320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MMMM.. Marco MaailmaMeister Materazzi

    Kommentaar


      käis muidugi läbi ka mõte Massimo Moratti naftarott

      Kommentaar


        Quaresma & Lampard on meedia spekulatsioonide järgi tehtud.

        Kui peaks tõeks osutuma, siis on kaks kõige vajalikumat meest hangitud ja eks näis, mida muidugi veel pakutakse peale Adriano tagasituleku.

        Stankovic on kindel mineja. Väga sümpaatne mängija nii, et loodan siiralt, et Juvesse ei siirdu. Inter tema lahkumisega küll suurt ei kaota, eriti arvestades möödunud hooaega.
        sigpic

        Kommentaar


          Tüüpiline...Interis ei ole endiselt ühtegi Itaallast...mõni ime..





          Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

          Parim laul

          Kommentaar


            tann ära ütle et sa Lampardi talendi austaja oled?

            Kommentaar


              Sümpaatne mängija on lihtsalt. Üks vähestest sellistest inglastest. Pealegi näen ma temas väga suurt panust, eriti Mourinho juhtimisel. Pealegi, viimane inglane sai Interis päris korralikult hakkama.

              JC; Maicon, Samuel, Cordoba, Chivu; JZ, Cambiasso; Quaresma, Lampard; Balotelli, Ibrahimovic

              + Toldo?, Burdisso, Materazzi, Rivas?, Maxwell, Vieira, Dacourt, Figo, Jimenez, Pele, Cruz, Crespo, Adriano, Suazo???

              + 3-4 muud meest. [Inler?, Ferrari?, Mancini?, keegi ründaja? (Drogba??), Carvalho?, Adriano?:P, Rui Patricio? jne]

              Ei kurda...

              Aga pmst, Quaresma ja Lampardi ostmisega saab põhikoosseisu vead lapitud, aga eks pingitäidet on ka vaja hankida.

              Acquafresca on muidu 100% Interi mängija nüüd, kuid mängib järgmine hooaeg Cagliaris laenul.

              Isiklikuilt loodan siiralt, et me suudame Roma käest Ferrari hankida. Saab ühe klubikasvandiku koha täidetud CL'is.
              sigpic

              Kommentaar


                Aga ühe asja unustasin ära - Lampard tundub mulle, kui mees, kelle peale võib suurtes mängudes loota (vähemalt Chelsea eest pelades on silma jäänud) ning meil on sellistest meestest pisut puudust.
                sigpic

                Kommentaar


                  pigem on teil suurtest mängudest puudus

                  Kommentaar


                    Tanel sai pwni . Aga samas vaata kes räägib suurtest mängudest .
                    Algselt postitas Maekas
                    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                    Kommentaar


                      ja interil on suurtest mängudest puudust kus mänguseis jääb 7-1 Old Traffordil
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                        Tanel sai pwni . Aga samas vaata kes räägib suurtest mängudest .
                        me mängime aastas 4-5x Interi vastu ja meie jaoks on need suured mängud
                        Ja noh Reali loputamine ka suht suur või mis Põnn

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Aga ühe asja unustasin ära - Lampard tundub mulle, kui mees, kelle peale võib suurtes mängudes loota (vähemalt Chelsea eest pelades on silma jäänud) ning meil on sellistest meestest pisut puudust.
                          Meedia juba loeb mehe Interi hingekirja samas Franki agent lükkas kõik spekulatsioonid eranditult ümber. nii et loodetavasti ta siiski ei tule.

                          Kommentaar


                            Millal ta seda ütles? Mina viimati nägin, et tema ütles, et ta on puhkusel, kuid vihjas küll, et asjad liiguvad.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Millal ta seda ütles? Mina viimati nägin, et tema ütles, et ta on puhkusel, kuid vihjas küll, et asjad liiguvad.
                              Ei tea, sky sports newsi pealt tuli, kui ma seda nägema juhtusin

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                tann ära ütle et sa Lampardi talendi austaja oled?
                                De Rossi vs Lampard
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X