320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Juve päästab meid viikidest tõesti, aga tulemus vastupidine
    ...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      vägisi tuleb nutt ja naer üheskoos peale, vaata, et hakka veel vaikset moodi fännikski Väike ennustus: hooaja lõppedes on Interil rohkem viike kui võite ja pakun et seda 2x, ning kaotusi on Serie A tiimidest minimaalseim. kes liitub ennustusega?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        stankovic

        martins1

        martins2

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          klge see nali ikka veel kestab aga palju on rekord viike ühel hooajal
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Unsettled Valencia player Stefano Fiore has invited Inter to make a January bid for his services.

            The Italian has struggled to adapt to the Spanish game and is reportedly a target for the Nerazzurri.

            \"I would be a hypocrite if I said that I wouldn’t like to work under boss Roberto Mancini again,\" Fiore reportedly stated.

            \"I’ve always done well for him and he’s had faith in me. When a Coach believes in you then you respond with good performances.\"

            Fiore was a key player for Mancini in the Italian capital with Lazio over the last two seasons.

            Their difficult financial situation saw him and teammate Bernardo Corradi sold to Valencia in a £13m deal.

            But the former Parma and Udinese midfielder has failed to convince Coach Claudio Ranieri of his ability so far.

            In other Inter transfer news, whispers suggest that Emre could join Manchester United in a swap deal with Ryan Giggs.

            The latter, who chief Massimo Moratti has always liked, has just rejected a one-year extension on his Old Trafford deal.

            The San Siro giants are also believed to have signed a 15-year-old Swede being named as the ‘new Zlatan Ibrahimovic’.

            Goran Slavkovski is currently with the Malmo youth team but will allegedly join up with the Inter Primavera side next summer.


            Fiore kuluks ära. Suvel maka tahtsin teda pisut saada. Vahetataks ta ilmselt siis VDM vastu, mis mulle eriti ei meeldi. Aga jah, ei tohiiiiii Emret ära lasta!!! Appikene, kui see diil peaks toimuma. Esiteks on ju ikka nii, te Serie A-st Premierisse siirudjad kukkuvad läbi jne. Ta on täkk ja tulevikuga mees, Moratti võiks sellest aru saada. Ja tema asemel veel Giggs... Samas Frey on praegu Milaanos. Huvitav, huvitav... väidetakse, et kui swap peaks toimuma, siis saadetakse minema Carini. Igatahes, talv tõotab tulla huvitav. Aga jah, siiski tahaks siis saada ka vasakkaitsjat, kas siis Parisi või Dede.

            Eks jaanuaris näeb, mis toimuma hakkab.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Algselt postitas Tanel
              In other Inter transfer news, whispers suggest that Emre could join Manchester United in a swap deal with Ryan Giggs.
              The latter, who chief Massimo Moratti has always liked, has just rejected a one-year extension on his Old Trafford deal.



              Samas poleks mul küll midagi Fiore vastu ehk saaks siis Stankovic ka veidi rohkem puhkust


              Kuid mind teeb murelikuks see krdi jobu Mancini oma vanade mängijate eelistamisega Ei tea kaua läheb, kuni Interi eest jooksevad väljakul täies kooseisus Lazio eelmise hooaja mehed?


              PS! Kollased väljaanded on pahad! pähh!
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Proovin midagi kokku kribada meie senisest hooajast.

                Nagu teada, oleme me korjanud kogu hooaja peale hulgaliselt viike, minul tuleb ette 12. Võite oleme me saanud vaid 6. Mis võiks olla selle põhjused? Nii, esimene asi millest esimesena kiputakse rääkima on meie kaitseliin. Aastaid on meie veaks olnud vasakkaitse. Kuid see ei ole praegu üldse asi, mille üle virisetakse. Nimelt, meie keskkaitse ja väravavaht on need kelle üle ollakse vihased. Kaitseliin teeb muidugi väga palju eksimusi, eriti vastaste valvamisel. Ikka jäetakse keegi liiga vabaks või lastakse väga vabalt löögile. Aga jah, enamjaolt on lood sellised, et lööd meie vastu peale ja enam-jaolt on see ka sees. Mina ei süüdistaks selles värvavavahte, kes meil mänginud on. Õnnest jääb puudu ning kaitsjad on väga lohakad nagu ülal mainitud. Võib-olla on kaitseliini lohakuse taga ilmselt see, et meie mäng on väga ründav. Samas, järgi mõelda ei ole tegelt viga vast Canna minema laskmises. Ei olnud meie kaitse Cuperi ajal mitte nii tugev.

