320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pealik Vaata postitust
    Kas see mitte Zanetti ei olnud Cordobaga, kes Navarrot taga ajasid???
    Videost on näha, et Zanetti kandis kakluse alguses kaptenipaela. Sellel Cordoba pildil on mees ilma selleta. Igaljuhul Navarro vähemalt vabandab ja Uefa uurib asja.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Videost on näha, et Zanetti kandis kakluse alguses kaptenipaela. Sellel Cordoba pildil on mees ilma selleta. Igaljuhul Navarro vähemalt vabandab ja Uefa uurib asja.
      aga mis asja ta katte sai? sargi? paela jaoks on vahe suur see riidetukk
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        aga mis asja ta katte sai? sargi? paela jaoks on vahe suur see riidetukk
        Sa räägid Navarrost, jah? Tal on mingi rätik käes.

        Aga ma unustasin õnnitleda Tanelit. Varsti unistus täitub ja ... Interi teemas ongi rohkem poste, kui Juve omas.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          endal õnnestus ka näha pealt kogu toimunut live's. sellist suurt kaklust polnud varem näinudki tippklubide vahel. aga jahh, interist natuke kahju, nad oleks võinud edasi saada.
          /

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Sa räägid Navarrost, jah? Tal on mingi rätik käes.

            Aga ma unustasin õnnitleda Tanelit. Varsti unistus täitub ja ... Interi teemas ongi rohkem poste, kui Juve omas.
            kusjuures alguses sain telepildist aru, et keegi fann oli miskiparast valjakule jooksnud ja kellegilt sargi kaest kahmanud ning ei saanud kull pihta miks Interi mehed seda tuupi niivord meeleheitlikult pidid taga ajama
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              See Navarro on ikke eriline pasa, et sellise teoga hakkama sai. Ja see põgenemise osa oli ikka eriline pläss.

              Kommentaar


                Tublid need Milaanolased
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Olin erapooletu, aga polnud ka halba, kui Valencia sai edasi.

                  Burdissol võis valus olla. autš

                  Kommentaar


                    VÄRDJAD! KUS JÄI MEIE PENALTI!? Ehk peaks derby's ka kuuelt meetrilt lööke käega blokkima hakkama? Või siis mõnusalt dive'des vastasele kollaseid saama.

                    Mul oli Valencia'st hea mulje, aga kahjuks mõned mängijad pidid selle ära rikkuma. Villa'st langes ka mulje vaadates, kuidas ta iga kord mingeid ekstravagantseid kukkumisi tegi. Samas ka oli sitt näha seda Crespo "draamatilist" kukkumisstiili, mis paaril korral osutus ka näitlemiseks vist. Marchena olevat nalja teinud Toldo sõnul Burdisso peale, aga ju siis piisavalt mõistust polnud, et tegu oli Hispaania keelt rääkiva inimesega.

                    Mängust niipalju, et kahe mängu kokkuvõttes olime me ikka üle, kuid mis teha, kui kahe keskvälja dünamo puudumine jättab kauglöökideks augud sisse. Meil oli head võimalused (PENALTI ANYONE!?), kuid 9-mehe kaitse vastu, kes kõik on kasti kogunenud on raske midagi teha.

                    Mõned mehed tahtsid mängida, seda oli näha. Marco oli kahtlemata meie parim mees, kahjuks ei suutnud Ibrahimovic mitte sitagi teha. Meistrite Liigast tuleks ta mängulistist vist üldse maha kanda.

                    Muide, mul on mälu sitt ning palun tooge tsitaat, kus ma lubasin Juve logo. Muidu oleks ära unustanud ise.

                    Forza INter! Forza Burdisso!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Interi alla 11 noored trashisid täna Rossonero noori 6-1. Primavera tegi hiljuti 4-2. Et sama trend jätkuks ka sel pühapäeval.

                      Kommentaar


                        Muide, mul on mälu sitt ning palun tooge tsitaat, kus ma lubasin Juve logo. Muidu oleks ära unustanud ise.
                        Inimmälu on pikem kui siinse foorumi oma. Hetkel on tiba kahju, et kihlvedu vastu ei võtnud. Aga olgu.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          VÄRDJAD! KUS JÄI MEIE PENALTI!? Ehk peaks derby's ka kuuelt meetrilt lööke käega blokkima hakkama? Või siis mõnusalt dive'des vastasele kollaseid saama.
                          Ega sa vist viimati pole eriti jalgpalli vaadanud või kui oled, siis millal viimati juhuslik käsi kastis ära vilistati? Oli neid juhuseid MM-l üsna mitmeid ja kahjuks pole ka näiteks Fiorentina mitte ühtegi penaltit sellise asja eest saanud.
                          Interi mänge ma väga palju pole näinud, seega mine tea, võibolla neile kohtunike lemmikutena vilistatakse kõik sellised olukorrad ära


