320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tanelile teadmiseks, et Navarro on kaitsja, mitte mingi 2.varavavaht. voi keda seda silmas selle all pidasid?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      Tanelile teadmiseks, et Navarro on kaitsja, mitte mingi 2.varavavaht. voi keda seda silmas selle all pidasid?
      Ma just ise lugesin ka. Seni on kirjutatud, et ta on väravavaht, keskkaitsja ja äärekaitsja. Aga vahet eriti pole, sai uuritud päris pikalt neid olukordi, arutletud ja loetud eri arvamusi oma kaks tundi.

      14 või 15 märts tuleb siis otsus.

      Lisaks sellele on välja tulnud asi, et Interi bussi rünnati lolli Valencia fännigrupi poolt, purustati aknaid ning jutt käib ka mingitest pommi moodi värkidest. Kas UEFA ka seda arutleb? Tubli, kui reeglina on mängujärgsed sündmused lihtsalt paari-kolme päeva pärast üle minevad, siis hetkel tundub küll nii, et Valencia ja Interi suhted läksid väga madalale tasemele. Senist ajalugu arvestades peaks paari aasta pärast kaks tulist taaskohtumist nägema.
      sigpic

      Kommentaar


        Kas need pinged muidu lakke sellepärast ei tõusnud, et Materazzi õhuvõitluses räigelt hüppas Valencia mängijale sisse poole minutit enne lõppu? Siis hakkasidki need tõuklemised vaikselt hoogu võtma. Ma muidu võin totaalselt valesti asja mäletada tegelikult.

        Kommentaar


          Mäng oli üsna võrdne. Kord oli võimalusi Interil, kord Valencial.

          Penalti kohta ütleksin nii, et see on vist alles teine Interi mäng (kaasaarvatud derbi), mida sellel hooajal näinud olen ning seega ma ei oska öelda, miks Tanel penaltit nii ootas. Võib-olla antakse Interile selliseid pendlaid, kuid mina ei näinud selles olukorras küll mitte midagi - pall leidis käe.

          Kakluse põhjuseks oli jah tõenäoliselt see intsident pool minti enne lõppu. Väga tooret seal midagi ei olnud, kuid pärast kahe Valencia mehe kokkupõrkamist oli Materazzit sinna veel kõige vähem vaja.

          Avamängu ei näinud ning seega paraku ei saa öelda, kumb meeskond edasipääsu oleks väärinud, kuid Interi suurepärase oskuse tõttu CLis igasugustesse konfliktidesse sattuda olen ma õnnelik, et veerandfinalistiks sai Valencia.

          Kommentaar


            Mäng kohekohe algamas. FOOOOOOOOOOORZAAAAAAA INTER!

            Kommentaar


              Väga hea esitus meie mängijate poolt. Mancini tegi ikka supervahetuse....
              11sekundit ja juba värav. Kaitse töötas ja Ibra tantsis metsikult, mees jõudis igalepoole. Aga tuleb öelda, Ronaltsi värav oli ka üsna kõva. Milanil veel tükk tööd ees, et kindlustada endale CL koht, sest Viola ja Lazio hingavad ikka üpris hästi neile kuklasse.

              Kommentaar


                Inter oli... ilus!

                Kommentaar


                  Berlu? Teil on tõesti ülejäänud Meistrite Liiga tiimidest parim. Sellise kaitseliiniga pole finaali jõudmisega ühtegi probleemi oodata.

                  Inter kasutas seda peaaegu lõpuni hästi ära, kuid midagi jäi puudu ära löömisega. Penalti oleks kindlasti pidanud saama, kuid vahet see ei tee enam. Ibra oli klass omaette, Cruz näitas jälle, miks ta alahinnatud on. Stankovic & Figo olid ka keskväljal suurepärased. Eriti Figo, kes just mängu esimesel 2/3'l säras.

                  Forza Inter! Üks plastikvile, paluks!

                  Ja kui keegi Soccerneti tiimist seda loeb, siis mul on interneti probleemid praegu ning pange Udinese - ROma tulemus ise üles keegi, ülevaate teen esmaspäeval. Ciao.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vedas sul rsk. Oleksin korra üle teinud, et sa ei laivitanud täna

                    Kommentaar


                      Suurimad tänud Interile ja Fiorentinale Lazio on kõige suurema üllatusean tõusnud kolmandale kohale
                      Ei tea kas see kunagi tõeks saab aga ma oleks ülimalt õnnelik kui Milan alustab euromänge Uefa Cupist
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Zinedine Zidane has refused to star alongside Marco Materazzi in a Europe XI which will take on Manchester United tomorrow night.

                        The Frenchman, who ended his career by being sent-off in the World Cup Final for head-butting the Inter stopper, had been asked to take part in the Old Trafford commemorative tie.

                        But the former Juventus player rejected the opportunity despite having the chance to work under Marcello Lippi, his former Delle Alpi tactician, for another 90 minutes.

                        "UEFA sent the invite, not me,” said Lippi who will take charge of the European XI side. “But it came back negative at the last minute.”

                        The game is being staged to celebrate the 50th anniversary of the Treaty of Rome and will also see players such as Barcelona's Ronaldinho and Zlatan Ibrahimovic of Inter appear.

                        Full Europe XI squad – Goalkeepers: Oliver Kahn, Grégory Coupet, Iker Casillas.

                        Defenders: Paolo Maldini, Jamie Carragher, Eric Abidal, Lilan Thuram, Carles Puyol, Marco Materazzi, Fabio Grosso.

                        Midfielders: Gianluca Zambrotta, Steven Gerrard, Juninho Pernambucano, Florent Malouda, Luis Miguel, Gennaro Gattuso, Andrea Pirlo.

                        Strikers: Ronaldinho, Ronaldo, Amantino Mancini, Zlatan Ibrahimovic, Henrik Larsson.

                        ---

                        LOL! Kolm Interi meest kutsutud, Grosso ilmselt siiski ei saa mängida. Kas sellest ülekannet ei ole kuskil?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Kolm Interi meest kutsutud, Grosso ilmselt siiski ei saa mängida. Kas sellest ülekannet ei ole kuskil?
                          reed kirjutas, et eurosport peaks näitama.

                          Miks ma naljast aru ei saa?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust

                            Full Europe XI squad – Goalkeepers: Oliver Kahn, Grégory Coupet, Iker Casillas.

                            Defenders: Paolo Maldini, Jamie Carragher, Eric Abidal, Lilan Thuram, Carles Puyol, Marco Materazzi, Fabio Grosso.

                            Midfielders: Gianluca Zambrotta, Steven Gerrard, Juninho Pernambucano, Florent Malouda, Luis Miguel, Gennaro Gattuso, Andrea Pirlo.

                            Strikers: Ronaldinho, Ronaldo, Amantino Mancini, Zlatan Ibrahimovic, Henrik Larsson.
                            siin paigutuses midagi paigast pole ara? Zambrotta ja Miguel poolkaitse?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              LOL! Kolm Interi meest kutsutud, Grosso ilmselt siiski ei saa mängida. Kas sellest ülekannet ei ole kuskil?
                              Tervelt 4 Milani meest ka, aga Maldini ilmselt siiski ei saa mängida
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X