                Me olime õnnelikud, et meil oli kaks staari - Francesco Toldo ja Christian Vieri. Cuperi aegadel olid need vennad tõesti fännide ilmselt armastatuimad. Viimaste kindlus on kadunud, aga ilmselt treenerivahetusega. Kus on see Vieri, kes suutis kunagi ühest mängust nt 4-st 4 ära kasutada või siis 2-st 2 jne? Ta on selle võime kahjuks kaotanud. 02/03 hooaja teisest kangelasest, Toldost, on selle hooaja põhjal väga väga väga väga suurepäraseid sõnu öelda. Hooaja tippuks, siis mäng Valenciaga.

                Nüüd jõuame järjega teise probleemi juurde. Oli ju tegelt teada, et kui mäng muutub ründavamaks hakkab meie kaitseliin selle all kõvasti rohkem kannatama. Ning selleks, et väljuda mängust võitjatena tuleb ise skoorida korralikult, mitte alles iga kolmas või neljas võimalus väravasse lükkata. Muidugi on ebaedukusel ründes mänginud rolli ka õnnejumala käsi. Kuid siiski, tegu on siiski selliste olukordadega mille jaoks kunagi oli meil Vieri. Kui Vieri saaks ennast kunagisse vormi, oleks meil võidud vast kerged tulema.

                Samas, meil on Martins, kes on lähedal saamaks meie uueks Vieriks, kuid siiski ta on noor ja sellega on tal juures ka ebakindlus. Vieri ja Oba iseenesest ei ole päris sarnased. Oba tuleb pallile ehk kõrgemale vastu, kui Vieri, kuid siiski on temast tulemas pigem puhas väravalöömismasin. Jah, ma tean, et te oleks nüüd selle lõigu kommentaariks Adriano\'st rääkima hakkanud. Keiser aga liigub õudsalt palju äärele nii, et üks mees peaks kiirete rünnakute ajal, kui Adriano äärelt üles liigub, olema karistusalas samuti üks mees. Oba on sellekssuper, ja ta püsib ikkagi keskel... Lisaks on ta kiire ka. Meie võimleja vajab aint rohkem enesekindlust ja ongi tema näol tegu ühe parima ründajaga maailmas. Praegu suudab ta vaheta-vahel väga enesekindel olla, aga jah kahjuks on ta tavaliselt siiski ebakindel. Tegelt, siit võib välja leida veel ühe huvitava poindi. Nimelt, Mancini peaks eelistama rohkem Adriano-Vieri, Adriano-Cruz või Adriano-Martins ründepaare, kui Adriano-Recoba, kuna mõlemad võivad ühel samal ajal ääres siblida ning keskel poleks ühtegi meest. Nii, ründest siis räägitud.

                Ning minu meelest viimane põhjus. Roberto Mancini juures häirivad asjad. Eriti hästi on mulle jäänud silma see, et Mancini kipub rasketes viigiseisudes vahetusi väga hilja tegema. Mingi 75. minut esimene vahetus jne. Seal juures on mängijad selgelt väsinud. Lisaks veel, et talle on tekinud omad lemmikud. Eriti Veron ja Ze Maria. Veel ajab närvi, et ta ei usalda Van der Meydet. Tulpidemaa vennike on väga hästi hakkama saanud, kui ta mängu on usaldatud vahete-vahel. Paneb meie parema ääre päris korralikult elama tegelt.

                Veroni ja Ze Maria eelistuste juurde tulles... Veron on viimastes mängudes näinud ikka mega väsinud, aga Mancinil on puudu jäänud mõistusest, et ta on väga väsinud. Samas, minu isiklik eelistus nö keskväljaliidri positsioonile oleks Emre. Jap, Emre. Väike türgi mehike on Veronist parem. Ta oskab õudsalt hästi tegutseda ka kaitsvalt, kui vaja. Veronil on see oskus väga kehv. Ning sööt lippab tal ka paremini, kui Veronil. Alguses tundus, et Veron suudab oma endise päevade vormi taastada, kuid lõpuks tundub siiski, et mul ei olnud õigus. Samas võib see olla liigse väsimuse tulemus. Emre\'t ei taha mina mingi hinna eest ära lasta, minu sõnu tõestas ta ka kohtumises Cagliari vastu. Väga hea oli igatahes. Mina eelistaks teda Juve vastu kindlasti Veronile. Eriti just tema kaitseoskuste pärast. Nii, et Forza Emre!

                Ze Mariat eelistatakse aga järjepidevalt Il Capitanole. Seejuures on ta erinevalt Il Capitanost minu silmis teinud ainult ühe hea kohtumise, Valenciaga. Javier on võistkonna hing ning lisaks on ta ka Ze Mariast parem.

