakirjanduse väljamõeldis, kuigi eks tal tõesti oleks nii mõnigi põhjust, et tuult tõmmata.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Õnne Interi fännidele. Päris hea, 3 klubi edasi

                        Ma ka ootaks, mida Tanel arvab Adriano (kes on nii paha-paha, kuna tahtis Reali minna ja üleüldse on tegelt mõttetu mängija) hätt-trikist

                        Loodetavasti on loos Itaalia klubidele armuline ja me ei satu veel kokku...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Väravad.

                          http://cham.abu-jassim.com/b/inter1.wmv
                          http://cham.abu-jassim.com/b/inter2.wmv
                          http://cham.abu-jassim.com/b/inter3.wmv
                          http://cham.abu-jassim.com/b/portoo1.wmv

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Nägite kui pettunult Martins seisis, kui Adriano läks kolmandat väravat tähistama? Nii kahju temast

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Algselt postitas Epic


                              Nägite kui pettunult Martins seisis, kui Adriano läks kolmandat väravat tähistama? Nii kahju temast
                              Jäi ka silma, kõik ülejäänud tõstid käed, aga Martins astus nukral sammul edasi.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                martins oli porto poolt või?
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X