                          Ja kuna pallivaldamine oli 50-50, siis mis kuradi üleolekust sa räägid.
                          Shots on goal: Valencia 4 ja Inter 2
                          Shots wide: Valencia 11 ja Inter 4
                          Corners: Valencia 5 ja Inter 2

                          Ainus, milles Inter üle oli:
                          Kollased kaardid: Valencia 2 ja Inter 4
                          Tehtud vead: Valencia 15 ja Inter 18

                          Tühja pallikiigutamist ma ülekaaluks ei julgeks pidada
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Maarek, kas sa üldse nägid seda kätt!? Käsi blokkis ära värava peale mineva löögi, väravasse võib-olla mitte, sest Canizares oleks ehk jõudnud reageerida sest pall oleks temast pool meetrit maksimum mööda lennanud. Tõesti, kui tahtmatu käsi on kuskil kastijoonel tsenderduse või kuskil suures madinas siis muidugi ei vilista, ühel olukorral oli Valencial ka selline käsi, kuid kui see blokib ära löögi siis peaks penalti järgnema. Samahästi võiks ju penalti väravajoonelt kogemata käega palli blokkides andmata jäta.

                            Ning kui sa ehk vaevuks mu posti lugema näeksid sa, et ma ütlesin seda kahe mängu kohta. See oli võrdne mäng. Valencia suur löökide arv oli tingitud suhteliselt mõttetutest kaugüritustest, neist 11'st möödalöögist olid mitmed täiesti ohutud, kas pehmed löögid 25-lt/30lt meetrilt või siis lihtsalt kuskile taevasse või 5 m mööda saadetud. Nagu näiteks Villa üritus.

                            Teisipäeval oli mäng küllaltki võrdne, kuid esimeses voorus kuulus 2/3 mängust meile ning kahe kauglöögiga andsime asja käest ära. Kollased kaardid olid paljustki tingitud Valencia mängijate dive'mis oskustes.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Samahästi võiks ju penalti väravajoonelt kogemata käega palli blokkides andmata jäta.
                              Väravajoonel kogemata käega blokitud palli eest ei tohigi penalti, juhtnööride kohaselt, anda. Olen seda juba rääkinud, aga teemat tutvustas mulle sõber kohtunik, kelle sõnade kohaselt seletati koolitusel reegelsoovitust USA-Saksamaa 2002 MM(võib-olla oli üks osaleja teine, aga patune oli "sakslane") mängu valguses. Seal löödigi pall väravajoonel seisnud mehe käe pihta ning penalti ei järgnenud. Võib-olla isegi sellepärast, et see jäi märkamata, aga korduses kaaderhaaval olevat näha, kuidas sakslane(miskipärast meenub Schneideri nimi) püüab kätt eest ära võtta.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Albiol, kes muidu oli üle platsi mees ning ilma tema kaitsetööta oleks Valencia ilmselt välja langenud, ei tahtnudki seda kätt sealt eest ära võta tundus, ei mingit üritustki, ainult pööras keha ning pall lõi käe natukene taha poole, kui keegi väidab, et see oli üritus palli ära võta.

                                Muidugi, natukene naljakas oli youtube'st paari videot vaadata. Kas maailma teadmine jalgpalli kohta on tõesti nii madal või saavad 10-aastased liialt palju interneti kasutada, kui ma loen Itaalia vastast sõimu. Tõsiselt huvitav, et ainuke itaallasest mängija, kes tõsiselt sellega seotud oli, Toldo, proovis lihtsalt Valencia riietusruumi pääseda, kuid ta tee blokiti. Teine mees Materazzi aga rahustas mängijaid maha (järjekordseks mõtteaineks nendele, kes ütlevad, et Materazzi ei taha muud kui vaid haiget teha ning provotseerida). Mancini läks lihtsalt sealt mööda ning treeneritiim hoidis samuti mängijaid tagasi.

                                Muideks Navarro poolne tegu suurenes veelgi, kui minu silmad suunati faktile, et Burdissot püüti maha rahustada ning mitmed Interi mängijad hoidsid teda kinni. Seda siiski ainult selleks, et mingi idioot 2. väravavaht saaks tulla ning nina luid murdma hakkata ning siis nagu viimane jänes minema jookseks.

                                Kuid, tänud varasete õnnesoovide eest. Interi teema on tõesti viimase paari nädalaga Juventuse fännide ebaaktiivsuse ja Interi ümber käivate jutude jne tänule märkamatult vahe postituste koha pealt olematuks muutnud. Ehk derby'ga saab ka mööda, kui Juve fännid hilist spurti ei tee.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X