320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Ma kirjutasin parim, mitte suurim.

    Kommentaar


      Läbi aegade kõige häirivam jalgpallimatš on läbi.

      3 uut vigastatut.
      Nõme viik nõmedast penaltist.
      Nõme võimaluste raiskamine.
      Nõme energiatu tiim.
      Kolm kodumängu järjest liigas viigistatud. See on ulme.

      Ma arvan, et nüüd pole midagi muud, et pöidlad pihku ja loota, et lõpetame esikolmikus, et saaks otse järgmise aasta Meistrite liiga grupiturniirile. Järgmise nädala derbit ma ei taha vaadatagi.
      sigpic

      Kommentaar


        Purustame Milani

        Good old Inter is back mis oli oma 6-7-8 aastat tagasi kus suudeti kõik p****e keerata.
        ...

        Kommentaar


          Mis juhtus hhahahahaahhaha
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Nüüd tuleb vist Rivas ja Mancini koosseisu kutsuda. Suazo ka vigane vist.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Ja kui Rafa ja kompanii oma treeningrežiime üle ei vaata, siis tuleb nad otsejoones pumppüsside ja automaatide abil minema saata, sest tippmängijad nagu Milito, Maicon, Sneijder ja muud ei jaksa isegi 15 minutit korralikult joosta ning saavad tihedamini vigastusi kui koolilapsed gripiviirust levitavad.

              Hetkel peab tunnistama küll, et lootus, et Rafa suudab siiski mingi korralikku taseme hoida, on päris alusetu olnud. Ootan siiski järgmise nädala derbi ära enne kui hooajale kriipsu peale tõmban.

              Vassiljev Interisse!
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Mis juhtus hhahahahaahhaha
                Rafa Benitez tuli, nägi , üritas ja suckis balls'e

                Meeskond vajab terasest munadega treenerit, kes paneks need ülisuure palgaga sitakotid kasvõi kääridega muru pügama , kui vaja , et nad aru saaksid, et tööd on vaja teha mitte kotte sügada seal platsil, loota, et keegi meeskonnakaaslane tuleb, triblab ja võidab need 3 punkti ära kuidagi.. Rafa ilmselgelt on liiga "nice guy" sellise tiimi jaoks..Mis toimub selle meeskonnaga, mis kuradi debiilsed vigastused koguaeg, misassja nad teevad seal trennis?? Ulme lihtsalt..

                Kommentaar


                  Tegelikult tuleb ju platsil tehtav töö ära teha nädala jooksul enne mängu, kuid annab tunda, et treeningutega pannakse ikka reaalselt puusse. Nende meeste füüsilist seisu vaadates ei suudaks isegi Mourinho neid mängupäeval võitma panna.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    No sorri, aga ei saa küll öelda, et Inter on sitt isegi kui kaotame...
                    HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAH AHAAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAAAHAHAHAHA HHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA

                    Kommentaar


                      Tanel....sina kui kõva vend oma interiga....olid ego kõrgele kruvinud ammu ammu.....ma ütlesin sulle ühe lauserepliigi.....Mourinho on läinud.............Ja palu jumalat, et homme Reja oma poistega 3 punti ei võta....asi natuke naeruväärne, kui Lazio juhib seitsmega....
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Tanel....sina kui kõva vend oma interiga....olid ego kõrgele kruvinud ammu ammu.....ma ütlesin sulle ühe lauserepliigi.....Mourinho on läinud.............Ja palu jumalat, et homme Reja oma poistega 3 punti ei võta....asi natuke naeruväärne, kui Lazio juhib seitsmega....
                        Ma loodan kahjuks või õnneks siiski homme Lazio võitu, sest tiitlit see hooaeg loota on üsna mõttetu. Kui just Rafale ja kompaniile homme kotti pähe ei tõmmata.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Eks derby peab näitama, mis on tegelik hetkeseis. Juventuse kiituseks tuleb öelda, et nemad suutsid vähemalt sama suure invaliidide armeega Milani kotti pista. Niiet ainult selle vabanduse taha nagu ei saa pugeda. Aga homne pealinna derby tuleb võimas, Milan ei ole veel sugugi Barist 3 punktiga tagasi tulnud ja Lazio võit võtaks Milano isakestel juba vast natuke kulmu kortsu.

                          Kommentaar


                            Lazio võidab homme kindlasti....lihtsalt ei jõua ära oodata.....saaks juba asi ühele poole.....kuna Bari kes pole üldse paha meeskond on saanud 3 kaotust järjest mängib milaniga siis võiks need mehedki lõpuks võidulainele pöörduda....vot see oleks alles ilus nv
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Lazio Eesti UUU oskakonna president siis ametlikult pealinnas. Vendetta, kus mängu vaatad? Sry OT pärast....aga Jr ja Tanel peaksid ju sõbrad olema Aquilidega
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                Eks derby peab näitama, mis on tegelik hetkeseis. Juventuse kiituseks tuleb öelda, et nemad suutsid vähemalt sama suure invaliidide armeega Milani kotti pista. Niiet ainult selle vabanduse taha nagu ei saa pugeda. Aga homne pealinna derby tuleb võimas, Milan ei ole veel sugugi Barist 3 punktiga tagasi tulnud ja Lazio võit võtaks Milano isakestel juba vast natuke kulmu kortsu.
                                Ei vabandagi selle taha ainult. Vabandan veel selle taha, et pool meeskonda on nii vormist väljas, et ei jaksa isegi korralikke lööke sooritada.

                                Ja süüdistada saab teadagi keda.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X