320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Eino, loodame, et Jasper siis maha rahuneb, sest ei olnud mul tema vastu midagi. Iseenesest, peale võitu oleks võinud siia kargama tulla, aga sitt vile ei viitsiks mina enam ammu süüdistada. Iga kord, kui ma mänge näen hakkan selle koha pealt oksele. Õigem oleks lasta meestel ilma kohtunikuta mängida. Aga kui sa mõtlesid seda igaühe kasuks tehtud situ otsuseid, siis my bad. Mis muidugi ei muuda minu kahte lauset kohtunike kohta mitte ära.

    Erapoolikud, kes mängu nägid ütlevad kõik, et Inter mängis paremini. Ka olen näinud Milani fänne ütlemas seda. Kuid lõpus loeb ainult tulemus!

    Usun, et olete kuulnud seda, kes Adrianol otsustava värava ajal seltsiks oli.

    Aga TIAMO INTER!
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'



      PS! Esimene, kes mõistatab ära, mida tähendab Interi tifoside suur pilt saab kommi.

      Edit: Ja, et teema oleks väga pildirohke, siis üks parem pilt veel Nesta olukorrast. Ükskõik kas oli käsi või mitte, oli kohtunikul ikka suht raske otsustada:

      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        kas adriano teisest väravast videot ei oleks pakkuda?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Hea töö Inter


          Adriano

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            mis ma teile lubsin mehed???
            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Algselt postitas Pealik


              mis ma teile lubsin mehed???
              lubasid mulle kaotuse ja selle sain.
              Õnnitlused.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Aga kui sa mõtlesid seda igaühe kasuks tehtud situ otsuseid, siis my bad.
                ei ma mõtlesin, et ... kuigi vihastasin juba esimestel minutitel kui martinsile lampi käsi vilistati(aimasin halba)
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  kes ütles, et interi fännid on jobud




                  \"Meie sügav kaastunne ajaloolise ultrate grupi kaotuse puhul\"...või midagi
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Eino see näitab klubide rivaalitsemisest jne. Vihatakse klubi, mitte fänne! Ilus zest iseenesest.

                    PS! Ka Viikingid avaldasid kaastunned, kui vaadata uut pildi teemat.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Videod derby\'st:

                      Väravad:

                      Interi väravad eraldi:
                      Adriano (pen) (SCARPINI KOMMENTAAR)
                      Martins (SCARPINI)
                      Adriano 2 (SCARPINI LÄHEB HULLUKS!)

                      Araabia keel, Adriano penalt
                      Sheva pen
                      Obafemi Martins
                      Jaap Stam
                      AAADRIAAAANO

                      www.inter.ae
                      Adriano pen
                      Sheva
                      Martins
                      Stam
                      Adriano golllll!

                      Tipphetked:

                      Handoyo uppitud, kellele megaupload töötab (tähistamine, penaltiolukorrad...)
                      Rapidshare
                      Megaupload, viimased kaks panxxx\'i poolt

                      Esimene poolaeg
                      Teine Poolaeg

                      Muu:

                      Padee poolt tehtud lühikesed videoklipid Curva Nordis:

                      Pazza Inter Amala!
                      Pole Näinud
                      Pole näinud
                      Pole näinud
                      Pole näinud

                      Interi fännid Vieri nime kuulmise ajal, ei garanteeri, et üleval. Üles laaditud \"pazza interi\" poolt

                      Fännid mängijate nimetamise ajal + vieri \"buutamine\"
                      Interi fännide show Ieri e Oggi
                      Inter nell Coure

                      Ju midagi ikka tööle saate.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Mäng nähtud. Esimene penalti ei olnud tõesti penalti ning kollane kaart oli veel arusaamatum, kuid samas kommentaatorid panid suht täpselt, et isegi, kui pall poleks teises penaltiolukorras vastu Stankovici kätt läinud oleks olukord samasuguseks näinud ning Messina üritas lihtsalt oma viga esimesel võimalusel tagasi teha. Aga esimene poolaeg oli tal täiesti kontrolli alt väljas. Täiesti arusaamatud otsused - Nesta esimene viga Adrianole oli kollase kaardi väärt, kuid jällegi andis tagasi selle. See kasti esine olukord oli minujaoks viga (poolaja lõpus). Nesta ei lasknud ju Adrianol palliga liikuda ning Adriano mitte ei tagurdanud Nestasse, vaid läks tagasi, et pall talle peale ei liiguks. Nesta aga seisis nagu post paigal. Aga ka see võis kohtuniku tagasi andmine olla. Selline till MMile. Jumal hoitku!

                        Rääkides mängust, siis ei domineerinud ükski võistkond märgatavalt, kuid põhimõtteliselt oli pool teisest poolajast Inter lihtsalt taga ning Milan pidi ka peale Martinsi väravat suruma hakkama Stami väravat. Aga, kui mäng oli viigiline, siis suutis Inter ikkagi rohkem palli käes hoida. Lisaks ka statistiliselt. Palli hoidis 51% ajast Inter ning 49% Milan. Pealelöögid olid vist midagi 14 - 9 Interi kasuks.

