320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Angelo, viga on selgelt siiski mängijates. Rafa kasutab samu mängijaid samas formatsioonis, mis Mourinho, aga Milito loivab niisama ringi, Mariga (kuigi potentsiaali on temas selgelt näha) ei mängi päris Mottat välja, Cambiasso on ka mugavaks muutunud, olude sunnil peab äärekaitses mängima junn Chivu (kes on kaitses aeglane ja ründes kasutu), Sneijder ei taha enam ilma pallita tööd teha ja eelistab iga teine olukord kätega vehkida (kuigi palliga on ta võimas) ja Maicon on paremalt äärelt puudu. Lisaks sellele oli tiim ilmselt ka täna veidi väsinum kui Udinese (koondisemängud). Ainus positiivne on Eto'o (kuigi tema penaltilöömisstiil oli küll katastroof).

    Vähemalt tuli tulemus ja ehk jõuab meestele varsti kohale, et niisama ei saa siiski midagi ning tuleb samamoodi võidelda kui eelmine hooaeg. Samas kipub ülejäänud Serie A hetkel taaskord meid aitama (ptüi ptüi ptüi et tänased tulemused sarnasteks jääksid).
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Angelo, viga on selgelt siiski mängijates. Rafa kasutab samu mängijaid samas formatsioonis, mis Mourinho, aga Milito loivab niisama ringi, Mariga (kuigi potentsiaali on temas selgelt näha) ei mängi päris Mottat välja, Cambiasso on ka mugavaks muutunud, olude sunnil peab äärekaitses mängima junn Chivu (kes on kaitses aeglane ja ründes kasutu), Sneijder ei taha enam ilma pallita tööd teha ja eelistab iga teine olukord kätega vehkida (kuigi palliga on ta võimas) ja Maicon on paremalt äärelt puudu. Lisaks sellele oli tiim ilmselt ka täna veidi väsinum kui Udinese (koondisemängud). Ainus positiivne on Eto'o (kuigi tema penaltilöömisstiil oli küll katastroof).

      Vähemalt tuli tulemus ja ehk jõuab meestele varsti kohale, et niisama ei saa siiski midagi ning tuleb samamoodi võidelda kui eelmine hooaeg. Samas kipub ülejäänud Serie A hetkel taaskord meid aitama (ptüi ptüi ptüi et tänased tulemused sarnasteks jääksid).
      Noh, mis õelda, igatsen kindlasti Mourinho, aga jah, ma märkisin et Milito ja Cambiasso pole vormis (eriliselt esimene, teine ma ei tea, on nagu mängib alla oma potentsiaal). Mariga peab kontrollima oma suur füüsiline mäng.
      Muidugi võime kasvata, aga ML´i pole aeg.
      Loodame. Ma olen õnnelik kui Rafa näitab meile et mul pole õigus.

      Kommentaar


        Chivu vigane, Zanetti äärekaitses. Thumbs up!


        Twente: 13 Mihaylov; 15 Rosales, 19 Douglas, 4 Wisgerhof, 33 Tiendalli; 6 Brama, 9 De Jong, 8 Janssen; 10 Ruiz, 21 Janko, 22 Chadli.
        Subs: 1 Boschker, 3 Kuiper, 5 Bengtsson, 7 Landzaat, 11 Bajrami, 14 Parker, 23 Buysse.
        Coach: Michel Preud'homme.
        Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 4 Zanetti; 17 Mariga, 19 Cambiasso; 27 Pandev, 10 Sneijder, 9 Eto'o; 22 Milito.
        Subs: 12 Castellazzi, 2 Cordoba, 11 Muntari, 23 Materazzi, 29 Coutinho, 39 Santon, 88 Biabiany.
        Coach: Rafael Benitez.
        Referee:Pedro Proenca Oliveira Alves Garcia (Portugal).
        sigpic

        Kommentaar


          Twente ülitugev koduseinte vahel, 3 punkti täna oleks väga hea saak arvestades, et meeskond ei mängi veel sellist mängu mida neilt ootaksime..

          Milito lihtsalt peab täna värava ära saama!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Jr Vaata postitust
            Milito lihtsalt peab täna värava ära saama!!!

            Kommentaar


              ajuvaba

              Kommentaar


                Algselt postitas Jr Vaata postitust
                Twente ülitugev koduseinte vahel, 3 punkti täna oleks väga hea saak arvestades, et meeskond ei mängi veel sellist mängu mida neilt ootaksime..

                Milito lihtsalt peab täna värava ära saama!!!
                saigi aga valele poole
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  No Milito läheb iga mänguga aina kehvemaks! Mis viga!? :s
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Tipp on käes. A la Toni.

                    Kommentaar


                      Teine poolaeg oli juba enamvähem esitus, aga arenguruumi on veel massiliselt. Meenutab eelmise hooaja keskapika see mäng ainult, et siis ei olnud meil nii kehva Militot ees!
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Kink vaja Milito asemele osta!

                        Kommentaar


                          Tundub jah ,et Milito unustas ära kumbale poole ta ründama peab vaadates seda väravat highlightsidest.

                          Kommentaar


                            On halb hetk, tuli hilja MM'puhkust ja nüüd vorm on sitt.
                            Anname aeg, 22 värava Serie A's ja ML'finaalis tegija. Respect.
                            Aga jah, hetkel Samu Eto'o peaks natukene värava lahedalem mängida.
                            1 punkt välismaal on ikka hea.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                              Olen uhke teadustama et hooajal 2010-2011 sündib

                              INTER CLUB BALTICO

                              Interisti kes on huvilised liiged saada on kutsunud mulle kirjutada siia:

                              interclubbaltico@yahoo.it

                              Meie klubi osaleks ´Centro Coordinamento Inter Club´, Inter Club võrk Itaalias ja kogu maailmas (http://interclub.inter.it/cgi-bin/home)

                              FORZA INTER!
                              PENTACAMPIONI E CAMPIONI D´EUROPA!!!
                              Facebook group ka, liitu!

                              Kommentaar


                                Palermo: 46 Sirigu; 16 Cassani, 6 Muñoz, 5 Bovo, 42 Balzaretti; 23 Nocerino, 21 Bacinovic, 8 Migliaccio; 27 Pastore, 72 Ilicic; 9 Hernandez.

                                Subs: 99 Benussi, 4 Kasami, 11 Liverani, 29 Garcia, 32 Maccarone, 36 Darmian, 51 Pinilla.
                                Coach: Delio Rossi.

                                -------------------------------------------------------------------------

                                Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 26 Chivu; 4 Zanetti, 19 Cambiasso; 27 Pandev, 5 Stankovic, 9 Eto'o; 22 Milito.

                                Subs: 12 Castellazzi, 2 Cordoba, 11 Muntari, 17 Mariga, 23 Materazzi, 29 Coutinho, 39 Santon.
                                Coach: Rafael Benitez.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X