320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Päeva kild tuleb igatahes sportnetilt:

    Milano Inter on huvitatud Luis Figo liitumisest klubiga. Portugali keskväljavirtoosi praegune tööandja Madridi Real on andnud märku, et kui Figo leping 18 kuu pärast lõpeb, siis tulevikus tal Realis kohta pole. Interi president Massimo Moratti on alustanud vahetusskeemi väljatöötamist, kus Realile pakutakse Figo mängijaõiguste eest poolkaitsjaid Edgar Davidsit ja Cristiano Zanettit.

    Kus nad selle sita väljavõlusid. Ilma täpsemalt otsimata julgen tribalit pakkuda. :P

    Edit: Ja kui kedagi huvitab, siis Anderlechti varuväravavaht on Walter Baseggio.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Algselt postitas Tanel


      Päeva kild tuleb igatahes sportnetilt:

      Milano Inter on huvitatud Luis Figo liitumisest klubiga. Portugali keskväljavirtoosi praegune tööandja Madridi Real on andnud märku, et kui Figo leping 18 kuu pärast lõpeb, siis tulevikus tal Realis kohta pole. Interi president Massimo Moratti on alustanud vahetusskeemi väljatöötamist, kus Realile pakutakse Figo mängijaõiguste eest poolkaitsjaid Edgar Davidsit ja Cristiano Zanettit.

      Kus nad selle sita väljavõlusid. Ilma täpsemalt otsimata julgen tribalit pakkuda. :P

      Edit: Ja kui kedagi huvitab, siis Anderlechti varuväravavaht on Walter Baseggio.
      kusjuures näen mina siin väga toredat vahetust. real saaks mõne toreda kossi taguja ja inter saaks ühe toreda poisi kes sobib rohkem itaaliasse kui hispaaniasse.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        18 kuud pole 3 aastat ... kumb teist nyyd eksis

        või olen mina nac väsinud silmaga

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Jap, minu viga, vaatasin valesti. 18 kuud on jah. :P

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Ega siis tervet posti ei pidand kustutama, poolteist aastat ju kah pikk aeg ja ma olen su ideega suht nõus nagu paljudki arvatavasti.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Algselt postitas Devil


              Ega siis tervet posti ei pidand kustutama, poolteist aastat ju kah pikk aeg ja ma olen su ideega suht nõus nagu paljudki arvatavasti.
              Mis see oli? Ma hästi ei mäleta.

              Algselt postitas PraS

              kusjuures näen mina siin väga toredat vahetust. real saaks mõne toreda kossi taguja ja inter saaks ühe toreda poisi kes sobib rohkem itaaliasse kui hispaaniasse.
              Hehh, jah, Itaalias antakse kergemini vigu, aga selleks peaks ta Juventuse mängijaks hakkama. Kohtunikud, kohtunikud. Juve 12-s mängija väljakul.

              Igatahes ennem kaks kossi tagujat, kui üks halliks minev näitleja.

              Forza Nerazzurri!
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Ega tahtnudki kustutada, aga vale nupp juhtus ette sattuma. Idee oli selles, et ma ei näe, miks peaks Figoga lepingut pikendama, selleks ajaks, kui see lõppeb on juba mingi noorem ning andekam mängija antud kohale leitud. Pealegi Figo hiilgeajad on vähemalt minu arvates juba möödas.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Algselt postitas Tanel
                  Milano Inter on huvitatud Luis Figo liitumisest klubiga. Portugali keskväljavirtoosi praegune tööandja Madridi Real on andnud märku, et kui Figo leping 18 kuu pärast lõpeb, siis tulevikus tal Realis kohta pole. Interi president Massimo Moratti on alustanud vahetusskeemi väljatöötamist, kus Realile pakutakse Figo mängijaõiguste eest poolkaitsjaid Edgar Davidsit ja Cristiano Zanettit.
                  Ei saa te meie Figot midagi endale, mehel paar head aastat kindlasti veel ees, siis võite saada

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Inter 3:0 Anderlecht (Cruz, 2x Martins)

                    Ülihea resultaat igatahes, Emre tuli mängu ja kohe kõik muutus. Carini sai hakkama järjekordse ülikindla esitusega, ei näe mingit põhjust, miks ta ei peaks Siena vastu samuti väravasuul seisma. Oops, ma ei viitsi rida ära kustutada, ta peaks kindlalt Siena vastu väravas olema. Toldo bännitud ja Fontana vigastatud. 2 clean-sheet järjest. Dellafiore debüüt. Super! Muidugi olen õnnelik, et Martins skooris, eriti õnnelik olen, aga Cruzi kolli üle. Üritan jälle endale mängu hankida homme ja siis läbi vaadata. Seniks, ciao mu sõbrad!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Meie võimalikud vastased: Barcelona, Bayern Munich, Liverpool, Manchester United, Porto, PSV Eindhoven või Real Madrid.

                      Raske vastane tuleb ilmselt. Peaasi, et Barca nii vara ei tule, teised kõik võivad rahulikult tulla. Eriti tahaks Real Madridi ja Ronaldo naasmist Giuseppe Meazzale.

                      Edit: Unustasin, kui ma ei eksi, siis peaks me Juventusega CLis ainsad kaotuseta klubid olema.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas Tanel
                        Eriti tahaks Real Madridi ja Ronaldo naasmist Giuseppe Meazzale.
                        Paku, kas tema tahab kuumaastikule tagasi minna?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas Robinho


                          Algselt postitas Tanel
                          Eriti tahaks Real Madridi ja Ronaldo naasmist Giuseppe Meazzale.
                          Paku, kas tema tahab kuumaastikule tagasi minna?
                          Ronaldo on minu ise ka öelnud, et ta tahab Interiga kohtuda. Tahaks näha, mis nunnude bänneritega Il Phenomeno\'t tervitatakse. Üldiselt, tundub et El Chino (Recoba) ja Interi mitu aastat kestnud suhe saab jaanuaris lõpu. Recoba\'t pole kutsutud mängule Siena vastu. Edu talle edaspidiseks!
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Inter.it pakkus suurepärase pildigalerii reisist Sienasse, tooks huvitaivamad välja:


                            Mancini sõitis vist šhoppama


                            Vieri on nii tuus.


                            Vieri ja tema valvur!


                            Jooma


                            Adriano tuli garaažist?
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Reis ronginga Florence\'sse ja sealt edasi bussiga Sienasse pildid vol. 2:


                              Et mängu ajal peldikus igav ei hakkaks.


                              \"Kurat, ma ei viitsi homme mängida. Mingit paremat sõiduvahendit ei suutnud leida? Istmed oli ka kõvad nagu Comunale Artemio Franchi vahetusmeestepingi istmed.\"


                              Cruz: \"Cambiasso, vaata! Mingi tibi vahib mind, päris ilus on. \"


                              \"See daam seal ees on päris ahvatlev.\"


                              Niisama.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                ja ma arvasin, et siit tuleb Interile esimene kaotus Serie A-s, aga nad vist ei taha ega taha kuidagi kaotada.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X