320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hleb on Itaalia mõistes nooruke.. Lippi nii noort meest isegi ei kaaluks koondise jaoks ( kui ta itaallane oleks).. 28 ainult.. nolk ma ütleks





    Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

    Parim laul

    Kommentaar


      Ma nimetasin teda lihtsalt muuseas "vanakeseks", ma oleks väga rõõmustanud kui Hleb oleks Romasse siirdunud.Sest ta on suht geniaalne mängumees.
      sigpic

      Kommentaar


        Mis siin ikka kurvastada. Oli ju teada, et diil toimub juba pikemat aega ning Ibra lahkumiseks oli juba mitu kuud valmis oldud.

        Eto'o mulle kunagi küll meeldinud pole, kuigi tema kvaliteedis küsimust loomulikult pole. Ibra puhul olen ma jällegi veidi õnnelik, et nüüd saab ta lõpuks oma taset näidata ka tiimis, kes ei mängi 4 kaitsva poolikuga.

        Seda ma ei näe, et Inter selle 40 miljoni euroga midagi teeks. Eriti nüüd kui Hleb ka võeti. Cassano võib-olla ostetakse, aga seda ka vahetuses Manciniga.

        Ju see 40 miljonit kattab eelmise suve flopi (kui ta just järsku mängima ei hakka). Oligi eelmine hooaeg mingi 80 milli rahalist kaotust. Ei ole midagi teha, tuleb lihtsalt kulutamata jätta see. Ei saa loota, et Moratti ka lihtsalt koguaeg oma enda raha sisse pumpab.
        sigpic

        Kommentaar


          Aga tegelikult on ju päris korralikult täiendusi toodud meeskonda igasse liini juba ennem seda diiligi.

          Kommentaar


            Hea mäng.. väike derby käib hetkel





            Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

            Parim laul

            Kommentaar


              Ja pärast Milito ostu kuulsin ma Tanelilt kahtlusi selle venna suhtes.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Interi puhul oli imelik see, et kõik poolkaitsjad tegelesid enam kaitsjatega palliveeretamisega kui rünnaku ülesvõtmisega.Balotelli mängis üldse äärel..

                Milani mäng nägi aga eriti hädine välja.. samad probleemid, mis itaalia koondisel ma ütleks - erinevate liinide vahel puudus ühendus.





                Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                Parim laul

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Ju see 40 miljonit kattab eelmise suve flopi (kui ta just järsku mängima ei hakka)
                  Pead silmas Quaresmat? Ehk oskad lähemalt rääkida, kuidas tal pre-season on läinud? Hilineb ikka treeningutele ja saab Mourinho käest möliseda oma suhtumise pärast?

                  Kommentaar


                    Hleb ei tulegi Interisse, vaid suundus pallima Saksamaale. Hea tüng Interi fännidele

                    Kommentaar


                      Pohhui suht, saabki kellegi parema.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Kes oleks Inter fännide arvates puuduv lüli? Mourinho sõnul oleks vaja kindlasti ühe ründavat poolkaitsjat ehk maakeeli AMFi. Talle endale meeldib Deco aga ma ei usu, et ta oleks õige mees. Vana ka juba.





                        Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                        Parim laul

                        Kommentaar


                          OFFICIAL: Marko Arnautovic Completes Transfer To Inter
                          The 20-year-old has completed a one-year loan deal to the Nerazzurri, who have an option to buy him after the loan expires...

                          The move has been announced on FC Twente's official website, which reports that the Dutch club have successfully completed negotiations with Inter for the transfer of Marko Arnautovic.

                          The 20-year-old will arrive at San Siro on a one-year loan with the Nerazzurri given an option to buy the Austrian after he has made 10 appearances for the Italian club. The price for a permanent transfer is reported to be around €9m.

                          Should Inter not make the move permanent for one reason or another, Arnautovic will return to Twente where he will remain under contract for two further seasons, with an option of a one-year extension.

                          The move was set to be officially announced some time back, but Inter then re-negotiated the deal in light of a stress fracture to Arnautovic's right foot.

                          Despite the injury, Arnautovic established himself as a quality striker in Holland's Eredivisie last season as he scored 12 goals in 28 games. Since making his debut for Twente on 14 April 2007, he has scored 14 goals in 58 games.

                          Inter had been criticised from some quarters for a lack of options up front, but now have three new strikers in Arnautovic, Samuel Eto'o and Diego Milito. In addition, Jose Mourinho can call on David Suazo and Mario Balotelli to play in attack, and the coach can now put all of his efforts into signing the elusive trequartista.
                          Kardan, et poisi mänguaeg võib üsna kasinaks jääda.Ehk natuke antakse talle maitsta serie a verd ja vatti.Selgelt peab mõnda aega tegelema pingisoojendamisega ja kangete puhastusvahenditega, et pink ikka puhas oleks ja läigiks.Järjekordne vanake lännu , nüüd siis veel ka huntelaar- ei tea huvitav kes romale siis järgi jääb, kas me peamegi kõrbenud leivakontsud teie kõigi järelt ära koristama ja siis neid vee sees leotama, et hambad ei põruks?
                          sigpic

                          Kommentaar


                            eto´o oli lazio vastu täies oma hiilguses, tühjast väravast mööda, iluvärav ülemisse nurka ja lõpuks passiivne suluseis milito värava ajal

                            Kommentaar


                              Alustame uuesti!
                              Inter-Bari: interisti Tallinnas on kutsunud mäng vaatada Hiiu Pubis kell 19.00 Puhapäeval 23.augustil
                              Oleme juba palju inimesed!
                              Võtke oma mustsinine sall!

                              Forza Inter!
                              I CAMPIONI DELL'ITALIA SIAMO NOI!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                                Alustame uuesti!
                                Inter-Bari: interisti Tallinnas on kutsunud mäng vaatada Hiiu Pubis kell 19.00 Puhapäeval 23.augustil
                                Oleme juba palju inimesed!
                                Võtke oma mustsinine sall!

                                Forza Inter!
                                I CAMPIONI DELL'ITALIA SIAMO NOI!
                                Tuleks hea meelega, kallis sõber, aga pean veel hetkel oma "paati" ootama, mis tähendab, et tänast mängu ei näe mingi variandiga... aga forza nerazzurri
                                “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X