320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Iga meeskond muudkui hõiskab sest Mourinhost. Kahjuks on teda üks ja kosilasi väga mitu. Arvestades Interi (ja ühe teise klubi, kelle nime ma enda teada jäten köh-köh) treeneripoliitikat, siis sinimustaks Mourinho vaevalt saab

    Kommentaar


      Minu arust suht kindlalt otsustab see Mourinho tuleviku. On juba ennegi teda meiega paari pandud ning isegi on ta klubisse suhteliselt kiindunud (kaudselt, kiites mängijaid jne). Morattiga on tal hea läbisaamine, meil portugallasi on ja ilmselt tuleb üks juurdegi suvel Quaresma näol.

      Kõiki faktoreid arvestades olen ma pea raudkindel, et just see mees järgmine hooaeg Interi pinki nühib. Pealegi on tal Interi fänni karakter.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Kõiki faktoreid arvestades olen ma pea raudkindel, et just see mees järgmine hooaeg Interi pinki nühib. Pealegi on tal Interi fänni karakter.
        Vingats???

        Kommentaar


          Täpselt.
          sigpic

          Kommentaar


            Ütleks, et 80% tõenäosusega on meie treeneripingil just Mourinho.
            ...

            Kommentaar


              Eile siis sai interi ja liveri seisu mitte vaadatud ja vaatasin kordust viasat sport 2 pealt.
              Kohe kindlasti ei ütleks et Inter oleks sitt olnud.....ja nüüd see Mancini põhimõtteliselt vallandamise teema ajab südame pahaks.
              Mõned mehed jätsid soovida ja mulle kohe ei sobi see pikkade söötude süsteem....Interis on küllalt andekaid playmakereid et ilusa söödumänguga karistusalla tulla.
              Mis puutub Ibrahimovisse oli mees super.....üks lubamatu isetsemine oli aga kõik tippründajad tahavad ise tööd ära teha. Näha oli et mees andis endast 100% ja oli vahetuse ajaks paras laip.
              Siiani kahetsen Julio Cruzi mittesiirdumist Laziosse eelmine aasta. Mees on väga andekas kuid isetsemine röövis kindla interi värava.
              Väljakul oli kaks väga head meeskonda kuid üks peab kaotama ja Interil polnud lihtsalt seda mänguõnne
              Kahju et mingi trastanud riomma merda on jäänud oma ahvikarjaga ja tottinaga Itaalia Serie-Ad esindama......kõige kõige halvemat neile järgmise vastase juures.
              Ja mis puutub Mancini lahkumisele siis oleks ääretult suur rõõm sellist andekat treenerit Lazio pingil uuesti Rossi asemel näha.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Ei toimu mingit vallandamist, Moratti ütles kunagi, et ta ei vallanda kunagi Maniot, mees ise lahkub lihtsalt, tema töö on tehtud.
                ...

