320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga palju tegelikult Milanis klubisid on? Sesmõttes, Inglismaal on ju Londonist mingi 100 klubi vähemalt. Et keegi ei tea, kust leida sellist statistikat Itaalia kohta?
    AC Milan ja Inter Serie A -s ja Pro Sesto C1/A -s.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Eesti keeles on linna nimi siiski Milaano kui ma ei eksi..samas ÕS võib lubada ka Milano äkki, ei oska öelda? aga mitte mingil juhul Milan.

      Kommentaar


        Jah, kunagi oli vist mingi suurem vaidlus selle üle siin soccernetis. Et väga tabavalt ütles keegi, et millegi pärast on eesti keeles mingid mõttetud pikad täishäälikud nimedesse topitud. Madriid, Milaano, Toriino, Rooma... aga vist on mõlemad lubatud.

        Igatahes täna siis võit, mäng oli suht tobe. Crespo esimese puutega pani värava, meil ikka osatakse.
        sigpic

        Kommentaar


          Toldo tõrje oli suht kobe. Krt Vieri lõi ka ägeda. Eelviimases voorus siis võõrsil Atalantaga. Ei tea kas Bobo sihib kättemaksuks hattricki...

          Kommentaar


            Kohe hakkamas Coppa Italia 1. finaal -

            Inter: 1 Toldo; 13 Maicon, 2 Cordoba, 23 Materazzi, 6 Maxwell; 5 Stankovic, 15 Dacourt, 4 Zanetti, 7 Figo; 18 Crespo, 10 Adriano.
            sigpic

            Kommentaar


              lol mis toimub 3-0 juba
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                Komöödia käib, mõned mehed mängivad vist esimest korda jalgpalli (Dacourt ja Maxwell siis).

                Poolkaitse ja äärekaitsjad annavad nii palju ruumi, et autoga mahuks ka sinna manööverdama. Figo on ainuke mängija kes omale tasemele vastavalt mängib (tabas posti korra ka).
                sigpic

                Kommentaar


                  Pole sõnu. 5-3 veaks veel järgmiseks nädalaks kuidagi ära, aga 3 väravat. No ma ei tea.

                  Kommentaar


                    See pidi nüüd mingi finaal olema? Jube.

                    Cambiasso ja Ibrahimovici puudumine, kasvõi ühe neist, annab alati liiga suure hoobi. Järgmiseks hooajaks on vaja seda parandada. Ja kui Cordoba järgmine hooaeg ka põhikoosseisumees on ning mitte Burdisso, siis mul pore õrna aimu ka kuhu ma Mancini saadan.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      See pidi nüüd mingi finaal olema? Jube.
                      Tennis on iseenesest tore mäng. Ja JuBe oli finaalist väga kaugel
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Kurat võtaks Mancini... isegi Sarapil on meeste motiveerimisoskus parem.

                        Kõik need mängud hooaja keskel Milani, Roma, Palermo, Viola, Lazio vastu...VÕÕRSIL ...superettevalmistus. Kõik nad lihtsalt löödi mätta peale pikali!!!!

                        Ja nüüd see. Mul ei ole mõtet välja tuua mehi, kes ei mänginud oma kohta välja. Sest neid oli palju. Kaitse oli olematu, vaba ruuuumi oli Roma mängijatel täpselt nagu Tanel ütles FIF-s , et seal oleks autoga vabalt saanud liigelda(tõsine värk aga ma ei saanud naeru pidama no)

                        Hooaeja lõpp igatahes metsas. Võidame Romat kasvõi 5-0 jääb plekk ikka alles. Valencia mäng oli tänase kõrval viimasepeal.

                        Aga jah, selline ilus lõpp siis tänasele päevale. Õnneks alkokeeld on läbi. Lihtsalt lähen ja võtan midagi lõdvestuseks.

                        Kommentaar


                          “Roma were just more motivated.” Roberto Mancini, channel4

                          KULD

                          Kommentaar


                            Interi värdjad rsk. Üks kord paned raha nende peale, siis veavad kah alt. Ilgelt jobud. Mancinil pea maha.

                            Kommentaar


                              Kust persest ja Jr võtad et Inter mängis puhtalt Lazio üle võõrsil mängides?
                              Nägid ka seda mängu?????
                              Paras et riomma teile ära tegi...
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Inter võitis Roma vastu 1-o võõrsil. Täiesti võrdne mäng oli...ei tasu rääkida sellest mida ei mäleta või pole näinud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X