320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No nüüd ei ole küll enam kahtlust kes Barca/Gunnerite vastu läheb! Odia eemaldatud..

    Tubli töö CSKA-l siiski, tegid ikkagi ajalugu ja sellised klubid nagu Real M, Chelsea , Milan vanad euroopa tegijad vaatasid telekast seda kõike..

    Kommentaar


      sellise mänguga küll Inter kaugele ei jõua. 2 korralikumat võimalust väravale peale lüüa - seda 4 ründajaga + terve teine poolaeg ühemehelises enamuses... Täiesti hingetult kole mäng. Teisel poolajal kadus ka CSKA vaim ja nii see mäng kulges.
      PS! Kui ennem tänast oli Sneijder minu jaoks üks ärahellitatud väike värdjas siis peale tänast mängu see arvamus kahjuks ei muutunud, pigem vastupidi(ei räägi väravast).
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Count sa oled loll.
        sigpic

        Kommentaar


          Sneijder ja värdjas !?????????????? Nagu mida pekki mees ? Pigem on Totti ikka sittasööv väikene pärakavärdi.

          Kommentaar


            Hea esitus liigse pingutuse ja korraliku tulemusega. Pärast väravat oli ikka väga rahulik olla. Nüüd siis ootama.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              sellise mänguga küll Inter kaugele ei jõua. 2 korralikumat võimalust väravale peale lüüa - seda 4 ründajaga + terve teine poolaeg ühemehelises enamuses... Täiesti hingetult kole mäng. Teisel poolajal kadus ka CSKA vaim ja nii see mäng kulges.
              PS! Kui ennem tänast oli Sneijder minu jaoks üks ärahellitatud väike värdjas siis peale tänast mängu see arvamus kahjuks ei muutunud, pigem vastupidi(ei räägi väravast).
              Mis sa tuled siia kritiseerima Interi mängijaid, kas on paha vaadata kui kellelgi hästi läheb või hästi mängib? Sneijder on hetkel üks parimaid mängujuhte maailmas ja on kahtlemata kasulik mängija. PS! Roma fänn, tänu interi kaitsjale olete te oma kaitsemängu tööle saanud, loodan et see laguneb teil jätkuvalt kui suvel mees tagasi tuleb
              ...

              Kommentaar


                Ma arvan, et Burdisso küll tagasi ei tule. Pakuks, et laenulepingus oli mingi ostuklausel ka sees.
                sigpic

                Kommentaar


                  Messias 4 1 Arsenal FT

                  No ma ka ei tea..

                  + Ibra tuleb ka kummitama raudselt

                  +Xavi+Iniesta+Pique+Pedro+Henry+Bojan

                  Kommentaar


                    Põhiküsimus on ikkagi, kas praeguse hetke ehk maailma parim kaitsev poolik Cambiasso suudab Messi kinni võtta.

                    Kommentaar


                      Ega grupifaasi omavahelised mängud ei anna erilist põhjust entusiasmiks. Inter on muidugi suuri samme edasi teinud, aga samas on ka Messi uskumatus vormis ning ma ei kujuta ette, mitu korda ta võib Lucio ja Samueli ümber tiire teha. Eks San Sirol näeb, mis saama hakkab. Ma olen üldiselt rahul, et me siianigi oleme jõudnud - need pinged on maas, et Euroopas ebaõnnestutakse. Järgmine aasta peaks ehk lõpuks tagasi tugevamasse potti ka saama.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Tubli Inter!!!!!!!!!Homme Mun*nsester Junnited vaja ka elimineerida ja ongi see CL korras. Interi mäng on paranenud kordades. Inter lihtsalt peab võitma see aasta.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Põhiküsimus on ikkagi, kas praeguse hetke ehk maailma parim kaitsev poolik Cambiasso suudab Messi kinni võtta.
                          Sa tegid nüüd nalja eksole? Maailma parim ta kindlasti kohe ei ole, üldiselt ta imeb meistrite liigas, aga viimased korrad on ta juba näitanud päris head ja lubavat minekut..

                          Interi foorumis kirjutasin, et Messi rohuks on ainuke variant vist old-dirty-materazzi san sirol, kes tirib ta luumurruga maha ja mulle vastati :

                          "Unfortunately, Matrix tackle will reach him only on Thursday, Messi is that quick."

                          Ei ütlegi midagi selle peale..Liiga tõsi

                          Kommentaar


                            panete oma kapitaano messile kuklasse hingama ja temaga ants, aga õnnetuseks on barcal keskväljal mõned kohutavad monstrumid.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jr Vaata postitust
                              Sa tegid nüüd nalja eksole? Maailma parim ta kindlasti kohe ei ole, üldiselt ta imeb meistrite liigas, aga viimased korrad on ta juba näitanud päris head ja lubavat minekut..
                              Kes need Cambiassost paremad lõhkuvad poolikud siis on?

                              Kommentaar


                                ma ei tea kas läheb sinna kategooriasse mida sa mõtled aga pakun Essien?


                                edit: järele mõeldes Essien on ikka midagi muud.
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X