320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Ma armastan teid kõiki!

      (Leonadro derby stats 0-9?) UOMO DI MERDA!

      Mina ka olen armastanud teid milanisti kõik.
      Viis aastat et armastan.
      Madridis armastasin ka.
      Dubais ikka.
      Näeme Roomas Coppa Italia finaalis, raisk. Tahan veel armastada!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Jr Vaata postitust


        Üks ´duomo´ igaühele!

        Kommentaar


          Mängisime sittasti, see ei kahtle.
          AGA, 1 värav sulus (väike aga ikka sulus) ja 1 simulatsioon Cassano poolt. Tõde on tõde.
          Me teadsime oli juba raske selle politiikaga et käib kokku aeg Itaalias kui Milan on edasi (ainult selle aastal) või lahedal tagasi (nagu eelmise), aga on kahju põhjust andma et Inter ei teeni scudetto uuesti võida selle sitta performance´ga mängima nagu eilse.
          Jalgpall on imelik, 5 punkti pole suur vahet, ja 7 mänguvõõr on ikka palju. Aga muidugi nüüd Milanil on ka moraal boost.
          Ma olen näinud igasugust juttu jalgpallis, siis lõppuni mängime oma võimalust.

          Kommentaar


            Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
            Mina ka olen armastanud teid milanisti kõik.
            Viis aastat et armastan.
            Madridis armastasin ka.
            Dubais ikka.
            Näeme Roomas Coppa Italia finaalis, raisk. Tahan veel armastada!!!
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Ja selle aastal kelle persse Ambrosini paneb scudetto?
              Mina panustan Ibra

              Elagu armastus!

              Kommentaar


                Kuulge, väga tõsine asja!
                Just nägin Viasat 6 reklaam and T´l näitavad meie mäng.
                Väga hea.
                Välja arvatud et mäng on reklaamitud:
                ´FC Milan - Schalke 04´

                Mida vittu???????

                On FC Inter ja AC Milan, pole mingi FC Milan!!!
                Palune spammige nendele!
                klienditeenindus@viasat.ee

                Kommentaar


                  Mutu, kollane.
                  Ma kahtlesin...Fiorentina-Milan...mmm...kontrollisin:

                  Fiorentina: ecco tutte le news e ultim'ora di oggi. Segui su gazzetta.it tutti gli aggiornamenti e le ultimissime notizie della tua squadra preferita.


                  Mis üldse ma räägin???

                  Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                  Me teadsime oli juba raske selle politiikaga et käib kokku aeg Itaalias kui Milan on edasi (ainult selle aastal) või lahedal tagasi (nagu eelmise)
                  Olen läbi elanud Moggiopoli, selle trikka olen juba harjunud...raske niimoodi võitlema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                    AGA, 1 värav sulus (väike aga ikka sulus) ja 1 simulatsioon Cassano poolt. Tõde on tõde..
                    LOL. Need vandenõuteooriad teevad võitu ainult magusamaks. Pato oli teise värava söötlöögi ajal palli taga ja Flamini polnud oma värava ajal suluseisus. See on tõde. Selles saab erinevalt sinu horoskoobiplämast veenduda vaadates seda videot:
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Kui siin Pato värava puhul see joon on tõmmatud palli asukoha järgi, siis vast ei olnud suluseisu. Cambiassost on ta ikkagi eespool, seega kui see Pato pea-keha järgi, siis oli suluseis.

                      Flamini puhul on näha, et prantslase keha on ilusti üle joone.


                      Mitte et see mingit vahet teeks, sest tappa oleks me nagunii saanud.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        LOL. Need vandenõuteooriad teevad võitu ainult magusamaks. Pato oli teise värava söötlöögi ajal palli taga ja Flamini polnud oma värava ajal suluseisus. See on tõde. Selles saab erinevalt sinu horoskoobiplämast veenduda vaadates seda videot:
                        Merdaset ja Sky video mina ei näe.
                        See on juba ettevalmistanud Milani jaoks.
                        Fail.

                        Kommentaar


                          Ah lõpetage ära see vingumine ja vabanduste otsimine. Saime teenitult oähe ja Milan näitas, miks sel hooajal on nemad meist eespool. 1:0 tuli täiesti ausalt, punane kaart oli täiesti õige... pärast punast tuli välja, kui sitt Inter taktikaliselt on ja kümnekesi kõnniti niisama väljaku peal nii, et vahet pole, kas Milanil jäänuks mingid väravad saamata või mitte. Võitnud oleks nad ikka. Vaatame parem oma õue, mitte naabri omasse, et teada saada, miks me kaotasime.

                          Leonardo ja tema suutmatus mängu organiseeritus ja tasakaal tuua. Mängijad, kes rääkisid kaks nädalat, kuidas tuleb väga suur mäng ja siis pingutasid sama vähe kui kaks nädalat tagasi Lecce vastu.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            äkki väärib Milan ka veidi tunnustust, et nad ise nii head olid ja Interil mängida ei lasknud?

                            Kommentaar


                              Laupäeval olime kerged favoriidid(enda arvates), saime peksa. Täna oleme kindlad favoriidid. Tahaks näha meeskonna vastust sellele Derby alandusele. Tänasest oleneb ikka ülipalju. Press on korralik peal. Hea esitus koos hea tulemusega mida saab saksamaale viia(võit ilma schalke väravata) annaks jälle boosti edaspidiseks. Pasa esitus koos kahtlase v naeruväärse skooriga (väravatega viik v kaotus) lükkaks meid veel suuremasse mülkasse kui me juba praegu oleme. Lucio on jälle puudu ja nii Ranochhia kui ka Chivu esitus ei olnud mitte midagi ilusat mõned päevad tagasi. Keskväljal tahaks ka mingeid muutusi näha. Ründes ülepika aja alustab Milito ja Pandev saab pingil passida, kuhu ta sobib kõige paremini..Õhtu ootel.

                              Kommentaar


                                Tanel, sa tegid live'i ka? Kas seda saab kusagil lugeda?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X