                Lisaks, peaks ta meie kaitsega rohkem tööd tegema. Aga ma ei taha selle postiga öelda, et laske Mancini lahti... Ta on teinud head tööd ning me oleme ainus tiim, kes sel hooajal nii euroopas, kui ka kodumaal kaotuseta. Võib-olla pöördub õnn ka kunagi meie õuele tagasi.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Algselt postitas Tanel

                  Ning minu meelest viimane põhjus. Roberto Mancini juures häirivad asjad. Eriti hästi on mulle jäänud silma see, et Mancini kipub rasketes viigiseisudes vahetusi väga hilja tegema.
                  Mina peaks seda võibolla kogemuse puuduseks. Ta ikka üsna noor nolk ning Fiorentina treenerina käisin ka sarnased loogikavastased poindid läbi.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Copy,Paste siis

                    Alles sel suvel Interisse siirdunud Edgar Davids ei ole uues koduklubis säravalt esinenud ning on kaotanud koha algkoosseisus. Spekuleeritakse, et hollandlane võib olla sunnitud jaanuaris klubist lahkuma.

                    Pärast üliõnnestunud laenu Barcelonas siirdus Davids vabaagendina Interisse, kuid keskväljamootor pole talle pandud ootustele vastavalt \"tuure üles saanud\" ning argentiinlane Esteban Cambiasso on ta pingile tõrjunud.

                    On võimalik, et Davids siirdub just nimelt klubisse, kus ta veetis oma eelmise hooaja teise poole. Barca on hetkel tõsiselt otsimas uut kaitsvat poolkaitsjat ning eelmisel aastal säranud hollandlane võib osutuda nende esimeseks valikuks. Lisaks on Kataloonia klubi huviorbiidis ka kaks teist Itaalia liigas mängivat keskväljameest - Oliver Dacourt AS Romast ja Alessio Tacchinardi Juventusest.

                    Samuti on Interi ridadest lahkumas argentiinlasest ründaja Julio Ricardo Cruz, kuid tema saatust seostatakse endiselt Itaaliaga. Kunagisest Feyenoordi ründajast on huvitatud Palermo ja Sampdoria. Lisaks võivad pakkumise teha ka kaks inglise Premier League klubi - W.B.A. ja Liverpool.

                    Interi juhtkond kaalub ka uue keskkaitsja ostu. Viimane nimi, keda seostati Interiga, oli Real Madridi keskkaitsja Walter Samuel, kes ise ütles, et tal ei ole mingit kavatsust Milaanosse elama asuda.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      mitu värvat on vieri interi eest löönud

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas Karla


                        mitu värvat on vieri interi eest löönud
                        106 peaks olema

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas Adriano#10


                          Algselt postitas Karla


                          mitu värvat on vieri interi eest löönud
                          106 peaks olema
                          õige.kurat ma arvasin et ma tegin selle postituse teemasse mälumäng itaalia jalgpallist.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Hehh, Milani järelkasv on nõrk! Meie Primavera pani nad 3:0 kotti. Ühe värava lõi minu lemmik noortevõisa mees - Riccardo Meggionori.

                            Samas, Allievi Nazionali noorteklassi mehed jäid oma derbys 1:0 alla. Kuid ikkagi, 3:1 meile üldkokkuvõttes.

                            Aga jah, täna siis Coco üle pikka aja algkoosseisus. Võimalik on ka see, et Carini astub väljakule. Mancini ütles, et ühes Tim Cupi mängus ta väljakule jookseb. Ma loodan, et see on täna. Ründeliinis alustavad Cruz ja Vieri. Igatahes on Juventuse mängu eel õudsalt spiritit tekkinud.

                            Bologna kotti!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Täna Viasat Sport 2e pealt saab vaadata siis, kuidas Nerazzurri siis Bolognat nahutama hakkab! Õige mees - VIERI peaks täna väljakule saama, niiet läheb suuremaks lammutustööks!

                              FORZA NERAZZURRI!!!
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Moraalselt väga hätis võit siis Bologna üle. Tundus, et Karagounis sai tänavu esimest korda algkoosseisus väljakule ja meie Euro-tšempion pani kohe vähemalt mul suu kinni. Kõik meie ründajad, kes täna väljakul käisid lõid ka värava. Meile sisse lastud värav oli nagu ikka. Nõmedalt tobe. Täna oli ka üks debütant - Dino Marino. Loodan, et meie zaz räägib mängust lähemalt ja ehk paneb mängijatele hindedki.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X