320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huumor ruudus. Või õigemini Benitez ruudus.
    sigpic

    Kommentaar


      jah, inter saab lõpuks oma palga, mille teenituse üle ma siinkohal vaidlema asumiseks liiga pädev pole.

      Kommentaar


        Rünnak on täiesti impotentne kui Eto'o korralikult peale võetakse. Samas Milan peale oma esimest 15 minutit oli ka nagu sitahäda, aga noh, mis sa teed kuid sul on platsil sellised vennad nagu Pandev ja Biabiany.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Suured tänud klounid. Oli väga palju palutud siis väe? Jätkake samas vaimus..
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Benitez, kohe, ära!
            Võtame teine korralik jalgpalli treener, nii kui nii mitte midagi ei võida selle aastal niimoodi jätkada.

            Kommentaar


              Valus . Lihtsalt valus vaadata, kuidas Euroopa Kunnid kolme kuuga on teinud kannapöörde kõige mustema stsenaariumi poole. Benitez on minemas ja õige ta on..Meeskond vajab uut treenerit sest hetkel oleme täielikus bläkkaudis..Mitu pealelööki tehti üldse vastastele? 2-3? Hale lihtsalt..

              Mul olid lennupiletid Milaanosse, hotell, mängupilet, aga ma jäin hiljaks Tln lennujaamas hommikul..Ma pidin Oslosse uue pileti ostma 3500kr, kogu kupatus selleks hetkeks mingi 9k! Ma tulin koju, ma viskasin kiiruga mingi sitase beti üles..kaotasin 10k! ja päeva tipphetk on Derby kaotus ja Ibra pidi olema see mees, kes Interi mitme aasta rekordi purustab..

              Kui see pole must pühapäev siis mis on?

              Kommentaar


                Algselt postitas Jr Vaata postitust
                Valus . Lihtsalt valus vaadata, kuidas Euroopa Kunnid kolme kuuga on teinud kannapöörde kõige mustema stsenaariumi poole. Benitez on minemas ja õige ta on..Meeskond vajab uut treenerit sest hetkel oleme täielikus bläkkaudis..Mitu pealelööki tehti üldse vastastele? 2-3? Hale lihtsalt..

                Mul olid lennupiletid Milaanosse, hotell, mängupilet, aga ma jäin hiljaks Tln lennujaamas hommikul..Ma pidin Oslosse uue pileti ostma 3500kr, kogu kupatus selleks hetkeks mingi 9k! Ma tulin koju, ma viskasin kiiruga mingi sitase beti üles..kaotasin 10k! ja päeva tipphetk on Derby kaotus ja Ibra pidi olema see mees, kes Interi mitme aasta rekordi purustab..

                Kui see pole must pühapäev siis mis on?
                Fakk mees, mida sa tegid? Ennast täis õhtul enne minema???

                Kommentaar


                  Ajasin lennuajad paari tunniga segamini, see juhtuski..

                  ja nüüd...





                  BENITEZ GET THE FUCK OUT

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jr Vaata postitust
                    Valus . Lihtsalt valus vaadata, kuidas Euroopa Kunnid kolme kuuga on teinud kannapöörde kõige mustema stsenaariumi poole. Benitez on minemas ja õige ta on..Meeskond vajab uut treenerit sest hetkel oleme täielikus bläkkaudis..Mitu pealelööki tehti üldse vastastele? 2-3? Hale lihtsalt..

                    Mul olid lennupiletid Milaanosse, hotell, mängupilet, aga ma jäin hiljaks Tln lennujaamas hommikul..Ma pidin Oslosse uue pileti ostma 3500kr, kogu kupatus selleks hetkeks mingi 9k! Ma tulin koju, ma viskasin kiiruga mingi sitase beti üles..kaotasin 10k! ja päeva tipphetk on Derby kaotus ja Ibra pidi olema see mees, kes Interi mitme aasta rekordi purustab..

                    Kui see pole must pühapäev siis mis on?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Mul on Interist päris kahju kohe... Ballardinist jäite ka ilma
                      On üldse kedagi silmapiiril, kes võiks üle võtta kui asi väga nutuseks kisub? Pigem MM laseb tal hooaja lõpuni ära tiksuda ja vabandatakse vigastuste ja sisseelamise (?) aegavõtmisega välja.

                      Kommentaar


                        Oleneb mis järgmise pooleteise kuuga tehakse.

                        Ega suurt valikut pole... aga kehvemat meest on ka raske leida.

                        Iseenesest oleks üks võimalus Spalletti venelastelt ära võtta... aga ta on ka selline naiivne treener oma olemuselt. Kuigi ilusat jalgpalli suudaks ta meeskond paremini mängida kui Beniteze oma. Samas venelastele miljoneid välja laduda ei riskiks.

                        Ma annaks hea meelega Baresile kuni parem võimalus ilmub (ju ta Mourinholt nii mõndagi õppunud). Või kasvõi Zenga hooaja lõpuni, kuigi see just imevariant pole.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Davide Ballardini siis väidetavalt Milani kolinud.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jr Vaata postitust
                            Yeah, thats right BITCH, Matrix vb algusest!!!

                            Suhkruhaige

                            Kommentaar


                              Minu tagasihoidlik arvamuson, et Napoli treener Walter Mazzarri on hea treener ja võiks juhendada Interit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                Mul on Interist päris kahju kohe... Ballardinist jäite ka ilma
                                On üldse kedagi silmapiiril, kes võiks üle võtta kui asi väga nutuseks kisub?
                                Abramovichil saab Carlost ka varsti kõrini ja siis tehakse vahetuskaupa


                                Algselt postitas Tanel
                                Oleneb mis järgmise pooleteise kuuga tehakse.

                                Ega suurt valikut pole... aga kehvemat meest on ka raske leida.
                                Mihajlovic teil ju assistent juba olnud. Palun võtke ta endale peatreeneriks
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X