320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Algselt postitas Jasper


    Algselt postitas Tanel


    Eile, siis Curva Nord korraldas Ronaldo vastast \"kampaaniat\". Üleval olid igasugused bännerid (\"Reeturid ei vääri austust, Ronaldo, hoia Milaanost eemale\" jne.), lauldi laule jne.
    selline reaktsioon siis figo ütlustele jah?...ronaldo interisse ja adriano reali
    FIGO? Ei ole midagi näinud. Aga Forza Inter foorumi Fabio poolt tõlgitud tekst, mis öeldi klubi rajamisel aastal 1908:

    \"It will be bron here, at the \"Orologio (Watch)\" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it\'s colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world.\"

    Kahju, et mõned fännid seda ei jaga.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      einoh lugesin kuskilt, et figo teab mingit ronaldo saladus/unistust ja kuna ta soovitas cassanole reali siis lihtsalt selline loogika või nii. minu meelest tõesti reeturid ei vääri austust, sest see ronaldo transfer oli ikka täielik fännidele näkku sülitamine.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Ise pole näinud ning ega ei huvita ka.

        Aga natukene teised ja positiivsemad uudised. (mingis mõttes)

        Victor Obinna taasliitub siis talvel Martinsi asetäitjana meiega ning ilmselt hakkab mängima neljanda ründaja kohta. Või võitleb sellepärast Matteo Momentega. Iseenesest ootasin kedagi itaallast, aga noh... PS! See reegel 50% koosseisust itaallased reegel on veel CONI\'s kaalutlusel ning vaevalt, et see samasugusena läbi läheb. Sest muidu on neil seal kõrgetes assotsiatsioonides tõesti käsnad ajude asemel. Mingi reegel ilmselt küll tuleb, kuid ilmselt sinna 25% kanti arvan. 50% enamikele klubidele probleemiks.

        Adriano on täitsa korras.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Juhtusin ka eile vaatama CNN-i spordiuudiseid, kus üpris veendunult räägiti Ronaldo naasmisest Interisse. Tahtsingi küsida, et kui tõenäoline see siis ikkagi on?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Algselt postitas Juveman


            Juhtusin ka eile vaatama CNN-i spordiuudiseid, kus üpris veendunult räägiti Ronaldo naasmisest Interisse. Tahtsingi küsida, et kui tõenäoline see siis ikkagi on?
            Ütleks nii, et tõepõhi on väga väike tegelt. Suurema asja algatas Adriano öeldes, et Ronaldo tahaks väga naasta Interisse, kuid seni on kõik osapooled totaalselt eitanud. Ning kahtlen, kas kõige suurem Interi fänn Moratti ka teda tagasi võtaks. Ta teab väga hästi, mis fännid selle peale teeks. Tiitlivõitluses ei aitaks see kohe kindlasti kaasa.

            Aga seda jutu on juba viimased aastad mitu korda räägitud. (Et Ronaldo tuleb Interisse)
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Ma loodan kah, et Ronaldo tulek Interisse jääb ära. Mul jooksevad külmavärinad üle selja, kui ma kuulen sõnaühendit \"Ronaldo-Adriano ründepaar\" :P

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Siin on muideks see bänner \"Boys San\"\'i poolt, usun et märkate seda:

                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Algselt postitas eika


                  Ma loodan kah, et Ronaldo tulek Interisse jääb ära. Mul jooksevad külmavärinad üle selja, kui ma kuulen sõnaühendit \"Ronaldo-Adriano ründepaar\" :P
                  Siis kui MM hakkab võid värisema hakata

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Algselt postitas Tanel


                    Siin on muideks see bänner \"Boys San\"\'i poolt, usun et märkate seda:
                    ei märka aga vaatan siis kriitilisema pilguga üle kui pohmellist olen toibunud
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Buon natale il mio caro amico!
                      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas Pealik


                        Buon natale il mio caro amico!
                        it means?
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas EgoTrip


                          Algselt postitas Pealik


                          Buon natale il mio caro amico!
                          it means?
                          Häid jõule, minu kallis sõber?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Algselt postitas Jasper


                            Algselt postitas Tanel


                            Siin on muideks see bänner \"Boys San\"\'i poolt, usun et märkate seda:
                            ei märka aga vaatan siis kriitilisema pilguga üle kui pohmellist olen toibunud
                            Keskel. Usun, et märkad kohe algus sõna´, mis algab T-ga.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Veron teatas, et järgmine suvi teda enam Euroopas ei näe klubide eest mängimas. Igatahes kahju, et La Brujita karjäär just kõige paremini siin ei läinud, tiitlite koha pealt, kuid mingiks ajaks kirjutas ta ennast vutiajalukku. Supermees! Polegi vist teda tänud derby superesituse eest.

                              Parandan enda varasemast posti. Obinna kohta oli mul kunagi ammu silma jäänud, et on lausa meie mängija ning Chievo\'s oli laenul, kuid ajasin sassi selle hoopis väikese \"trial\"iga, mis ta meil tegi. Nii, et sõna taasliitub pole päris õige. Kuigi mingis mõttes ikkagi on.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Algselt postitas Tanel


                                Polegi vist teda tänud derby superesituse eest.
                                ega tema käitumine distsiplinaarkomisjonini ei jõudnud? lihtsalt küsin.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X