320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
    Kus on tissid kadunud???


    Mina seda kustutanud pole, aga põhjuseks, mida sina vist ei näe, on märgitud alljärgnev tekstilõik:
    ilus tüdruk küll, aga ei saa lubada sel üles jääda, väiksed lapsed võivad ka lugeda
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Algselt postitas Jr Vaata postitust
      12.3.2010 - Muntari gets a red card and gives penalty to Catania. It was away game on Friday evening, before 2nd leg away game in the 1st knockout of CL.

      11.3.2011 - Cordoba gets a red card and gives assist and penalty to Brescia. It was away game on Friday evening, before 2nd leg away game in the 1st knockout of CL.

      Super, Angelo! Tegi tuju kohe paremaks
      Loodaks, et ajalugu end kordab... aga jah... Catanias saime me kotid sappa eelmine hooaeg... Chelsea vastu läksime me teisele mängule vastu eduseisus... ja mis kõige tähtsam, siis olime me Serie A liidrid, mitte tagaajajad. Seega tasub sel korral oodata seda, et me Allianz Arenal suhu saame ja järgmise hooaja plaane valmis tegema hakkame.
      sigpic

      Kommentaar


        Sama lempar nagu mul Ibra CL-is!
        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

        Kommentaar


          Leonardo @AC Milan

          Leonardo@Inter

          Kommentaar


            Deem, olen juba 06:50'st üleval, must be Brescia..

            Igatahes täna siis tuleb Bayerni mäng ära vt, näha mis seisus nemad üldse on. Üldiselt on mõlemad klubid enamvähem sama mukikaka sees. Mõlemal klubil on jäänud veel 1 karikas peakohale. Bayernil CL, Interil Coppa. Teisipäevane mäng kaldub sinna 70-30 kodumeeskonna kasuks kuna 1-0 lihtsalt ongi 16 roundi killer, eriti kui see tulemus mängitakse välja võõrsilmängus.

            Luciol on jälle probleemid. Mõned päevad veel aega puhata, loodame et teisipäeval on algkoosseisus ikka. Ega eriti neid kolumbia-itaalia veterane kaitses näha ei taha küll.

            Kommentaar


              Hommikul tuli meelde, et mõned interlased juba panid Scudetto maha. 10 vooru lõpuni ja juba matavad tiitli maha. Ma usun, et ilan on mentaalselt löödud peale "a cup of tea please" vendade poolt ja failivad liigas samuti.
              Ma usun, et enamustel vendadel olid mõtted juba Bayerni mängul ja see tuleb muidugi võita, et Itaalia aust midagigi alles jääks.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Mina seda kustutanud pole, aga põhjuseks, mida sina vist ei näe, on märgitud alljärgnev tekstilõik:
                Paar tissid ei kahjusta lapsepõlve!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jr Vaata postitust
                  12.3.2010 - Muntari gets a red card and gives penalty to Catania. It was away game on Friday evening, before 2nd leg away game in the 1st knockout of CL.

                  11.3.2011 - Cordoba gets a red card and gives assist and penalty to Brescia. It was away game on Friday evening, before 2nd leg away game in the 1st knockout of CL.

                  Super, Angelo! Tegi tuju kohe paremaks
                  Jah ja ei.
                  Selles mõttes et kui Cordoba viga ei tee, kindlasti saame värava kotti, vastupidi niimoodi J.Cesar vääris leiva eile õhtul. Rumal oli pigem see sööt Caracciolo suuna...
                  Munntari tegi viga ja löögist tuli värava.
                  Eelmise aastal olime ikka ees, punkti kaotama kui oleme taga on rohkem oluline.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                    Sama lempar nagu mul Ibra CL-is!
                    Aus küsimus - kui suur on tõenäosus näha Cordobat CL-is?

                    poisid stuudios


                    (loomulikult tuleb sellise hüppamise peale bari vastu Bonera-klassi feil, aga fakit)
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                      Paar tissid ei kahjusta lapsepõlve!
                      Seal ei olnud ainult tissid ja nagu juba mainitud, siis mina seda ei kustutanud. Ju siis tema sinu hinnangutega ei nõustu.
                      Keegi ei keela sul katsetada selle postitamist gif teemasse, aga tõenäosus, et see seal samuti väga kiirelt kustutatakse, on üsna suur.


                      PS. Saadan selle ilusa gif'i oma töökaaslasele. Saab selle enda tööarvuti desktopile sättida
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Seal ei olnud ainult tissid ja nagu juba mainitud, siis mina seda ei kustutanud. Ju siis tema sinu hinnangutega ei nõustu.
                        Keegi ei keela sul katsetada selle postitamist gif teemasse, aga tõenäosus, et see seal samuti väga kiirelt kustutatakse, on üsna suur.


                        PS. Saadan selle ilusa gif'i oma töökaaslasele. Saab selle enda tööarvuti desktopile sättida
                        Pole hullu.

                        Kommentaar


                          Bayern siis soojendas end 5:0 võiduga (mäng pole läbi ka veel tegelikult).

                          Et need lootused, et Bayern veel hullemas seisus on, läksid ka kaduma.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Ning peab Leo ees veidi vabandust paluma,sest paistab, et Lucio sai eile vigastada ning jääb pikemaks ajaks välja. Ehk siis Cordoba peaks mängima Bayerni vastu...

                            24 tunniga on kõik perse läinud. Milito ka nädalavahetusel veel valmis polnud nii, et vaevalt ta ka teisipäeval sellises korras on, et jaksab 90 minutit siblida...
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Bayern siis soojendas end 5:0 võiduga (mäng pole läbi ka veel tegelikult).

                              Et need lootused, et Bayern veel hullemas seisus on, läksid ka kaduma.
                              6:0 loputasime Hamburg SV-d!! Robben lõi 50 minutiga hattricki ja tegi sisuliselt üksi mängu ära. Täidsa huvitab mida suudab teie kaitseliin Robbenile vastu panna? Nagu ma aru saan siis ei mängi ka Lucio teisipäeval. Raskeks raskeks läheb teil võõrsil võidu võtmisega. Samas on ju vaja lüüa ainult 1 värav, et mäng järgmisesse faasi viia + ka meil on kaitses keerulised ajad. Usun, et mängu võib otsustada see kumba kaitse paremini vastu peab.
                              Viigi pealt endast nõrgema vastu tulla Münchenisse ei ole ka vist päris see, mis hea emotsiooni tagaks.
                              Preaguse hetkega tundub, et rohkem olete alavormis teie kui meie Eks näis, teisipävani on veel aega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                Ning peab Leo ees veidi vabandust paluma,sest paistab, et Lucio sai eile vigastada ning jääb pikemaks ajaks välja. Ehk siis Cordoba peaks mängima Bayerni vastu...

                                24 tunniga on kõik perse läinud. Milito ka nädalavahetusel veel valmis polnud nii, et vaevalt ta ka teisipäeval sellises korras on, et jaksab 90 minutit siblida...
                                Amen for the Champions...Cordobaga ei lähe kuskile ML´s...ja Samuel, kuidas ma igatsen teda...asendamatu...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X