320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju õnne!

    Kommentaar


      Täiesti teenitult.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Pandev, ma kujutan ette, mitu korda Interi fännid sinu tänaste liigutuste peale roppusid hüüdnimesid hüüdsid, aga piisas ühest õnnestumisest, et saada kangelaseks
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          Palju õnne!
          Egas midagi, minu poolt ka.

          Kommentaar


            Plaju õnne Interile
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Well done Milano kutid! (Y)
              *rahulolu*

              Kommentaar


                Õnnitlused!

                Vägev, põnev, mäng- vähemalt üks klubigi hoiab edaspidi Serie A lippu kõrgel.

                Kahtlemata Inter näitas itaalia klubidest kõige paremat mängu ja selle eest ka teenitult edasipääsu piletid.

                Leonardo on Beniteze käkkist üsna edukalt väljatulnud, seda poleks ausalt uskunud.

                Inter lihtsalt tahtis seda edasipääsu rohkem!
                sigpic

                Kommentaar


                  Olin poole sammu kaugusel siia foorumi poole jalutamas, et imestada, miks küll Zelinski seda Pandevit täna nii palju silitab, kui mees ei suuda praktiliselt üldse midagi teha.....jõudsin korra silma pilgutada kui mees ristnurka kõmmutas...seega kirun järgmise mängu ajal, olen täna vait! Palju Õnne meile, vähemalt seekord saime veel edasi!
                  ...

                  Kommentaar


                    Uskumatu, mul on hääl täesti ära. Kähisen ainult. Pandev lõi ristnurka 88ndal, keset elutuba tirin särgi selgast ja viskan lambist eiteakuhu, padjad värgid lendavad..

                    OMG

                    Bayerni poistele tuleb öelda, et nende fännid on tõesti..respect..nii meistrite liigas eelmine hooaeg, kui ka isegi täna siin eesti foorumis..

                    Ei uskunud seda, olin kindel, et kodumeeskond skoorib veel. Pole veel näinud nii erinevat poolaega, kui seda näitas Bayern esimesel ja teisel poolajal. Kui selle kohta öelda öö ja päev siis panin ka puussee..

                    Oleme edasi. See oligi tähtis. Ja nüüd Leccele kott pähe!

                    Kommentaar


                      Niimodi, kust alustada ? Olgu. Põhimõtteliselt Inter ilma Eto'o-ta on nagu AC Milan ilma Ibrata. Interil puudub arvestatav keskväli, Deki aeg on juba läbi võib öelda, ei jaksa ta korralikult joosta ei ole tal enam ka vajalikku tehnikat. Tänane võit oli meile kandikul ette antud teisel poolajal kui LvG otsustas kõige ohtlikuma mängija välja vahetada - Robben. See mees põhimõtteliselt hävitas Chivu ja vajadusel ka ühe keskkaitsjatest. Võib jumalale tänulik olla, et Inter vaheajale läks seisuga mis läkski, sest et meil oli hädasti seda 15 minutit vaja.
                      Teine poolaeg idiootse vahetuse tõttu ja kaitses Breno mängitamisega kaotas Bayern selle mängu. Võidu tõi siis Pandev, kes põhimõtteliselt peale avavärava söödu suutis nussida ära kõik mis tal ette jäi. Täna võitsime tõesti Bayerni mõtlematuse tõttu, aga järgmine voor niimodi meile seda ei lubata enam.

                      FORZA INTER!!
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Forza inter ale ale ale ale ale ale ale ale ale! Forza inter aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


                        etoooooooooooo sneijdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaande v!!!!!!!!!!!!!!!!
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                          Väike võidutants.

                          Kommentaar


                            Suured õnnesoovid edasipääsu puhul! Võitlesidte lõpuni ja näitasite hambaid! Europpas on lipp kõrgel ja motivatsiooni peaks ka jaguma!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                              Võidu tõi siis Pandev, kes põhimõtteliselt peale avavärava söödu suutis nussida ära kõik mis tal ette jäi.
                              FORZA INTER!!
                              Vähe sellest, jäi veel ise ka kindlale väravale ette
                              ...

                              Kommentaar


                                Kahju,et peate veel selles sarjas edasi mängima aga lohutan teid sellega,et järgmises ringis kindlasti mõni inglise klubi teid loputab
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X