320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pilti või videot?

    Kommentaar


      ?

      Kommentaar




        Vot.
        sigpic

        Kommentaar


          Sulus on mängija ka siis kui mingi kehaosa millega tohib väravat lüüa on eespool.Eto`o-l oli pool keha peaaegu.

          Kommentaar


            Algselt postitas #11 Vaata postitust
            Sulus on mängija ka siis kui mingi kehaosa millega tohib väravat lüüa on eespool.Eto`o-l oli pool keha peaaegu.
            Vaata kus asetseb küljekohtunik, veidike teise nurga all ja kuna kõik seal toimus nii kiiresti, siis kohtuniku süüks ei saa seda asja ajada, Bayern lihtsalt mängiti üle.
            ...

            Kommentaar


              Algselt postitas SoccerWorld Vaata postitust
              Vaata kus asetseb küljekohtunik, veidike teise nurga all ja kuna kõik seal toimus nii kiiresti, siis kohtuniku süüks ei saa seda asja ajada, Bayern lihtsalt mängiti üle.
              Kohtuniku süüks eksimust ei saa ajada, aga asetsemist küll.

              (minu meelest pole ikkagi Eto'o keha kaitsja jalalabast eespool sellel pildil. a noh joonestamine pole kunagi minu ala olnud)
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas SoccerWorld Vaata postitust
                Vaata kus asetseb küljekohtunik, veidike teise nurga all ja kuna kõik seal toimus nii kiiresti, siis kohtuniku süüks ei saa seda asja ajada, Bayern lihtsalt mängiti üle.
                Ma ei ajagi kohtuniku süüks,ma räägin üleüldse,oli sulg.
                Bayern,ahahaha,ma suuda siiamaani uskuda,kuidas Bayern suutis niipalju võimalusi maha mängida XD
                ühesõnaga,Inter võitis ja suva,peace

                Kommentaar


                  Eto'o keha pole ju kaitsjast eespool. Võib-olla kui ta rinnanibu kikkis oli, siis tõesti.

                  Kõige paremal juhul on jutt sentimeetritest ning sellised olukorrad peavadki kohtunikud ründajate kasuks otsustama.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Eto'o keha pole ju kaitsjast eespool. Võib-olla kui ta rinnanibu kikkis oli, siis tõesti.

                    Kõige paremal juhul on jutt sentimeetritest ning sellised olukorrad peavadki kohtunikud ründajate kasuks otsustama.
                    Tahtsin just sama kirjutada, et nii ülinappide sulgude puhul (kui see üldse oli mingi sulg) peaks kohtunikud ikka ründava meeskonna kasuks otsustama. See teema oli mõned aastad tagasi päevakorras ka, et ründavat jalgpalli propageerida vms.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                      Tahtsin just sama kirjutada, et nii ülinappide sulgude puhul (kui see üldse oli mingi sulg) peaks kohtunikud ikka ründava meeskonna kasuks otsustama. See teema oli mõned aastad tagasi päevakorras ka, et ründavat jalgpalli propageerida vms.
                      Just nii, üks tuttav kohtunik rääkis ka sama juttu. Niiet case closed, Inter on edasi, sulgu polnud ja nii ongi .

                      Kommentaar


                        kui kuulasin nii soome expertide kommentaare,siis oli suluseis,aga seeeee oli raske otsus abikohtunikule,pohh fakt,et värav loeti ja egas meie selle värava pärast kaotanud ,vaid teisepoolajaga+10 reaalset luhtunud võimalust Inter,võitles LVG "abiga" ja muidugi sydamega ennast edasi.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          SCHALKE!

                          Poolfinaalis vastaseks üks Inglise gigantidest , ManU v Chelsea..Mulle sobib!!!

                          Oluline oli Real v Barcat vältida, nii veerandis kui ka poolfinaalis..

                          Kommentaar


                            Üldiselt nõus, täitsa hea loos Interile.

                            Kommentaar


                              Ütleme nii, et loosiõnn naeratas. Ei taha küll üleolev olla, aga noh, Schalke vastu tuleb edasi minna, kui Ragnick seal just mingit tõelist maailmaimet ei leiuta... Ja Chelsea-ManU on meiega sama tugevusega tiimid. Ja jälle see klassikaline situatsioon, kus me saame kodus alustada. Ehk sobib see meile taaskord hästi ja suudame kodumängus Schalke vastu edu võtta.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Interi õnn. Klassika.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X