                        Ahjaa, veelkord tänudn Jasperile mängu lingi eest.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas Tanel


                          Täiesti arusaamatud otsused - Nesta esimene viga Adrianole oli kollase kaardi väärt, kuid jällegi andis tagasi selle. See kasti esine olukord oli minujaoks viga (poolaja lõpus)
                          pean veel mainima, et vaata see olukord uuesti üle ja sellest hetkest kui inter palli saab. kui keegi arvad et ma vältisin meie penalti olukorda siis ma lihtsalt ei teadnud täpselt kuidas peaks kohtunik sellisele olukorrale reageerima, meenutades usa vs saksamaa(oli vist saksa igatahes viimane mm) ja portuga vs prantsusmaa siis asja võimalik lahendada kahtepidi.
                          ja kastiesine...kui sa vaatad hoolikalt siis neta püüab jalaga ühelt küljelt pallini ulatuda aga adriano tagurdades lükkab teda. peaks mõnelt koftunikuharidusega inimeselt selle kohta küsima.
                          ja kommentaatorid olid nii tasemel, et võttis sõnatuks. ja eks nad mainisid enamuse asjadest ka ära(cordoba teine kollane vs nesta teine kollane jne)
                          mina märkasin siis video vaatamisel järgmisi uusi fakte, et 13. minutil adriano daivis ja 46 minutil(nesta vs adriano ja gila vs samuel) situatsioonide ajal karjus keegi hirmsalt MESSINNAAA.
                          ega midagi erilist vaielda ei olnudki ja avastasin, et suudan suhteliselt(aga ainult suhteliselt) objektiivselt mängu hinnata.
                          küsimus ikka üleval kuidas on adrianol ülepõlvelöökidega?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Ahjaa, Jasper. Ma ei tea, kas ütlesid seda kommentaarides või foorumites, siis esimese olukorra vussis Adriano tõesti ära, kuid teist olukorda natukene mõttega vaadates saad ehk aru, et tema 3-nda võimaluse (enne teist väravat) möödalöögi põhjuseks oli tasakaalust välja langemine. (Mitte, et Kaladze vea tegi) Ning lisaks oli ka küljepealt pallile suure hooga sisse minnes ikka väga raske seda väravasse suunata. Ning halvas vormis pole ta tuhkagi. Nagu olen juba varem öelnud 7-s värav viies mängus. Oma tööga on suurepäraselt hakkama saanud, lihtsalt iga mäng juhtub tal üks võimalus, mille ta ära rikub, kuid seni pole probleemi tulnud ning väga palju punkte toonud väravaid löönud viimasel ajal.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Algselt postitas Jasper


                              Algselt postitas Tanel


                              Täiesti arusaamatud otsused - Nesta esimene viga Adrianole oli kollase kaardi väärt, kuid jällegi andis tagasi selle. See kasti esine olukord oli minujaoks viga (poolaja lõpus)
                              pean veel mainima, et vaata see olukord uuesti üle ja sellest hetkest kui inter palli saab. kui keegi arvad et ma vältisin meie penalti olukorda siis ma lihtsalt ei teadnud täpselt kuidas peaks kohtunik sellisele olukorrale reageerima, meenutades usa vs saksamaa(oli vist saksa igatahes viimane mm) ja portuga vs prantsusmaa siis asja võimalik lahendada kahtepidi.
                              ja kastiesine...kui sa vaatad hoolikalt siis neta püüab jalaga ühelt küljelt pallini ulatuda aga adriano tagurdades lükkab teda. peaks mõnelt koftunikuharidusega inimeselt selle kohta küsima.
                              ja kommentaatorid olid nii tasemel, et võttis sõnatuks. ja eks nad mainisid enamuse asjadest ka ära(cordoba teine kollane vs nesta teine kollane jne)
                              mina märkasin siis video vaatamisel järgmisi uusi fakte, et 13. minutil adriano daivis ja 46 minutil(nesta vs adriano ja gila vs samuel) situatsioonide ajal karjus keegi hirmsalt MESSINNAAA.
                              ega midagi erilist vaielda ei olnudki ja avastasin, et suudan suhteliselt(aga ainult suhteliselt) objektiivselt mängu hinnata.
                              küsimus ikka üleval kuidas on adrianol ülepõlvelöökidega?
                              Karjus tõesti Messina\'t jõledalt. Huvitav oli kuulda ka Mancinit, kui ta kutsus vahepeale Javieri ja Seba\'t suht lühikese vahemaa järel.

                              Ning Adriano kehakasvu vaadates ei ole need ülepõlvelöögid (see juba puusakäär) just kõige lihtsamad. Jalg lihtsalt ei tõuse nii palju. Aga Stami värav oli muidu änks. Nagu teisel korrusel oli!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                kui adriano portole vasakuvälisküljega võrku sahistas pani see mind imestama. aga see, et ta on ka vormiga seotud-kas pole piisavalt keskendunud või on füüsis kehva. ma arvan, et ta enda emotsioon peegeldab selgelt kui vormis ta on.
                                ja oba emotsioon esimese pennu olukorras oli ka hea...\"ma ei teinud ju vi...ah sa annad meile pennu...keeran parem selja ja värisen\"
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X