320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas denisss Vaata postitust
    te vaesed pimesilmsed interistad ei taha siiani sellest aru saada, et see, kui ma interit ei salli, ei tähenda, et ma pean barcat armastama. aga teil koolipoistel käib selline loogika ilmselgelt üle jõu... rohkem ei tahagi midagi öelda.

    aa seda küll, et ma olen ikkagi veendunud, et pea ükski keskeuroopa tiim ei oleks läinud 3-1 eduseisust ka 10'kesi värava ette pedereerima. nende omad fännid oleks nad ilmselgelt ära söönud. aga see ei ole muidugi keiss fc aafrika puhul.
    Raske sellist sitta kommenteerida, seega ei hakka mingit juttu kokku kirjutama, kuna denissss ei jaga jalgpallist ilmselgelt midagi.
    Ps:Kui oleks vähem pohmakas, siis oleks otsind mingi facepalmi pildi selle debiilsuse peale.

    Ciao!!
    Suhkruhaige

    Kommentaar


      Kuramus küll, Romalt võõrsil võit ja ma ei usu, et nad enam punkte kaotavad. Samas ma pole üldse kindel, kas me mängijad igale mängule õige suhtumisega vastu suudavad minna. Lootsin, et Parma pigistab täna selle viigi välja, siis saab Lazio vastu rahulikumalt mängima minna ja ehk juba järgmisel nädalavahetusel tiitel kindlustada, aga kahjuks mitte... kuna meil üks mäng rohkem mängida, siis paneks praegu võimalused suht fifty-fifty.
      sigpic

      Kommentaar


        Tuleb homme lihtsalt töö ise ära teha ja Lazio võita ja minna tabelis +2 jälle ja sellega tõmmata veits kassi Romale ja kolmapäeval nad ka auti lüüa Coppa finaalis..õnneks on kõik veel Interi enda teha veel! Loodame parimat..

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Kuramus küll, Romalt võõrsil võit ja ma ei usu, et nad enam punkte kaotavad. Samas ma pole üldse kindel, kas me mängijad igale mängule õige suhtumisega vastu suudavad minna. Lootsin, et Parma pigistab täna selle viigi välja, siis saab Lazio vastu rahulikumalt mängima minna ja ehk juba järgmisel nädalavahetusel tiitel kindlustada, aga kahjuks mitte... kuna meil üks mäng rohkem mängida, siis paneks praegu võimalused suht fifty-fifty.
          nuttjahala.ee

          Atalanta ja Siena saavad päeval kotid ja Laziol pole õhtul millegi peale mängida.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Täiesti hullud ikka need Interi fännid on. täielikud loomad.

            Kui see vastab tõele, siis...
            Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


            Hoian pöialt talle, et ta saaks võimalikult kiiresti sealt hullude seast minema...
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Hoian pöialt Interile, et nad saaks võimalikult kiiresti selle hullu enda seast minema...

              Kommentaar


                Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                Hoian pöialt Interile, et nad saaks võimalikult kiiresti selle hullu enda seast minema...
                jep
                Balotelli vastu tunnevad huvi mitmed klubid, ka Arsenal ja Manchester City
                #Manchester United
                #Juventus

                Kommentaar


                  Veel vähem soovin teda Arsenali, ei ole sinna vaja sinna selliseid närvihaigeid.

                  Kommentaar


                    Mis teha, kui mõned fännid on lihtsalt nii haiged ja rassistid, selle vastu ei ole midagi teha. Muidugi Inter poolt peaks ikkagi mingi turvalisus tagatud olema mängijate suhtes, et jälgitakse ka ikka nende vara, ükski turvamees siis sellist lahtikruvimist ei märganud... Balo jäägu Interisse ja küll ta üks kord ennast paremast küljest ka näitama hakkab.
                    ...

                    Kommentaar


                      Ma ei teagi, kas kustutada see ära...
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Ma ei teagi, kas kustutada see ära...
                        Ilmselgelt tuleks ära kustutada ja blokeering sellistele peale panna
                        ...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Ma ei teagi, kas kustutada see ära...
                          Mis siin mõelda oli. See ju haige, mida see ... siin korraldanud on.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Lazio: 86 Muslera; 25 Biava, 80 Dias, 26 Radu; 2 Lichtsteiner, 32 Brocchi, 33 Baronio, 5 Mauri, 11 Kolarov; 20 Floccari, 10 Zarate.
                            Subs: 88 Berni, 3 Scaloni, 4 Firmani, 9 Rocchi, 13 Siviglia, 15 Hitzlsperger, 17 Foggia.
                            Coach: Giovanni Lopez (Edoardo Reja is suspended).
                            Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 26 Chivu; 4 Zanetti, 8 Thiago Motta, 19 Cambiasso, 5 Stankovic; 10 Sneijder, 9 Eto'o.
                            Subs: 1 Toldo, 2 Cordoba, 11 Muntari, 17 Mariga, 22 Milito, 23 Materazzi, 45 Balotelli.
                            Coach: José Mourinho.
                            Referee: Mauro Bergonzi (Genoa).
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              Täiesti hullud ikka need Interi fännid on. täielikud loomad.

                              Kui see vastab tõele, siis...
                              Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


                              Hoian pöialt talle, et ta saaks võimalikult kiiresti sealt hullude seast minema...
                              Ime, et teda juba peale mängu maha ei koksatud ja nüüd fännid pigem hirmutasid kui päriselt maha lüüa tahtsid, sest muidu oleks pigem katuselt snaipriga paugutanud

                              Kommentaar


                                MASENDAV lihtsalt!

                                Tra 100prossused võimalused ja tooge siis Prints sisse , kui ise hakkama ei saa seal eesotsas!

                                Hullumaja!

                                E: Wally goal (terve olimpico karjus, mitte ainult interistad)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X