320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Algselt postitas Jasper


    Algselt postitas orbitaaljaam


    Algselt postitas Jasper


    ma tahan ka juba näha real-inter mängu. kütaks kirgi, oleks dramaatikat, aga kahjuks võib selline mäng lõppeda interi fännide käitumisega arvestades ronaldo käitumist ja eelmist aastat.
    ma ei saa lause lõpust hästi aru ja mis ronaldoga seotud käitumist mõtled? ma tahaks ka mäletada
    ronaldo pehmelt öeldes vilistas ju interile(fännidele) näkku ja lahkus viimasel minutil(kui ma ei eksi siis isegi tehti asi ametlikuks 1 septembril aga noh eks see ole juba mingi juristide teema)
    aga kui sa ei mäleta mis interi fännid eelmine aasta tegid siis pärast kerget mõttepausi oled minuga nõus, et see pidavat olema KÕIGE LOLLIM SÕNAVÕTT yldse, mis sinult tulnud
    vihje-ILUTULESTIK
    ma sain algul aaru, et ronaldo käitumine ja interi fännide käitumine olid eelmine aasta ja kui ma pikemalt järele kõtlen, siis kas see raketiloopimine mitte kevadel polnud?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      jep oli küll kevadel...ma räägin jalgpallis alati hooaegadest aga kirjutan aasta my bad
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Muidugi peavad minu netiühendused olema kõige aeglasemed neil päevadel, kui suured mängud on.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Algselt postitas Tanel


          Muidugi peavad minu netiühendused olema kõige aeglasemed neil päevadel, kui suured mängud on.
          Italiaano, tõlgi mulle kui itaalia keelt mitte oskavale inimesele see nö \"klassikaline\" tsitaat parem ära. \"Vieri scelta l\'inferno ora brucia infame\"
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            seoses selle allkirjaga ei suutnud kiusatusele vastu panna ja pean ikkagist kommenteerima et see kiri.... Home of the champions ...ajab vägisi kohe suu nurgad kõrvuni
            fc pohmell

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Seal peaks kirjas olema midagi sellist: Home of the third best team in Italy! Või isegi veel madalam, olenevalt mõõnast. :P

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Algselt postitas daywalker


                Algselt postitas Tanel


                Muidugi peavad minu netiühendused olema kõige aeglasemed neil päevadel, kui suured mängud on.
                Italiaano, tõlgi mulle kui itaalia keelt mitte oskavale inimesele see nö \"klassikaline\" tsitaat parem ära. \"Vieri scelta l\'inferno ora brucia infame\"
                Chosen Vieri hell hour burns infame....akki on inflame, siis oleks nagu loogiline
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Vieri, sa oled valinud põrgu, nüüd sa pead põlema


                  ADRIANO!!!!!!!
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    To make things worse, Nesta didn\'t even handle the ball as he fell, his chest landed on the ball.
                    SOHK!!!
                    Tanel, räägi veel sellest, kuidas kohtunikud Interila liiga teevad. PALUN!!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas Silver


                      Seal peaks kirjas olema midagi sellist: Home of the third best team in Italy! Või isegi veel madalam, olenevalt mõõnast. :P
                      www.dopentuz.com \"Home of the doping and referees\"
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Sa oled lihtsalt kade..

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas orbitaaljaam


                          To make things worse, Nesta didn\'t even handle the ball as he fell, his chest landed on the ball.
                          SOHK!!!
                          Tanel, räägi vel sellest, kuidas kohtunikud Interila liiga tevad. PALUN!!
                          Eino Itaalia kohtunike imelikud viled. Aga selleks ongi igasuguseid kiipe ja värke tarvis, et selliseid asju ei oleks.

                          Aga noh enne väravat ei olnud hoopis Interi fännid kohtunikuga rahul jällegi.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Algselt postitas Tanel


                            Algselt postitas orbitaaljaam


                            To make things worse, Nesta didn\'t even handle the ball as he fell, his chest landed on the ball.
                            SOHK!!!
                            Tanel, räägi vel sellest, kuidas kohtunikud Interila liiga tevad. PALUN!!
                            Eino Itaalia kohtunike imelikud viled. Aga selleks ongi igasuguseid kiipe ja värke tarvis, et selliseid asju ei oleks.

                            Aga noh enne väravat ei olnud hoopis Interi fännid kohtunikuga rahul jällegi.
                            jah, nõuan kiipi nii mängijasse kui ka palli, ja kui need liiga lähestikku satuvad, siis käsi plahvatab

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              1:1 SHEVCHENKO (samuti penalti)
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Europsort väidab, et oli pea, mitte käsi. Kui see on nii, siis on asi kyll õiglane, kuid äärmiselt sitt esitlus kohtuniku poolt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X