320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pask jah kui Candreva saab 90 minutit tõestada et ta tase on serie c.
    Muidu oli jah päris päris kindel mäng. Ei teagi mis siis saab kui Icardi tagasi, niikaua kui perisic äärel edasi tujutseb ja crossid jätkuvalt stabiilselt sitad sobibki Lautaro ette paremini.

    Kommentaar


      Ma olen Ranocchiat kritiseerinud, aga see mees on hetkel rohkem väärt kui see meie endine kaptenist ründaja, kes hobusenäo ketiotsas on ja tema seljataha peidab.

      Mehed pingutavad praegu, Perisic ja Radja eesotsas. Seda on hea vt.

      Ndv tuleb monster mänguvoor. Fiorentina tuleb seda enam raskem, kui arvestada Milani ja Roma vôidupunktid juba sisse.

      Kommentaar


        Täielik pullipask. Kuidas sa annad sellise asja eest penalti, ise veel vaatad 100 korda kordust, kus pall põrkab rinnast.

        Kommentaar


          Haige mäng.. var teeb kogu mängu õigeid otsuseid ja siis viimastel sekunditelt täiesti lampi otsus anda penalt !!!!

          Kommentaar


            Viimane Var oli jah lampi, kurb aga küsimus, et kas Vecino ei olnud sulus oma kolli ajal? Ei leia kuskilt head kordus aga tundus justkui oleks olnud.
            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

            Kommentaar


              Algselt postitas keitsik Vaata postitust
              Haige mäng.. var teeb kogu mängu õigeid otsuseid ja siis viimastel sekunditelt täiesti lampi otsus anda penalt !!!!
              VAR tegi ka lõpus õigesti ja andiski märku, et penalti ei ole/pruugi olla õige. kohtunik oli see, kes vilistas valesti ja otsuse jõusse jättis.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Sellised skandaalsed viled võiks tähendada automaatselt 3kuud kusagil Serie D mudaliigas vilistamist. Siis sellised tropid nagu Orsato ja eilne troll mõtleksid hoolikamalt ENNE otsustamist.

                Vb eilne mäng annab meestele motti veel juurde. Pinge on nüüd mõnus juba kui Milan on ainult punkti kaugusel ja Roma pisut kaugemal.

                Icardi oligi see mädanev õun tiimis. Wanda ei suuda endiselt oma lolli suud kinni hoida ja ronib sinna tiki takasse. On ikka hobune. Tuleks ühe UFC löögiga magama panna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jr Vaata postitust
                  Milan on ainult punkti kaugusel
                  kahe*
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                    Viimane Var oli jah lampi, kurb aga küsimus, et kas Vecino ei olnud sulus oma kolli ajal? Ei leia kuskilt head kordus aga tundus justkui oleks olnud.
                    Paistis, et oli sulg, aga mõnede Interi fännide seisukoht oli, et ainult käsi oli sulus.

                    Igatahes mulle tundus, et selle viimase olukorra "kinkis" kohtunik Fiorentinale mingi oma varasema bläki eest, sest ma tõesti ei uskunud, et VAR ülevaatamisel ta selle penalti jõusse jätab


                    Sügisel sai Inter Hugo väidetava käega mängimise olukorra eest penalti, seega äkki vaatas kohtunik otsuse tegemisel natuke aega ajas tagasi
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Hugo käsi oli 100% penalt, seal ei olnud ei võibollasid ega väidetavaid sees.

                      Itaalia spordilehed tegid kohtuniku igatahes pilbasteks oma hinnangutega. Eks näis, kaua 'puhkust' saab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jr Vaata postitust

                        Itaalia spordilehed tegid kohtuniku igatahes pilbasteks oma hinnangutega. Eks näis, kaua 'puhkust' saab.

                        Ka eile tunnistas üks Interi fänn, et kui sa käsi keha küljes ei hoia ja olukorda sisse lendad, siis võis by the book penalti täitsa õigustatud olla, sõltumata sellest, kas puutus kätt või mitte. Mina seda reegliteraamatud selgeks ei ole teinud, seega ei tea, kas tal õigus või mitte.
                        Ka mina seda olukorda esimesest kordusest nähes olin kindel, et "nice, see ju penalti" ehk seisukoht ühtis kohtuniku omaga .
                        Kui VAR kordusi hakkas näitama, siis enam nii veendunud polnud, aga õnneks kohtunik ei muutnud oma meelt
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          Ka eile tunnistas üks Interi fänn, et kui sa käsi keha küljes ei hoia ja olukorda sisse lendad, siis võis by the book penalti täitsa õigustatud olla, sõltumata sellest, kas puutus kätt või mitte.
                          Mis loogika see selline veel on?


                          Samas oleks võinud juba mõned sekundid varem Chiesale vea vilistada. Lendas D'Ambrosiole päris korralikult sisse. Huvitav, et seda ei arvestatud. Võib-olla oleks pidanud maas rohkem ringi veerema... Aga noh, kohtunik jätab "karistuseks" kolm mängu vahele ja asi lahendatud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                            Mis loogika see selline veel on?


                            Samas oleks võinud juba mõned sekundid varem Chiesale vea vilistada. Lendas D'Ambrosiole päris korralikult sisse. Huvitav, et seda ei arvestatud. Võib-olla oleks pidanud maas rohkem ringi veerema... Aga noh, kohtunik jätab "karistuseks" kolm mängu vahele ja asi lahendatud.
                            Küsi selle Interi fänni käest, mul poogen Ma kahjuks täpset sõnastust ei mäleta, aga ta lausa 2 korda mainis, et penalti võis õigustatud olla.

                            D'Ambrosio kallistas teda päris hästi seal palli peale võitlemisel ja kui ta küünarnukiga pihta sai, siis miks krt ta tüüpilise mängijana pikali ei visanud. Ju oli seal olukorda vaid Interi fännide arust, kelle jaoks on kaotustes alati süüdi Juve, korrumpeerunud liiga ja selle kohtunikud või Chiesa Igatahes seda teie kuulsat foorumit lugedes tuleb seda tõdeda
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Pikali ta kukkus, aga tõusis püsti. Chiesast oleks võinud lihtsalt rohkem eeskuju võtta ja rohkem rullida. Iroonia tipp oli olukord, kus Chiesa läks Lautaroga mölisema, et mika ta nii kaua maas vedeleb.

                              Aga kui nüüd seda olukorda vaadata, siis võib-olla on mul tõesti liiga sinimustad prillid ees, aga no tundub viga mis viga.

                              Kommentaar


                                Sorri kutid ma olen veits ajast maas ja pole kõige suurim interi fänboi, aga mis Icardiga lahti on kas kutt on lahkumas vms?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X