                Kommentaar


                  ega cruzi ei saa ka eriti isetsemises süüdistada, kuna tolles olukorras tuli pall talle vasakult ja aega ringivahtimiseks ei olnud.
                  muidu tegin samuti nagu Uuu, vaatasin kordust, seisu teadmata, kõik oli lootusrikas kuni burdisso punaseni. Olen samuti nõus et ega inter sitt küll ei olnud, pigem pool imes. Interi poolt tundus kahtlase vennana too Rivas, kes tundus kehakaalu arvestades suht kohmakas ja ei suutnud vahepeal millegi pärast otsustada, kellele sööta ja tegi pisut ärevaks olukordi.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                    muidu tegin samuti nagu Uuu, vaatasin kordust, seisu teadmata, kõik oli lootusrikas kuni burdisso punaseni. Olen samuti nõus et ega inter sitt küll ei olnud, pigem pool imes.
                    Väga hea analüüs. Inter oli jah jube hea, 'pool aga täielik saast nagu tavaliselt. Eriti filigraanselt kaunid olid Cruzi ja Ibrahimovici vabalt positsioonilt tehtud pealelöögid, mis sundimatult väravapostist mööda libisesid nagu luiged Tshaikovski kuulsas balletis. Supermäng oli Interilt. Kohtunik seebiks!
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Väga hea analüüs. Inter oli jah jube hea, 'pool aga täielik saast nagu tavaliselt. Eriti filigraanselt kaunid olid Cruzi ja Ibrahimovici vabalt positsioonilt tehtud pealelöögid, mis sundimatult väravapostist mööda libisesid nagu luiged Tshaikovski kuulsas balletis. Supermäng oli Interilt. Kohtunik seebiks!
                      inter ei olnud jube hea, samas mängiti hästi mis sest et ära ei suudetud lüüa. minu jaoks ei tähenda hea mäng seda kui meeskond lööb kolm kolli, aga samas vb need väravad löödud karistuslöökidest või õnnega pooleks. hea mäng ei peegeldu alati skooris. tahad sa öelda et pool mängis hästi? aeg-ajalt oli söödumäng nagu kunagisel eesti koondisel. värava kohta pole midagi öelda, kena töö torreselt.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Väga hea analüüs. Inter oli jah jube hea, 'pool aga täielik saast nagu tavaliselt. Eriti filigraanselt kaunid olid Cruzi ja Ibrahimovici vabalt positsioonilt tehtud pealelöögid, mis sundimatult väravapostist mööda libisesid nagu luiged Tshaikovski kuulsas balletis. Supermäng oli Interilt. Kohtunik seebiks!
                        Erinevalt teie mängust Anfieldil suutsime me enne 85. minutit ohtlikuid olukordi tekitada. 11 vs. 11 kah veel.

                        Inter oli hea, tekitas võimalusi (aga ei kasutanud ära... ei hakka oletama ka kuidas asjad oleks läinud kui Cruz esimesel poolajal palli Dekile söötnuks) ning 'pool tegi oma tööd (kaitsmist ja ajaviitamist) ka hästi.

                        Rivas sai kaitses minu arust üllatavalt hästi hakkama. Mingit suurt paska ei keeranud. Oli hoopis Maicon see, kes lollilt värava ees palli kaotas ja üldse minu jaoks kõige jubedam mängija väljakul oli eile. Pani sitade söötudega omad mehed surve alla jne.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vaatasin ka eile mägu. Klassikaline Inter euromurul ilma ilutulestikuta.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Erinevalt teie mängust Anfieldil suutsime me enne 85. minutit ohtlikuid olukordi tekitada. 11 vs. 11 kah veel.

                            Inter oli hea, tekitas võimalusi (aga ei kasutanud ära... ei hakka oletama ka kuidas asjad oleks läinud kui Cruz esimesel poolajal palli Dekile söötnuks) ning 'pool tegi oma tööd (kaitsmist ja ajaviitamist) ka hästi.

                            Rivas sai kaitses minu arust üllatavalt hästi hakkama. Mingit suurt paska ei keeranud. Oli hoopis Maicon see, kes lollilt värava ees palli kaotas ja üldse minu jaoks kõige jubedam mängija väljakul oli eile. Pani sitade söötudega omad mehed surve alla jne.
                            vb tõesti ajasin Rivase Maiconiga segamini
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Tõesti parandan ennast...cruzi ei saa tõesti isetsemises süüdistada kuna olukord oli liiga kiire et midagi paremat otsustada.
                              Kuid ma ei tea miks kuid minu arust Maicon võitles kogu aeg palli nimel ja üks loll sööt mis punajobudele oleks väravaks osutunud pole nüüd see põhjus miks teda laimata...kõige parematelgi juhtub.
                              Igal juhul ootan Roberto Mancinit Laziosse tagasi ja Morinho nüüd küll midagi seal muutma ei hakka.....loll tegu on lasta Mancinil lahkuda.
                              Kui Scudetto peaks tulema siis jääb sama seis mis Realiga kui peale La Liga lõppu pekstakse Capello minema...
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Tanel, sa oled käinud kunagi Interi mängu vaatamas?
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X