320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks kaitsja lihtsalt astus otsustaval hetkel sammu eemale keskelt ära. Ei tea miks.

    Kommentaar


      Juba ammu oli selge,et tiitlikaitja saab paki
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Nii kohutava mängu eest peaks Leonardo avalikult üles poodama...aa mitte ainult Loll-Leonardo, vaid ka muidugi Maicon , kes on ikka kohutav fail, ja siis muidugi Sneijnder, kelle söödud on sitemad kui keskmise Nazio ahvi kobistamised...nii kohutav meeskond ei tohiks sellises liigas küll mängida...45 minutit Schalke platsipoolel palli "veeretada"(loe: vastasele palle kaotada igal võimalusel ja ka siis kui võimalust pole) ja siis 1:0 poolaeg kaotada on ikka uus tase! Leonardo kuningaks! Inter meistriks" OKSEEEE
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
          Mõlemad paraku hobuse niisked unenäod.
          Saab ehk viimasest Itaalia pasast kah siis lõpuks lahti.
          Kuigi see lõbu pidanuks neil juba üks raund tagasi läbi saama.
          On mul õigus, Francesco?
          Peab vist seda Bundesliga hvännide paska siit koristama hakkama
          Kui kutid, kes muidugi täitsa normaalsed on tundunud, hakkavad mingit ajukääbiku möla suust välja ajama, siis on midagi ikka väga valesti
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Nojah, selle hooaja meistrite liiga lennuk on eriti häbiväärne. Ja ma olin veel õnnelik, kui loos Schalke meile loopis..OMG

            Suvel palun üks treenerilitsentsiga härra ja tema valikul paar-3 klassiga mängijat.

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Peab vist seda Bundesliga fännide paska siit koristama hakkama
              Kui kutid, kes muidugi täitsa normaalsed on tundunud, hakkavad mingit ajukääbiku möla suust välja ajama, siis on midagi ikka väga valesti
              Ma usun, et kalmaar vihjas suht delikaatselt Fransesco postitusele, mis on selle lehe esimene hetkel

              Kommentaar


                Itaalia tippklubides teevad ilma välismaalased mitte kohalikud, Saksamaal aga üldiselt vastupidi. P.S ei viitsi siin kana kitkuda, aga lihtsalt ma ei suuda vaadata kuidas üks Roma fänn siin sakslasi maha teeb.
                Nüüd on siis viimased lootusekübekesed ka kadunud, poolajaga 5 väravat võõrsil Schalkele küll ei lööda, pigem lööb Schalke veel mõne. Inter saab nüüd hakata keskenduma Itaalia liigale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Ma usun, et kalmaar vihjas suht delikaatselt Fransesco postitusele, mis on selle lehe esimene hetkel
                  Hmm...., tsiteerides Taneli postitust?
                  Labasusele labasusele vastata on delikaatne?
                  Tuleb vist natuke rohkem koolis veel käia.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Miks UEFA.com näitab, justkui oleks Inter väljas ja mängus FT?
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                      Mõlemad paraku hobuse niisked unenäod.
                      Saab ehk viimasest Itaalia pasast kah siis lõpuks lahti.
                      Kuigi see lõbu pidanuks neil juba üks raund tagasi läbi saama.
                      On mul õigus, Francesco?
                      Ma tulen kindlalt Bayerni foorumisse jutustama, kui Hannover on 3nda CL koha kindlustanud Aga seni, edu selle jahtimisel. Kõik on veel 50/50 ja Bayern pole veel väljas..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Hmm...., tsiteerides Taneli postitust?
                        Labasusele labasusele vastata on delikaatne?
                        Tuleb vist natuke rohkem koolis veel käia.
                        Esimene rida oli vastus Tanelile.
                        Ülejäänu oli Francescole.
                        Ma oleks pidanud ühe rea vahele jätma vist küll.
                        Praegu oleks justkui Tanelile seda asja öelnud.

                        Aga tegelikult see polnud labasusele labasusega vastamine.
                        See oli pigem lihtsalt irooniaga öeldud, kuna inimesed, kes elavad veel mõne hooaja taguses ajas, kus tõesti saapamaa vutil helgemad ajad olid, nimetavad pasaks hetkel selgelt paremas ja ühtlasemas liigas mängivat meeskonda.
                        See Francesco väide tähendab ju antud hetkel seda, et pask teeb Interile kaks mängu pähe (vb ka mitte), mis omakorda näitab, et pask on ka parem, kui...?
                        Kokkuvõtteks vabandaks, kui kellegi tundeid sellega riivasin.
                        Plaan polnud tulla siia maha tegema Interit ega Itaalia jalgpalli.
                        Aga omade kaitseks võiks vahest ikka midagi ette võtta.

                        Jr,ütle mulle, kas Soccerneti foorumis ongi siis asjad tegelikult nii, et Bayerni või muu Saksamaa tiimi toetajaskonnal on keelatud postitada Itaalia, Hispaania või Inglismaa foorumitesse ja vastupidi?
                        Või et teie peate eemale hoidma Saksa, Inglise ja Hispaania teemadest?
                        Kõigil on siiski ju vaba voli valida teema, kuhu postitada ja aeg, millal seda teha.
                        Kui osad kodanikud kohe sellest keema lähevad, lubades hakata "sissetungijate" poste kustutama, peaks tõsiselt kaaluma, kas sellised võimalused on ikka antud õigetele inimestele.
                        Ma tervitan sind kahe käeda, kui Hannoveri võimaliku kolmada koha järel Bayerni foorumisse kirjutama tuled.
                        Selleks need kohad ongi ju loodud ja hoiab meie teemat ka rohkem elus.
                        Muidu ongi kogu aeg ainult boobek, Aramis, mel21, sambo1, kaitz ja mõni aktiivsem veel.
                        Viska ka aegajalt meil seal mõni kirves õhku.
                        Muidu pole seal muud, kui siuname kaitsjaid ja treenerit.
                        Tood ehk mitmekesisust juurde küll.

                        Head õhtu jätku.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Mõned mõtted...

                          - Ootasin head mängu, tugevat pressi kogu tiimi poolt. Näen seda, kuidas keskväljal palli veeretatakse, rünnakule ei liigu rohkem mehi kui tavaliselt.
                          - Minu jube daivimine ja vingumine taaskord. Hoidku need eduseisu ja viigiseisu jaoks siis.
                          - Milito esimene puude oli/on nii kehv selles mängus, et olen üllatanud, et see kellelegi meie meestest kogemata väravavõimalust pole tekitanud.
                          - Maicon - oh jeesus. Kaua läheb aega, et mõni kiire otsus teha. Mitu korda oli hea võimalus pall endale tüüpilise madala tsenderdusega kasti mängida, aga venitas, kuni kaks mängijat peal oli ja Milito ammu kinni võetud.
                          - Standardolukorrad. Pooled olukorrad mängitakse idiootselt lühidalt lahti ning pall ei jõua karistusalanigi. Ja isegi kui see kipub sinna jõudma, siis on mehed nii uimased palli peale jooksma, et ei tee midagi.
                          - Ja no, miks mitte tuua 1:1 värava järel Coutinho sisse. Mitte midagi polnud kaotada. Oleks üks mees olnud seal vahel keerutamas, sest sellistest keskmise suurusega (ei liha ega kala meestest, kes ei võida ei õhus ega pääse maas minema) Militost ja Pandevist polnud erilist tolku palli hoidmisel ja mõne kaitsja üle mängimisel.

                          Neli-viis väravat olid muidugi väga optimistlik lootus ka, aga ma oleks ilusa ja südamega tehtud mängugagi rahule jäänud. Aga kas pole siis seda tahtejõudu või ongu kumm täiesti tühi.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Niipalju siis meistrite liigast. Juba nädal aega tagasi pakiti kohvrid kokku, järgnes nd aega ooteaega, täna pandi meeskond lihtsalt lennukile.

                            Schalke teenitult edasi. No sakslased võiks edasi sensatsiooni tekitada, ei oleks midagi selle vastu, aga Meistrite liiga finaali põnevuse nimel peab küll ManU edasi saama, seal on inglastel vähemalt mingid lootused.

                            Couitinho sai 10mintsa. Hea seegi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                              Esimene rida oli vastus Tanelile.
                              Ülejäänu oli Francescole.
                              Ma oleks pidanud ühe rea vahele jätma vist küll.
                              Praegu oleks justkui Tanelile seda asja öelnud.

                              Aga tegelikult see polnud labasusele labasusega vastamine.
                              See oli pigem lihtsalt irooniaga öeldud, kuna inimesed, kes elavad veel mõne hooaja taguses ajas, kus tõesti saapamaa vutil helgemad ajad olid, nimetavad pasaks hetkel selgelt paremas ja ühtlasemas liigas mängivat meeskonda.
                              See Francesco väide tähendab ju antud hetkel seda, et pask teeb Interile kaks mängu pähe (vb ka mitte), mis omakorda näitab, et pask on ka parem, kui...?
                              Kokkuvõtteks vabandaks, kui kellegi tundeid sellega riivasin.
                              Plaan polnud tulla siia maha tegema Interit ega Itaalia jalgpalli.
                              Aga omade kaitseks võiks vahest ikka midagi ette võtta.

                              Jr,ütle mulle, kas Soccerneti foorumis ongi siis asjad tegelikult nii, et Bayerni või muu Saksamaa tiimi toetajaskonnal on keelatud postitada Itaalia, Hispaania või Inglismaa foorumitesse ja vastupidi?
                              Või et teie peate eemale hoidma Saksa, Inglise ja Hispaania teemadest?
                              Kõigil on siiski ju vaba voli valida teema, kuhu postitada ja aeg, millal seda teha.
                              Kui osad kodanikud kohe sellest keema lähevad, lubades hakata "sissetungijate" poste kustutama, peaks tõsiselt kaaluma, kas sellised võimalused on ikka antud õigetele inimestele.
                              Ma tervitan sind kahe käeda, kui Hannoveri võimaliku kolmada koha järel Bayerni foorumisse kirjutama tuled.
                              Selleks need kohad ongi ju loodud ja hoiab meie teemat ka rohkem elus.
                              Muidu ongi kogu aeg ainult boobek, Aramis, mel21, sambo1, kaitz ja mõni aktiivsem veel.
                              Viska ka aegajalt meil seal mõni kirves õhku.
                              Muidu pole seal muud, kui siuname kaitsjaid ja treenerit.
                              Tood ehk mitmekesisust juurde küll.

                              Head õhtu jätku.
                              Nõus

                              Aga teile sammuti edu S A ja eks me yrita ikka BL kolmas koht ära hõivata,aga kui ei "õnnestu",siis nööri päris ei osta,elu läheb edasi samamoodi kui oli valus teile kaotada,ütlen ausalt nutsin pärist mitutundi,sest võidetav mäng lõppes meie jaoks nii,aga Schalke maksis kätte(ja veel rohkemgi) ja rahul sellega.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Ei mul pole Bayerni fännide vastu midagi, kalmaar. Ootan teid siia kui Inter 5ndana lõpetab ja coppa Itaalia poolfinaalis Roma käest 8-2 saab Olimpicol

                                Jalkat on veel nii vähe jäänud seeaasta, et oma aeg bitchimisele raisata . Ja elu lähebki edasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X